| Обновлено 23 августа 2018, 20:12
2042
0

Чоловіча та жіноча збірні України вийшли до півфіналу студентського ЧС

Наші команди кваліфікувалися до півфіналу світової першості, що наразі триває у Казахстані

2042
0
futsal.com.ua
Футзальні чоловіча та жіноча збірні України серед студентів кваліфікувалися до півфіналу світової першості, що наразі триває у Казахстані.

Чоловіки. 1/4 фіналу

Україна — Польща — 5:3
Голи збірної України: Дзюба, Лисенко, Пелех (2), Цілик.

Збірна України розпочала поєдинок дуже потужно. Вже після першого тайму синьо-жовті вели з рахунком 3:0. Початок другої половини також був вдалим для українців, які забили ще один м'яч. Однак після цього поляки оговталися і двічі засмутили нашого воротаря — 4:2. Тим не менш підопічні Олександра Косенка у нервові останні хвилини втримали перевагу. Команди лише обмінялися м'ячами.

Тепер наші хлопці зіграють у півфіналі з російською збірною, яка в свою чергу здолала чехів — 6:2. Матч відбудеться 24 серпня о 17.00.

Жінки. Група А

Україна — Ізраїль — 6:2
Голи збірної України: Бабенко (3), Чиженок, Дичко, Майбородіна.

Початок зустрічі був не надто легким для підопічних Олега Шайтанова. Першими відзначилися саме наші суперниці. Все, що вдалося зробити українкам у першому таймі, — це відновити рівновагу. А от після відпочинку наші дівчата розставили все по своїх місцях.

Таким чином, українки вийшли до півфіналу чемпіонату світу з першого місця в групі. 24 серпня на них чекає зустріч із командою Франції, яка посіла друге місце в групі В. Початок матчу — о 13.00 за київським часом.