Евро-2018 по мини-футболу. Украина в серии пенальти уступила Англии

Команда Николая Костенко не смогла пройти в полуфинал домашнего Евро

Евро-2018 по мини-футболу. Украина в серии пенальти уступила Англии
© eurominifootball.com

В четвертьфинале чемпионата Европы сборная Украины уступила сборной Англии. Основное время поединка завершилось ничьей - 1:1 и для выяснения победителя командам пришлось пробивать по три пенальти.

Англичане с этой миссией справились на отлично, реализовав все три удара с точки. У сборной Украины нервы оказались крепкими только у капитана – Ивана Кривошеенко.

Таким образом, Украина завершила домашнее Евро на стадии четвертьфинала. Тем не менее, задачу минимум команда Николая Костенко выполнила, добыв путевку на чемпионат мира.

Евро-2018 по мини футболу. Четвертьфиналы

Украина – Англия – 1:1. По пен – 1:3
Голы:
Жуллиен, 8 (0:1). Арановский, 22 (1:1)

Румыния - Черногория - 2:0

Босния и Герцеговина - Чехия - 1:3

Сербия - Казахстан - 1:2

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    alex5111
      alex5111, 18.08.2018 12:48
    +1
    Чому така подія як ЧЄ не знайшла належного місця на ТБ? Трансляція на Київ ТБ нижче плінтуса як за картинкою так і за коментом. Ну, і по грі наші виглядали важкувато, повільно діяли в атаках. Це все таки міні-футбол, тут швидкість, реактивність вирішують дуже багато
    olexyn
      olexyn, 18.08.2018 10:51
    0
    OLEXANDER-RAES, 18.08.2018 10:41
    А чому така опдія нікому не цікавав, пусті трибуни? невже не видно, що це змагання людям не цікаве.В збігних гають бородаті і пузаті гравці!!!Я спочатку подумав,що то чемпіонат ветеранів...Далі по грі-безвольно і тупо так грати, а серія пенальті-це провал, не готовилися до серії пенальті....
    Кого ти питаєш? Хто мав би потурбуватися про належну рекламу матчів домашнього Євро?
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 18.08.2018 10:41
    +1
    А чому така опдія нікому не цікавав, пусті трибуни? невже не видно, що це змагання людям не цікаве.В збігних гають бородаті і пузаті гравці!!!Я спочатку подумав,що то чемпіонат ветеранів...Далі по грі-безвольно і тупо так грати, а серія пенальті-це провал, не готовилися до серії пенальті....
    flydog773@gmail.com
      flydog773@gmail.com, 18.08.2018 01:27
    +3
    Погоджуюсь повністю! Наші хлопці заслужили на аплодисменти.Молодчаги.Це якраз той випадок,коли несоромно за свою національну збірну,навіть якщо це міні-футбол,а не широколюбимий усіма сокер. Отримавши чарівного пєндаля у першому матчі від "макаронів" ,хоча навіть і у тому матчі,гра наших була добротною...так ось...після програного старт.матчу,в наступних іграх катком проїхались по всіх суперниках нашої групи,і заслуженно зайняли перше місце у ній.А от наші кривдники/1шого матчу - "равіоллі" з групи невийшли,програвши боротьбу за другу путівку в 1/4 ф.команді Монтенеґро.Ось як буває.
    Шкода лиш,що анлічанам "подарували" півфінал,так як гру в цьому матчі вели наші парні,навіть програючи 0:1,але як каже наш славнозвісний Мирон Маркевич: "ТО ТАКЕ" А програти по пЄналям,як би не було обідно,але ніяк несоромно.
    Мінімум виконаний(путівка на W/Cup2019 в Австралії здобута).Море позитивних емоцій і радісних моментів своїм уболівальникам наша команда подарувала беззаперечно.Подальших вам успіхів хлопаки,а з такою командою-вони незагорами.
    Oleg Oleksandrovich
