Аді МЕГРЕМІЧ: «Проміняв би свій гол на три очки для Карпат»

Футболіст львівського клуба прокоментував матч проти «Десни» (2:2)

1763
1
ФК Карпаты. Ади Мегремич

Боснійський захисник «Карпат» Аді Мегреміч не тільки відновив інтригу у грі проти «Десни» (2:2), а й забив дебютний для себе м’яч у зелено-білій футболці.

«Можна сказати, що гра не зовсім вдалась для нас у першому таймі. Пропустили, перш за все, через власні помилки. Проте, ми не вдарили обличчям у бруд і показали характер. Ми заслуговували на кінцевий результат і навіть могли перемагати.

Звичайно, я задоволений, що забив. Однак, немає різниці хто забив, якщо команда не здобуває позитивного результату. Я би із задоволенням проміняв свій перший гол за «Карпати» на три очки для команди.

У першому таймі ми теж намагались створювати гострі моменти біля воріт суперника. Можливо, ми не змогли зіграти так, як нам того хотілось. У другому таймі ми зосередились на словах тренера. Він просив нас вдосконалити свої дії, як наслідок, нам це вдалося, а рахунок на табло.

Тренер? Він з нами працює всього кілька днів. Це людина, яка несе щось нове для нашої команди. Не потрібно поспішати, все має відбуватись поступово», – сказав Мегреміч.