26.08.2018, FT   ТВ-трансляция: 

Арсенал-Київ обіграв Карпати та здобув першу перемогу у чемпіонаті

Пропустивши два голи у першому таймі, львів'яни не зуміли відігратись

Арсенал-Київ обіграв Карпати та здобув першу перемогу у чемпіонаті
© ФК Карпаты

Перед матчем у Львові пройшов сильний дощ, після якого на трибунах стадіону «Україна» зібралися найпалкіші вболівальники «Карпат». Порівняно з минулим туром Жозе Мораіш зробив певні кадрові зміни.  Замість капітана команди Федецького, у якого була невелике пошкодження, на поле вийшов дебютант львівського клубу Ковтун, який свого часу виступав у Прем’єр-лізі в складі «Металіста». Також замість Вербного до основи повернувся досвідчений Голодюк, до того ж у статусі капітана. Щодо змін у складі киян - замість дискваліфікованого Домбровського та Кертіса, який опинився у запасі,  Фабріціо Раванеллі довірив місце в основі Євтоскі та Лола.

Як і очікувалось господарі поля активніше розпочали поєдинок, і в дебюті гри захисник «канонірів» встиг заблокувати удар Мякушка. Згодом  Сітало вчасно залишив ворота, випередивши Шведа. Гра поступово вирівнялася і гості почали заробляти штрафні на підступах до володінь Кучинського. Спочатку Лола зі стандарту пробив поруч з рамкою воріт «левів», а капітан столичного клубу влучив у «стінку». 

Згодом вже Оріховський взявся виконувати стандарт і свого шансу не втратив, пробивши повз «стінку» у верхній кут воріт. Так «каноніри» перервали  свою клубну антирекордну виїзну серію без забитих голів, яка тривала 687 (!) хвилин.  «Карпати» могли швидко відновити рівновагу, але після навісної передачі Шведа м’яч опустився зверху на  поперечину воріт «Арсеналу-Київ».  Гості, окрилені таким несподіваним успіхом, продовжували небезпечно контратакувати.  І неприємності  для «Карпат» не завершилися. Захисник Дубінчак на лівому фланзі атаки вивів на ударну позицію Гриня і Сергій, знаходячись у центрі штрафного, пробив низом в притул з дальньою стінкою.

Другу половину зустрічі знову активніше розпочали «Карпати» і Дубінчак порушив правила проти Шведа у своєму штрафному – пенальті.  До «позначки»  підійшов Карраскаль, який раніше вже  реалізовував 11-метровий удар, але цього разу після удару колумбійця м’яч влучив у поперечину.  Для  воротаря Сітало це також був перший незабитий у Прем’єр-лізі пенальті у його ворота (після 2-го удару).

До честі підопічних Жозе Мораіша, ця невдача не відобразилася на атакувальних діях «зелено-білих», які згодом скоротили рахунок. Ербес, зігравши в «стінку» з партнером, вийшов на побачення з Сітало: аргентинець перекинув м’яч через воротаря, провівши свій перший гол в Україні.

Обидві команди швидко переходили центр поля і гості знову могли змінити рахунок, але Ді Франко встиг вибити м’яч з лінії воріт. В свою чергу мав момент і Варгас, якого вивів на ударну позицію Карраскаль, але удар болівійця парирував Сітало.  Господарі поля в заключний відрізок часу ще більше продовжували штурмувати ворота  гостей, проте Сітало вдало діяв на виходах та й завершальним ударам «зелено-білих», зокрема Гуцуляка, бракувало точності. Додало напруги матчу вилучення захисника гостей Піріса, але карпатівцям так і не вдалося матеріалізувати чисельну перевагу у взяття воріт.

У підсумку київський клуб здобув першу і важку перемогу під керівництвом Фабріціо Раванеллі (у 6-й грі). При цьому безпрограшна серія «Арсеналу-Київ» у матчах з «Карпатами», яка з відомих причин призупинилася у 2013 році, відновилася через п’ять років і  триває в чемпіонатах вже 7 ігор: 5 перемог та 2 нічиї. Також збільшилася і гольова серія «канонірів» у зустрічах з «левами», яка триває в чемпіонатах вже 9 ігор - 21 м'яч. 

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Украинская Премьер-лига. 6-й тур.

«Карпаты» (Львов) – «Арсенал-Киев» (Киев) - 1:2


Кристиан Ербес (55) - Павел Ореховский (28), Сергей Гринь (39)

На 52-й минуте Хорхе Карраскаль не реализовал пенальти (перекладина).

