| Обновлено 15 августа 2018, 16:06
1480
0

Збірна України U-16 розгромила Косово на чемпіонаті Європи

Чоловіча кадетська збірна України здобула розгромну перемогу в заключному матчі групового етапу

1480
0
ФБУ
Чоловіча кадетська збірна України U-16 перемогла команду Косово в заключному матчі групового етапу чемпіонату Європи.

З початком зустрічі суперники змогли нав’язати боротьбу, змушуючи наших хлопців наздоганяти себе. Втім надскладних завдань балканці нам не ставили. Поступово наша команда перехопила ініціативу. До кінця стартової чверті збірна України вийшла вперед на чотири очки.

У другій 10-хвилинці вже наші хлопці контролювали хід гри. Підвищився відсоток реалізації, а разом з більшою кількістю помилок та втрат суперника це ще на сім очок збільшило нашу загальну перевагу.

З поновленням гри після великої перерви перевага збірної України стала ще більш відчутною. Наступні +18 за підсумками 10-хвилинки зняли всі питання стосовно загального підсумку поєдинку.

У заключній чверті наші хлопці впевнено довели зустріч до перемоги, яка дозволила команді посісти підсумкове третє місце в групі. Відтак у наступному матчі чемпіонату Європи збірна України зіграє 16 серпня в класифікації за 9-16 місця проти Фінляндії.

Україна – Косово – 89:57 (19:15, 19:12, 30:12, 21:18 )