18.08.2018, FT   ТВ-трансляция: 

Шахтар без особливих проблем переграв Львів

Підопічні Паулу Фонсеки перемогли завдяки двом голам Марлоса та Болбата в кожному з таймів

ФК Шахтер
© ФК Шахтер

 «Львів» дебютував у Прем’єр-лізі десять років тому і свій перший матч містяни провели саме на стадіоні «Україна» і саме зі «Шахтарем», який тоді зазнав несподіваної поразки від тоді ще підопічних Степана Юрчишина (0:2). Цього разу біля керма «Львова» дебютував Юрій Бакалов, який свого часу в 57-ми матчах очолював у Прем’єр-лізі київський «Арсенал». Після нічиєї в минулому турі з «Олімпіком» новий головний тренер «Львова» зробив дві ротації: замість Волошиновича та дискваліфікованого Приймака на поле вийшли Голіков, який відбув покарання за червону картку, та вперше в основі з’явився Рафаел Сабіну. Щодо складу «Шахтаря», то Паулу Фонсека після розгромної перемоги над «Ворсклою» стартову «одинадцятку» не змінив.

Гравці «Шахтаря» з перших хвилин заволоділи ініціативою, подовгу перепасовувалися, бо пройти насичені оборонні редути «Львова» було складно. До того ж, впевнено на виходах діяв капітан-воротар львівського клубу Бандура. Та й після дальнього удару зі стандарту у виконанні Ракицького голкіпер господарів поля у падінні ліквідував загрозу.

Та при такій тотальній перевазі «Шахтаря» донецький клуб міг пропустити гол: Бруну, обігравши Данченка, видав пас на Аугусту, який на замаху поклав на газон одного суперника, але Ракицький встиг вибити м’яч з лінії порожніх воріт. І як це часто буває у футболі спрацювало старе футбольне правило: «не забиваєш ти – забивають тобі».  Жуніор Мораес знайшов у штрафному Марлоса, який технічно перекинув м’яч через Бандуру, провівши свій 45-й гол в чемпіонатах України.

Згодом нагоду збільшити рахунок втрачає Ракицький, який головою після розіграшу кутового пробив над поперечиною воріт. Не дотягнувся до м’яча Жуніор Мораес, якому робив флангову передачу Ісмаілі. Під кінець тайму забутий захисниками бразилець ударом головою знову втратив шанс збільшити лік своїх голів у чемпіонаті, коли Бандура у кидку перевів м’яч на кутовий. Пощастило «Львову» і після удару Алана Патріка, який також перекидав м’яч через воротаря, але Воронін встиг підстрахувати свого кіпера.

Після перерви малюнок гри  не змінився. Гості  і далі подовгу контролювали м’яч, намагаючись на завершальній стадії атак зіграти нестандартно, в основному зусиллями Марлоса і Тайсона. Паулу Фонсека згодом випустив на поле Болбата, який востаннє виступав за «Шахтар» у чемпіонатах ще у липні 2014 року, після чого у Прем’єр-лізі приміряв футболки «Металіста» та «Маріуполя».  І після прострілу Болбата м’яч у штрафному влучив у руку захиснику, проте арбітр Бойко вважав, що все було в рамках правил.

Юрій Бакалов також запустив у гру чергового, вже 8-го (!) за ліком бразильського дебютанта «Львова» Жонатана. Тим часом боротьба за м’яч в основному хоч і точилася на половині поля «Львова», проте до небезпечних моментів справа не доходила. Пожвавлення на трибунах викликала чудова реакція Бандури, який після штрафного у виконанні Алана Патріка встиг вибити м’яч на кутовий. Воротар «Львова» під завісу гри рятує свою команду від неприємностей і після сильного удару Жуніора Мораеса. І все ж, «Львів» вкотре у цьому чемпіонаті пропустив гол під кінець матчу. Після удару Марлоса м’яч відскочив від захисника до Болбата, який сходу пробив низом в ближній кут. Для  Болбата «Шахтар» вже 4-й клуб, у якому Сергій забиває голи у чемпіонатах, а раніше він вражав ворота суперників донецького «Металурга», «Металіста» та «Маріуполя».
 