Денис Мирошниченко (24), Ади Мегремич (40).- Павел Ореховский (29), Стефан Евтоски (41), Владислав Дубинчак (51), Сергей Ситало (80), Даниил Сагуткин (89)

Пирис (84, неспортивное поведение)

«Карпаты»: Максим Кучинский, Денис Мирошниченко, Алексей Ковтун, Ади Мегремич, Орест Лебеденко, Сергей Мякушко (Алексей Гуцуляк, 74), Олег Голодюк (Родриго Варгас, 46), Кристиан Ербес (Кевин Мендес, 85), Франциско Ди Франко, Хорхе Карраскаль, Марьян Швед

«Арсенал-Киев»: Сергей Ситало, Владислав Дубинчак, Даниил Карась, Пирис, Алексей Майданевич, Павел Ореховский, Стефан Евтоски (Йебли Кертис, 71), Сергей Гринь, Лола (Александр Осман, 85), Юрий Бушман, Владислав Алексеев (Даниил Сагуткин, 85)

Арбитр: Виктор Копиевский (Кропивницкий)

Стадион «Украина» (Львов)

Зрители: 1525

Температура: 21°C

Протокольные данные сверены с официальными.

КАРПАТЫ - АРСЕНАЛ-КИЕВ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Olego2012
      Olego2012, 27.08.2018 13:58
    +2
    мужики. то кома.
    knopkodav
      knopkodav, 27.08.2018 12:33
    0
    Карпати , вам там за що платять ? Навіть по грі про...їбали.
    gucci1992
      gucci1992, 27.08.2018 06:35
    -6
    Тому що вівці!
    Omen
      Omen, 27.08.2018 05:21
    -2
    Да этих Карпаты давно в вышке не должно быть
    Avaxi
      Avaxi, 27.08.2018 03:32
    0
    WICKER, 26.08.2018 21:48
    Шведа за обрізку та Караскаля за пенальті я б ВІД...УЯРИВ разок у роздягальні, думаю ніхто більше так б не грав...
    Карраскаль пенальти хорошо бил, наверняка, но попал в каркас - бывает
    M-E-S-S-E-R
      M-E-S-S-E-R, 27.08.2018 00:18
    +3
    основний текст - українською, склади і статистика на "общепонятном"... ви ці новини з шматків ліпите?
    M-E-S-S-E-R
      M-E-S-S-E-R, 27.08.2018 00:16
    +1
    ssssyab, 26.08.2018 22:12
    Як соромно за львів'ян ,які своїх гравців вівцями називають.Думаю в інших містах такого нема
    ні, там матом поливають або зразу б'ють!
    M-E-S-S-E-R
      M-E-S-S-E-R, 27.08.2018 00:14
    +4
    Справді, може тренера час міняти?! ...щось засидівся помічник Мауріньо у Львові...
    banderlog78
      banderlog78, 27.08.2018 00:09
    +2
    Все правильно. Частіше міняйте тренерів....
    dudigo78
    online
      dudigo78, 26.08.2018 22:53
    0
    drovko, 26.08.2018 22:13
    А мені не шкода. Які вони вірні? Нормальні вболівальники не розпускають руки. Хто не вірить, спитайте Федецького.
    Ірка то ти?
    Maxym Shevchenko
      Maxym Shevchenko, 26.08.2018 22:50
    +1
    Andry1994, 26.08.2018 21:56
    Треба Кононова повернути при ньому Карпати файну гру показували,а зараз з цими фiзруками толку не буде
    Кононова не можна повертати - він футболку з пуйлом носить
    drovko
    drovko, 26.08.2018 22:13
    +4
    basiak00, 26.08.2018 21:41
    Впринципі прогнозовано, Арсенал голодний до перемог, а от вівцям місце у звіринці а не в УПЛ. Я не здивуюсь якщо в очній ставці з ФК Львів вони теж програють, шкода лише завжди вірних..
    А мені не шкода. Які вони вірні? Нормальні вболівальники не розпускають руки. Хто не вірить, спитайте Федецького.
    ssssyab
      ssssyab, 26.08.2018 22:12
    0
    Як соромно за львів'ян ,які своїх гравців вівцями називають.Думаю в інших містах такого нема
    drovko
    drovko, 26.08.2018 22:12
    +7
    Наша песня хороша, начинай сначала: Карпати знову програли у футбол....
    Andry1994
      Andry1994, 26.08.2018 21:56
    +3
    Треба Кононова повернути при ньому Карпати файну гру показували,а зараз з цими фiзруками толку не буде
    WICKER
      WICKER, 26.08.2018 21:48
    +8
    Шведа за обрізку та Караскаля за пенальті я б ВІД...УЯРИВ разок у роздягальні, думаю ніхто більше так б не грав...
