810
1

Україна U-14 поступилась Чорногорії у першому матчі турніру у Словенії

Команда Дмитра Шаламова занадто далеко відпустила суперника у першій половині

Молодша кадетська збірна України U-14 зазнала поразки у першому матчі великого міжнародного турніру у Словенії Slovenian Ball. Підопічні Дмитра Шаламова з рахунком 51:88 поступились збірній Чорногорії.

Фактично долю поєдинку було вирішено ще до великої перерви, коли наші суперники зуміли впевнено виграти першу чверть, після чого зробили потужний ривок у другій десятихвилинці отримавши 28 очок переваги вже за підсумками 20 хвилин гри.

Низький відсоток влучань (31% - двоочкові, 13% - триочкові) та 34 втрати не дозволили українській збірній нав'язати боротьбу супернику у стартовому матчі на неофіційному чемпіонаті Європи.

Наступний матч на турнірі наша команда зіграє вже сьогодні, 23 серпня о 21:15 проти команди Ізраїлю.

Міжнародний турнір Slovenian Ball. Хлопці U-14

Чорногорія - Україна 88:51 (18:10, 33:13, 17:19, 20:9)

Україна: Чорногрицький 15 + 6 підбирань + 4 перехоплення + 3 передачі - 6 втрат, Гаврищук 5 + 8 підбирань, Пилипенко 4 + 2 підбирання - 3 втрати, Тараненко 0 + 8 підбирань, Кириченко 0 + 8 підбирань - старт, Єфіменко 11 + 7 підбирань + 2 перехоплення, Ятченко 5 + 3 перехоплення, Семерич 4 + 13 підбирань, Сугак 4 - 6 втрат, Полуяхтов 2 - 4 втрати, Поносов 1