У підсумку програшна домашня клубна антирекордна серія «Львова» в чемпіонатах триває 4 матчі, при цьому містяни голів і далі не забивають. «Шахтар» продовжує грати у  Прем’єр-лізі без нічиїх – вже 23 матчі: 18 перемог та 5 поразок. Цього разу «гірники» здобули перемогу у своєму ювілейному, 400-му, гостьовому матчі в чемпіонатах.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

 

Украинская Премьер-лига. 5-й тур

 

«Львов» - «Шахтер» - 0:2

 

  Ромеро Марлос 21, Сергей Болбат, 90

 

Львов: Александр Бандура, Владимир Адамюк, Вадим Парамонов, Александр Голиков, Сергей Воронин, Максим Каленчук (Жонатан Лима, 68), Рафаэль Сабино (Мартан, 74), Артур Западня, Лукас Тейлор (Панамби, 76)  Аугусто, Бруно.
 
Шахтер: Андрей Пятов, Олег Данченко (Богдан Бутко, 75), Давид Хочолава, Ярослав Ракицкий, Исмаили, Тарас Степаненко, Алан Патрик (Майкон, 81), Тайсон, Марлос, Велингтон Нем (Сергей Болбат, 63), Мораес
 
Максим Каленчук, 24 - Алан Патрик, 47

Арбитр: Сергей Бойко (Киевская область)

Стадион «Украина». Львов

Зрители: 6333

Температура: 25°C

Протокольные данные сверены с официальными.

 

