Збірна України здобула першу перемогу на міні-футбольному Євро

Підопічні Миколи Костенка переграли Словаччину

© Степан Качур / Stepan Kachur
У другому матчі на міні-футбольному Євро збірна України перемогла команду Словаччини з рахунком 3:1.

Після поразки у першому турі проти італійців збірна України повернулася у боротьбу за вихід із групи А. За перші 10 хвилин було лише 2 небезпечні моменти, по одному у кожної зі збірних. Щоправда, момент збірної України Євгеній Заєць реалізував, забивши з гострого кута. 1-0 на 10-ій хвилині матчу.

Вже на 12 хвилині шанс мав 9-й номер нашої збірної Олександр Стецюк. Після помилки словаків він вийшов сам на сам із голкіпером словаків, але переграти його не зумів. За хвилину шанс мали і словаки, проте пробити як слід у форварда гостей не вийшло. Юрій Балашов спокійно забрав м'яч до рук.

На 16 хвилині зліва в дальній кут пробивав Віктор Пантелейчук — м'яч зовсім трішки розминувся зі стійкою. За мить той же Пантелейчук зліва виконав невдалий удар, який перетворився на вдалу гольову передачу. Євгеній Шайдюк п'ятою переправив м'яч в ворота. На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь збірної України.

У другому таймі українці вирішили не знижувати темпу і вже на 22 хвилині після кидка з-за бокової лінії рахунок став 3:0. Забив Микола Кодацький, який замкнув аут. Після цього гра дещо заспокоїлася, українці підсіли і близько 28 хвилини отримали 2 неприємні моменти біля власних воріт. При рахунку 3:0 Україна почала «сушити» гру.

Та зберегти сухими ворота не вдалося. Після невдалого вибивання м’яча захисниками, форвард словаків Сільвестр Ягер відправив м'яч у сітку наших воріт точним ударом в лівий кут.

Підсумковий рахунок 3:1 – перша перемога збірної України. Наступний матч підопічні Миколи Костенка проведуть у середу, 15 серпня.