Українки здобули срібні медалі

До «золота» ЧЄ Прокопчук додала «срібло» у синхронних стрибках

Українки Юлія Прокопчук та Аліна Чапленко здобули срібні медалі на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту, що триває у Нідерландах! У суботу наші дівчата у синхронних стрибках з десятиметрового трампліну набрали 334 цілих та дві десятих бала, лише двома пунктами поступившись переможницям змагань - Анетт Гамм та Норі Субчинскі з Німеччини. У доробку німкень – 336 з половиною бала. Бронзові нагороди вибороли Таня Каньотто та Наомі Баткі з Італії.

А от у змаганнях плавців українці вже третій день поспіль залишаються без нагород. Більш того, у суботу тільки два представника нашої країни брали участь у фінальних запливах. Сергій Фесенко на дистанції півтори тисячі метрів вільним стилем показав лише восьмий результат. А Юлія Підлісна на двохсотметрівці брасом була четвертою.