ЛЬВОВ- ШАХТЕР. ТЕКСТОВАЯ ТРАНСДЯЦИЯ МАТЧА

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Cortazar
      Cortazar, 19.08.2018 09:40
    -1
    Иван Верещагин, 19.08.2018 00:09
    Если он у тебя в игноре, как же ты его читаешь...
    Между строк.
    Нет, чтобы запоминал и у тебя это хорошо получилось.
    Иван Верещагин
      Иван Верещагин, 19.08.2018 00:23
    +1
    Cortazar, 19.08.2018 00:09
    Специально буду писать, т.к меня в школе меня учили, что повторение - это мать учения!
    Так ты все это пишешь, чтобы запомнить... Браво!...
    Иван Верещагин
      Иван Верещагин, 19.08.2018 00:18
    +2
    yuras96, 18.08.2018 23:48
    Долбойоби, що ви спорите ви бачили як Шахта СОСАЛА в Динамо нолячого то можна зрозуміти що буде з ними в Лізі Чемпіонів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Шахта СОСАЛА, это ты о чем?... поясни свои уподобання конкретней!...
    Cortazar
      Cortazar, 19.08.2018 00:09
    -3
    eskander1969, 18.08.2018 20:28
    Ты хоть не повторяйся, не первый раз это пишешь.
    Специально буду писать, т.к меня в школе меня учили, что повторение - это мать учения!
    Иван Верещагин
      Иван Верещагин, 19.08.2018 00:09
    +2
    Cortazar, 18.08.2018 23:35
    Казел, ты давно у меня в игноре. Неужели ты настолько туп, что не видишь очевидные вещи?
    Если он у тебя в игноре, как же ты его читаешь...
    Mikmir
    Mikmir, 18.08.2018 23:59
    +1
    yuras96 ти хоч розумієш що ти написав?
    yuras96
      yuras96, 18.08.2018 23:48
    -3
    Долбойоби, що ви спорите ви бачили як Шахта СОСАЛА в Динамо нолячого то можна зрозуміти що буде з ними в Лізі Чемпіонів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Cortazar
      Cortazar, 18.08.2018 23:35
    -5
    Ak228, 18.08.2018 21:17
    Дебил, у тебя мозг совсем высох!? Одно и тоже пишешь уже второй год подряд
    Казел, ты давно у меня в игноре. Неужели ты настолько туп, что не видишь очевидные вещи?
    gr4167
    gr4167, 18.08.2018 21:43
    0
    Накануне ФФУ вдруг осенило, что тренер "Львова" не имеет лицензии и перед таким важным матчем команда осталась без тренера. Уверен - случайное совпадение, что это все произошло именно перед матчем с "Шахтером".
    Ak228
      Ak228, 18.08.2018 21:17
    +4
    Cortazar, 18.08.2018 20:07
    Шахтер: Андрей Пятов, Олег Данченко (Богдан Бутко, 77), Давид Хочолава, Ярослав Ракицки, Тарас Степаненко, Алан Патрик (Майкон, 81, Велингтон Нем (Сергей Болбат, 63)
    ___________________________________________________________________________
    _
    Что это за футбольные недоразумения? Сколько можно? На какой футбольной свалке их подобрали? И, да, уберите кал с номеров, а то неприлично за вас...
    Дебил, у тебя мозг совсем высох!? Одно и тоже пишешь уже второй год подряд
    SamojlovS
      SamojlovS, 18.08.2018 20:57
    -4
    Sviatoslav Kudelych, 18.08.2018 20:33
    Шахтар (Харків)? Коли я щось пропустив?
    Ну... - Шахтар (Донецьк, Харків, Маріуполь, Київ, Львів)... - потрібне підставити.
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 18.08.2018 20:33
    -1
    gucci1992, 18.08.2018 19:43
    Самая креативная команда Эвропы играла против банального середняка. Шахта толь ко-только начала просыпаться и набирать потихонечку обороты чтобы к решающим битвам в групп ЛЧ быть в суперовой форме. Пожелаем же наших любимцам одних победа и выигать ЛЧ. А как будешь посмотрим. Только Харьков, только победа!
    Шахтар (Харків)? Коли я щось пропустив?
    eskander1969
      eskander1969, 18.08.2018 20:28
    +3
    Cortazar, 18.08.2018 20:07
    Шахтер: Андрей Пятов, Олег Данченко (Богдан Бутко, 77), Давид Хочолава, Ярослав Ракицки, Тарас Степаненко, Алан Патрик (Майкон, 81, Велингтон Нем (Сергей Болбат, 63)
    ___________________________________________________________________________
    _
    Что это за футбольные недоразумения? Сколько можно? На какой футбольной свалке их подобрали? И, да, уберите кал с номеров, а то неприлично за вас...
    Ты хоть не повторяйся, не первый раз это пишешь.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.08.2018 20:26
    +3
    reignofshakhtar, 18.08.2018 20:23
    Всіх з перемогою проти автобуса! Шахтар Чемпіон!
    це не автобус, це ціла автостанція. Противно дивитись на цей антифутбол
    reignofshakhtar
      reignofshakhtar, 18.08.2018 20:23
    +2
    Всіх з перемогою проти автобуса! Шахтар Чемпіон!
    Cortazar
      Cortazar, 18.08.2018 20:07
    -10
    Шахтер: Андрей Пятов, Олег Данченко (Богдан Бутко, 77), Давид Хочолава, Ярослав Ракицки, Тарас Степаненко, Алан Патрик (Майкон, 81, Велингтон Нем (Сергей Болбат, 63)
    ___________________________________________________________________________
    _
    Что это за футбольные недоразумения? Сколько можно? На какой футбольной свалке их подобрали? И, да, уберите кал с номеров, а то неприлично за вас...
    rokkino
    rokkino, 18.08.2018 19:55
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    Тут и комментировать нечего.Упл дошла до дна.В 12 году такие команды,как Львов на первенство двора рубились
    gucci1992
      gucci1992, 18.08.2018 19:43
    -1
    korrdon, 18.08.2018 19:08
    )) На классе. Было видно что между командами пропасть. 12 угловых против 0 тому подтверждение
