Президент Ниви: «Минай проплатив за нічию 1000, а за виграш 2000 євро»

Василь Вовк звинуватив арбітра в отриманні хабара від клубу-суперника

Президент Ниви: «Минай проплатив за нічию 1000, а за виграш 2000 євро»
© vn.20minut.ua. Василь Вовк (зліва)
Президент вінницької «Ниви» Василь Вовк звинуватив арбітра Сергія Задирана в отриманні хабара за суддівство в матчі з «Минаєм» (0:0).
 
«Ви будете сидіти в тюрмі, обіцяю. Ці хлопці, які не хочуть служити в українській армії, убивають вінницький футбол.
 
Ні, друзі, якщо так бігаєте, то не будьте інвалідами! На схід, на захист України! Ви вкрали в нас 6 залікових пунктів. Сергію Задиран – 1000 євро від «Минаю» не утискають?» - написав Вовк на своїй сторінці у Facebook.
 
 
У коментарях у нього попросили більш детально пояснити, у чому справа.
 
– Розкажіть більш детально, не всі розуміють, – написав уболівальник.
– Команда Минай проплатила за нічию 1000, а за виграш 2000 євро, – відповів Вовк.
 
– Це футбольні судді чи що?
– Це не судді, це анекдот.
 
– Чому двоє? Третій нормально відсудив?
– Третій – хлопець нормальний, - відповів Вовк.
 
 
 
Пізніше пост був видалений зі сторінки.
 
Зазначимо, що матч 8-го туру Першої ліги «Нива» – «Минай» закінчився з рахунком 0:0. Головним арбітром був Сергій Задиран, асистентами – Кирило Химиченко і Тарас Чопилко, четвертий арбітр – Ярослав Сащенко.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Facebook

(11 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Vladdal
      Vladdal, 11.09.2018 19:39
    0
    Владимир Копяк, 11.09.2018 18:33
    Давайте честно смотреть правде в глаза - невозможно арбитру прокормит себя, и тем более детей, на те копейки, которые он официально получает за судейство во 2 лиге. Потому сердобольные тренеры некоторых богатых команд и доплачивают им,арбитрам, чтобы они не вымерли как вид.Я не понимаю, почему до сих пор не обьявлен всеукраинский сбор денег для особонуждающихся арбитров, иначе они поропадут с карты Украины...
    Ну, если честно, то арбитры во второй лиге (и не только во второй) занимаются судейством помимо основной работы. Так что ваш аргумент о том, что им жить не за что принять сложно.
    svida09
      svida09, 11.09.2018 19:13
    0
    Ні, друзі, якщо так бігаєте, то не будьте інвалідами! На схід, на захист України!
    Я так зрозумів, що у "Ниві" грають одні інваліди, які бігають зі швидкістю хромої черепахи. Здорових, бігаючих хлопців, президент відправив на фронт.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 11.09.2018 18:33
    -1
    Давайте честно смотреть правде в глаза - невозможно арбитру прокормит себя, и тем более детей, на те копейки, которые он официально получает за судейство во 2 лиге. Потому сердобольные тренеры некоторых богатых команд и доплачивают им,арбитрам, чтобы они не вымерли как вид.Я не понимаю, почему до сих пор не обьявлен всеукраинский сбор денег для особонуждающихся арбитров, иначе они поропадут с карты Украины...
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 11.09.2018 17:59
    0
    А третому арбітру проплатив сам Вовк
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 11.09.2018 16:18
    +1
    уух, 11.09.2018 16:09
    яка нах Нива? це ж чучело її зняло з змагань
    Вже разів 10 знімав і "охрана отмена". Оскільки за 2 лігою не слідкую, я навіть заплутався вже, чи грає ще Нива, чи вже ні.
    уух
      уух, 11.09.2018 16:09
    +2
    яка нах Нива? це ж чучело її зняло з змагань
    уух
      уух, 11.09.2018 16:09
    +2
    яка нах Нива? це ж чучело її зняло з змагань
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 11.09.2018 16:18
    +1
    уух, 11.09.2018 16:09
    яка нах Нива? це ж чучело її зняло з змагань
    Вже разів 10 знімав і "охрана отмена". Оскільки за 2 лігою не слідкую, я навіть заплутався вже, чи грає ще Нива, чи вже ні.
    Vladdal
      Vladdal, 11.09.2018 19:39
    0
    Владимир Копяк, 11.09.2018 18:33
    Давайте честно смотреть правде в глаза - невозможно арбитру прокормит себя, и тем более детей, на те копейки, которые он официально получает за судейство во 2 лиге. Потому сердобольные тренеры некоторых богатых команд и доплачивают им,арбитрам, чтобы они не вымерли как вид.Я не понимаю, почему до сих пор не обьявлен всеукраинский сбор денег для особонуждающихся арбитров, иначе они поропадут с карты Украины...
    Ну, если честно, то арбитры во второй лиге (и не только во второй) занимаются судейством помимо основной работы. Так что ваш аргумент о том, что им жить не за что принять сложно.
    svida09
      svida09, 11.09.2018 19:13
    0
    Ні, друзі, якщо так бігаєте, то не будьте інвалідами! На схід, на захист України!
    Я так зрозумів, що у "Ниві" грають одні інваліди, які бігають зі швидкістю хромої черепахи. Здорових, бігаючих хлопців, президент відправив на фронт.
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 11.09.2018 17:59
    0
    А третому арбітру проплатив сам Вовк