|
638
0

U-19: українці фінішували другими

Юніорська збірна України (1989 р.н.) посіла друге місце на міжнародному турнірі «Порту-2008»

У суботу, 22 березня, в останньому турі підопічні Олександра Лисенка з рахунком 2:3 поступилися команді господарів, яка і стала переможницею змагань.

Дубль Зозулі
Під час поєдинку піренейці тричі виходили вперед і в підсумку таки схилили шальки терезів на свій бік. Вже на 6-й хвилині відзначився Мігель Роша, втім, ще до перерви форвард київського «Динамо» Роман Зозуля встановив паритет. Капітан нашої збірної вдруге вирівняв становище за 10 хвилин до фінального свистка, «відповівши» на гол Андре Карвальяша. Втім, саме останньому судилося поставити крапку в грі: португалець записав до свого активу дубль на 83-й хвилині.

Наступний суперник − Італія
Таким чином, наші співвітчизники залишились на другій позиції, пропустивши поперед себе господарів, але обійшовши Фінляндію та Румунію. Слідом за досить нервовим збором (до аеропорту Порту «не доїхала» частина українського багажу, включаючи форму та медичне спорядження), нашу команду очікує домашня товариська гра з Італією, яка відбудеться у квітні.