    Самая креативная команда Эвропы играла против банального середняка. Шахта толь ко-только начала просыпаться и набирать потихонечку обороты чтобы к решающим битвам в групп ЛЧ быть в суперовой форме. Пожелаем же наших любимцам одних победа и выигать ЛЧ. А как будешь посмотрим. Только Харьков, только победа!
    gucci1992
      gucci1992, 18.08.2018 19:43
    +2
    korrdon, 18.08.2018 19:08
    )) На классе. Было видно что между командами пропасть. 12 угловых против 0 тому подтверждение
    Самая креативная команда Эвропы играла против банального середняка. Шахта толь ко-только начала просыпаться и набирать потихонечку обороты чтобы к решающим битвам в групп ЛЧ быть в суперовой форме. Пожелаем же наших любимцам одних победа и выигать ЛЧ. А как будешь посмотрим. Только Харьков, только победа!
    korrdon
      korrdon, 18.08.2018 19:27
    +14
    zzg77, 18.08.2018 19:25
    Класс классом, но зачем убрали тренера, боялись?
    Очень боялись) Шахта трепетала от бразильского Моуриньо, который в жизни даже банку оливок как тренер не выиграл
    korrdon
      korrdon, 18.08.2018 19:27
    +14
    zzg77, 18.08.2018 19:25
    Класс классом, но зачем убрали тренера, боялись?
    Очень боялись) Шахта трепетала от бразильского Моуриньо, который в жизни даже банку оливок как тренер не выиграл
    pulse240
    pulse240, 18.08.2018 19:12
    +13
    putin_xyilo_la_la, 18.08.2018 19:04
    цена вопроса была 5 тыс у е
    Естественно, ведь по честному без взятки Шахта бы в жизни не обыграла великий и могучий Фк Львів
    korrdon
      korrdon, 18.08.2018 19:08
    +11
    )) На классе. Было видно что между командами пропасть. 12 угловых против 0 тому подтверждение
    rokkino
    rokkino, 18.08.2018 19:55
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    Тут и комментировать нечего.Упл дошла до дна.В 12 году такие команды,как Львов на первенство двора рубились
    Ak228
      Ak228, 18.08.2018 21:17
    +4
    Cortazar, 18.08.2018 20:07
    Шахтер: Андрей Пятов, Олег Данченко (Богдан Бутко, 77), Давид Хочолава, Ярослав Ракицки, Тарас Степаненко, Алан Патрик (Майкон, 81, Велингтон Нем (Сергей Болбат, 63)
    ___________________________________________________________________________
    _
    Что это за футбольные недоразумения? Сколько можно? На какой футбольной свалке их подобрали? И, да, уберите кал с номеров, а то неприлично за вас...
    Дебил, у тебя мозг совсем высох!? Одно и тоже пишешь уже второй год подряд
    eskander1969
      eskander1969, 18.08.2018 20:28
    +3
    Cortazar, 18.08.2018 20:07
    Шахтер: Андрей Пятов, Олег Данченко (Богдан Бутко, 77), Давид Хочолава, Ярослав Ракицки, Тарас Степаненко, Алан Патрик (Майкон, 81, Велингтон Нем (Сергей Болбат, 63)
    ___________________________________________________________________________
    _
    Что это за футбольные недоразумения? Сколько можно? На какой футбольной свалке их подобрали? И, да, уберите кал с номеров, а то неприлично за вас...
    Ты хоть не повторяйся, не первый раз это пишешь.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.08.2018 20:26
    +3
    reignofshakhtar, 18.08.2018 20:23
    Всіх з перемогою проти автобуса! Шахтар Чемпіон!
    це не автобус, це ціла автостанція. Противно дивитись на цей антифутбол
    Иван Верещагин
      Иван Верещагин, 19.08.2018 00:18
    +2
    yuras96, 18.08.2018 23:48
    Долбойоби, що ви спорите ви бачили як Шахта СОСАЛА в Динамо нолячого то можна зрозуміти що буде з ними в Лізі Чемпіонів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Шахта СОСАЛА, это ты о чем?... поясни свои уподобання конкретней!...
    Иван Верещагин
      Иван Верещагин, 19.08.2018 00:09
    +2
    Cortazar, 18.08.2018 23:35
    Казел, ты давно у меня в игноре. Неужели ты настолько туп, что не видишь очевидные вещи?
    Если он у тебя в игноре, как же ты его читаешь...
    reignofshakhtar
      reignofshakhtar, 18.08.2018 20:23
    +2
    Всіх з перемогою проти автобуса! Шахтар Чемпіон!
    gucci1992
      gucci1992, 18.08.2018 19:43
    +2
    korrdon, 18.08.2018 19:08
    )) На классе. Было видно что между командами пропасть. 12 угловых против 0 тому подтверждение
    Самая креативная команда Эвропы играла против банального середняка. Шахта толь ко-только начала просыпаться и набирать потихонечку обороты чтобы к решающим битвам в групп ЛЧ быть в суперовой форме. Пожелаем же наших любимцам одних победа и выигать ЛЧ. А как будешь посмотрим. Только Харьков, только победа!
    Иван Верещагин
      Иван Верещагин, 19.08.2018 00:23
    +1
    Cortazar, 19.08.2018 00:09
    Специально буду писать, т.к меня в школе меня учили, что повторение - это мать учения!
    Так ты все это пишешь, чтобы запомнить... Браво!...
    Mikmir
    Mikmir, 18.08.2018 23:59
    +1
    yuras96 ти хоч розумієш що ти написав?
    gr4167
    gr4167, 18.08.2018 21:43
    0
    Накануне ФФУ вдруг осенило, что тренер "Львова" не имеет лицензии и перед таким важным матчем команда осталась без тренера. Уверен - случайное совпадение, что это все произошло именно перед матчем с "Шахтером".
    Наливайко Діма
      Наливайко Діма, 18.08.2018 19:25
    0
    putin_xyilo_la_la, 18.08.2018 19:04
    цена вопроса была 5 тыс у е
    А що шуби для "Александрії" вже завезли?