    Митрофан Бухарський
      Митрофан Бухарський, 26.08.2018 21:44
    +5
    хіба нерви курва зїли.Краще би на шашлик пішов
    Andry1994
      Andry1994, 26.08.2018 21:44
    +7
    З роду в рiк одне i теж саме ну скiльки можна мучити вболiвальникiв?
    basiak00
      basiak00, 26.08.2018 21:41
    -2
    Впринципі прогнозовано, Арсенал голодний до перемог, а от вівцям місце у звіринці а не в УПЛ. Я не здивуюсь якщо в очній ставці з ФК Львів вони теж програють, шкода лише завжди вірних..
    lemberg-888
      lemberg-888, 26.08.2018 21:34
    +4
    Вівці-Позорні !!!!!!!!!! Тварі !!!!
    WICKER
      WICKER, 26.08.2018 21:48
    +8
    Шведа за обрізку та Караскаля за пенальті я б ВІД...УЯРИВ разок у роздягальні, думаю ніхто більше так б не грав...
    drovko
    drovko, 26.08.2018 22:12
    +7
    Наша песня хороша, начинай сначала: Карпати знову програли у футбол....
    Andry1994
      Andry1994, 26.08.2018 21:44
    +7
    З роду в рiк одне i теж саме ну скiльки можна мучити вболiвальникiв?
    M-E-S-S-E-R
      M-E-S-S-E-R, 26.08.2018 21:33
    +6
    Вівці!... Не здивуюсь, якщо ФК Львів фінішує значно вище!
    Митрофан Бухарський
      Митрофан Бухарський, 26.08.2018 21:44
    +5
    хіба нерви курва зїли.Краще би на шашлик пішов
    M-E-S-S-E-R
      M-E-S-S-E-R, 27.08.2018 00:14
    +4
    Справді, може тренера час міняти?! ...щось засидівся помічник Мауріньо у Львові...
    drovko
    drovko, 26.08.2018 22:13
    +4
    basiak00, 26.08.2018 21:41
    Впринципі прогнозовано, Арсенал голодний до перемог, а от вівцям місце у звіринці а не в УПЛ. Я не здивуюсь якщо в очній ставці з ФК Львів вони теж програють, шкода лише завжди вірних..
    А мені не шкода. Які вони вірні? Нормальні вболівальники не розпускають руки. Хто не вірить, спитайте Федецького.
    lemberg-888
      lemberg-888, 26.08.2018 21:34
    +4
    Вівці-Позорні !!!!!!!!!! Тварі !!!!
    M-E-S-S-E-R
      M-E-S-S-E-R, 27.08.2018 00:18
    +3
    основний текст - українською, склади і статистика на "общепонятном"... ви ці новини з шматків ліпите?
    Andry1994
      Andry1994, 26.08.2018 21:56
    +3
    Треба Кононова повернути при ньому Карпати файну гру показували,а зараз з цими фiзруками толку не буде
    Olego2012
      Olego2012, 27.08.2018 13:58
    +2
    мужики. то кома.
    banderlog78
      banderlog78, 27.08.2018 00:09
    +2
    Все правильно. Частіше міняйте тренерів....
    M-E-S-S-E-R
      M-E-S-S-E-R, 27.08.2018 00:16
    +1
    ssssyab, 26.08.2018 22:12
    Як соромно за львів'ян ,які своїх гравців вівцями називають.Думаю в інших містах такого нема
    ні, там матом поливають або зразу б'ють!
    Maxym Shevchenko
      Maxym Shevchenko, 26.08.2018 22:50
    +1
    Andry1994, 26.08.2018 21:56
    Треба Кононова повернути при ньому Карпати файну гру показували,а зараз з цими фiзруками толку не буде
    Кононова не можна повертати - він футболку з пуйлом носить
    knopkodav
      knopkodav, 27.08.2018 12:33
    0
    Карпати , вам там за що платять ? Навіть по грі про...їбали.
    Avaxi
      Avaxi, 27.08.2018 03:32
    0
    WICKER, 26.08.2018 21:48
    Шведа за обрізку та Караскаля за пенальті я б ВІД...УЯРИВ разок у роздягальні, думаю ніхто більше так б не грав...
    Карраскаль пенальти хорошо бил, наверняка, но попал в каркас - бывает
    dudigo78
    online
      dudigo78, 26.08.2018 22:53
    0
    drovko, 26.08.2018 22:13
    А мені не шкода. Які вони вірні? Нормальні вболівальники не розпускають руки. Хто не вірить, спитайте Федецького.
    Ірка то ти?
    ssssyab
      ssssyab, 26.08.2018 22:12
    0
    Як соромно за львів'ян ,які своїх гравців вівцями називають.Думаю в інших містах такого нема