      Oleg Oleksandrovich, 18.08.2018 00:21
    0
    topexpertintheworld, 17.08.2018 21:19
    та нужно было в основное решать, а не до пендалей доводить!
    Одевай бутсы и реши...все умные за компом,ребята молодцы.
    VAD
    VAD, 17.08.2018 22:08
    +4
    Это шоу кто-то воспринимает серьезно?
    topexpertintheworld
      topexpertintheworld, 17.08.2018 21:19
    +10
    та нужно было в основное решать, а не до пендалей доводить!
    MVI
      MVI, 17.08.2018 21:17
    +12
    шкода,бо по грі ПЕРЕРГАЛИ суперника.
    MVI
      MVI, 17.08.2018 21:17
    +12
    шкода,бо по грі ПЕРЕРГАЛИ суперника.
    topexpertintheworld
      topexpertintheworld, 17.08.2018 21:19
    +10
    та нужно было в основное решать, а не до пендалей доводить!
    VAD
    online
    VAD, 17.08.2018 22:08
    +4
    Это шоу кто-то воспринимает серьезно?
    flydog773@gmail.com
      flydog773@gmail.com, 18.08.2018 01:27
    +3
    Погоджуюсь повністю! Наші хлопці заслужили на аплодисменти.Молодчаги.Це якраз той випадок,коли несоромно за свою національну збірну,навіть якщо це міні-футбол,а не широколюбимий усіма сокер. Отримавши чарівного пєндаля у першому матчі від "макаронів" ,хоча навіть і у тому матчі,гра наших була добротною...так ось...після програного старт.матчу,в наступних іграх катком проїхались по всіх суперниках нашої групи,і заслуженно зайняли перше місце у ній.А от наші кривдники/1шого матчу - "равіоллі" з групи невийшли,програвши боротьбу за другу путівку в 1/4 ф.команді Монтенеґро.Ось як буває.
    Шкода лиш,що анлічанам "подарували" півфінал,так як гру в цьому матчі вели наші парні,навіть програючи 0:1,але як каже наш славнозвісний Мирон Маркевич: "ТО ТАКЕ" А програти по пЄналям,як би не було обідно,але ніяк несоромно.
    Мінімум виконаний(путівка на W/Cup2019 в Австралії здобута).Море позитивних емоцій і радісних моментів своїм уболівальникам наша команда подарувала беззаперечно.Подальших вам успіхів хлопаки,а з такою командою-вони незагорами.
    alex5111
      alex5111, 18.08.2018 12:48
    +1
    Чому така подія як ЧЄ не знайшла належного місця на ТБ? Трансляція на Київ ТБ нижче плінтуса як за картинкою так і за коментом. Ну, і по грі наші виглядали важкувато, повільно діяли в атаках. Це все таки міні-футбол, тут швидкість, реактивність вирішують дуже багато
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 18.08.2018 10:41
    +1
    А чому така опдія нікому не цікавав, пусті трибуни? невже не видно, що це змагання людям не цікаве.В збігних гають бородаті і пузаті гравці!!!Я спочатку подумав,що то чемпіонат ветеранів...Далі по грі-безвольно і тупо так грати, а серія пенальті-це провал, не готовилися до серії пенальті....
    olexyn
      olexyn, 18.08.2018 10:51
    0
    OLEXANDER-RAES, 18.08.2018 10:41
    А чому така опдія нікому не цікавав, пусті трибуни? невже не видно, що це змагання людям не цікаве.В збігних гають бородаті і пузаті гравці!!!Я спочатку подумав,що то чемпіонат ветеранів...Далі по грі-безвольно і тупо так грати, а серія пенальті-це провал, не готовилися до серії пенальті....
    Кого ти питаєш? Хто мав би потурбуватися про належну рекламу матчів домашнього Євро?
    Oleg Oleksandrovich
      Oleg Oleksandrovich, 18.08.2018 00:21
    0
    topexpertintheworld, 17.08.2018 21:19
    та нужно было в основное решать, а не до пендалей доводить!
    Одевай бутсы и реши...все умные за компом,ребята молодцы.