У волейбол на снігу віднині гратимуть втрьох

До цього грали вдвох

У волейбол на снігу віднині гратимуть втрьох
Президент ЄКВ Александар Борічіч, генеральний директор ФІВБ Фабіо Азеведо, старший віце-президент ЄКВ Ренато Арена і члени нещодавно створеної групи експертів по волейболу на снігу під керівництвом Петера Клайнмана обговорили майбутнє снігового волейболу.
 
Угода ЄКВ і ФІВБ про спільний розвиток волейболу на снігу почала діяти ще на початку цього року. Була проведена презентація нового виду спорту в ході Зимових Олімпійських Ігор-2018 в Пхенчхані. Наступною подією став перший чемпіонат Європи з волейболу на снігу, який пройшов в місці народження цього виду спорту, на гірськолижному курорті Ваграйн-Клайнарль в Австрії.
 
На думку ФІВБ і ЕКВ, волейбол на снігу відкриває нові горизонти з просування волейболу в світі. Організації планують продовжувати спільну роботу, підвищувати якість бренду волейбол на снігу, надавати федераціям підтримку в просуванні цього виду спорту.
 
На нараді у Відні представники вищих органів зробили важливе оголошення. Починаючи з наступного сезону, до складу кожної команди з волейболу на снігу будуть входити три гравці. Ця зміна дозволить підвищити популярність та унікальність снігового волейболу і підкреслить його особливості.
 
Нагадаємо, що в Україні теж відбувся перший чемпіонат країни з волейболу на снігу. Пройшов він у Шостці, а переможцями стали Віталій Дідух Андрій Гольонко і Олена Борисенко Ольга Довгопол, які потім вирушили на перший чемпіонат Європи і посіли там 17 та 9 місце відповідно.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Volleyball.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности