Україна поступилася Бельгії в заключному матчі Євробаскету

Наші хлопці фінішували 10-ми

1288
0
В суботу, 18 серпня, команда Віталія Чернія зіграла заключний матч на Чемпіонаті Європи U-16 дивізіон В в Боснії та Герцоговині.

Бельгійці зі старту розпочали бобмардувати кільце нашої команди та впідсумку за стартову чверть закинули 21 бал. Наша команда зуміла відповісти лише девятьма.

Друга десятихвилинка стала дещо оптимістичнішою. Українці суттєво покращили гру в напададі, та почали краще захищатися. Як наслідок перевага суперників перед великою перервою стала дещо меншою - 29:37.

Проте, в другій половині все повернулося на свої місця. Номінальні гості здійснили черговий ривок та відірвались від нашої команди на безпечну відстань. Підопічні Віталія Чернія робили спроби повернутися до гри, проте всі вони були марними. 59:91 - збірна України повертається додому з 10-м місцем Євробаскету.

У фіналі росіяни переграли господарів з Боснії і Герцеговини – 83:77. У матчі за третє місце Македонія перемогла Чехію – 84:66.
То ж росіяни, Боснія і Герцеговина та Македонія вибороли путівки в дивізіон А.

Україна - Бельгія 59:91 (9:21, 20:16, 14:26, 16:28)

Шок в дерби, триллер в Манчестере. Эвертон сенсационно одолел Ливерпуль
Футбол | 25 апреля 2024, 00:05 25

Ириски обыграли Клоппа и Ко 2:0, Миколенко травмировался, Ман Юнайтед выиграл у Шеффилда

Йожеф САБО: «Мудрик своей игрой за Челси сделал антирекламу нашим игрокам»
Футбол | 25 апреля 2024, 15:58 16