ФОТО ДНЯ. Кличко та Міс Україна відкрили міні-футбольне Євро

Віталій Кличко відкрив міні-футбольне Євро, яке в ці дні відбувається в Києві

ФОТО ДНЯ. Кличко та Міс Україна відкрили міні-футбольне Євро
© Степан Качур / Stepan Kachur
«Ladies and gentlemens! Welcome to Kyiv we happy to have event in our home town», - у класичному боксерському стилі почав свій офіційний виступ на EMF EURO 2018 найвеселіший мер України Віталій Кличко.
 
Мер столиці особисто приїхав на церемонію відкриття Чемпіонату Європи з міні-футболу 2018. Почував себе у своїй стихії - на спортивну подію приїхав без охорони та кортежу. 
 
 
Фото дня - селфі з Міс Україна Інтернешнл-2016 та амбасодором EMF EURO 2018 — Вікторією Кіосе. А вже під час промови Віталій Кличко спілкувався відразу на трьох мовах - англійською, російською та українською.
 
 
Спільно з амбасадоркою EMF EURO 2018 Вікторією Кіосе вони офіційно відкрили турнір, забивши традиційний «перший гол». Щоправда, право удару мер по-джентельменськи передав Вікторії Кіосе, яка (!!!) НА ПІДБОРАХ, прекрасним ударом з центра поля виконала свою місію.
 
 
Найцікавіше, що у захваті від візиту Кличка стали суперники збірної України - італійці. Вони не приховували захвату від рукостискання з легендою боксу.
 
 
 
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    mc_stanley0000
      mc_stanley0000, 14.08.2018 13:57
    +2
    Гарний і потужний у нас мер, але футболку можна було і іншу вдягнути)) І ще є питання до Віталія Володимировича,а взимку будуть проводити міжрайонний турнір "Золота шайба" ?
    nikzae1972
      nikzae1972, 14.08.2018 12:07
    +4
    Чувак изо всех сил старается быть европейским функционером. Не всегда получается - но прогресс на лицо.
    чаще всего не его инициатива куда то ехать и где то "торговать лицом" - но есть такое понятие - НАДО ! Людям старой закалки это понятно, а молодёжь не понимает - отсюда и весь срач и негатив.
    Footballboy
      Footballboy, 13.08.2018 23:47
    +2
    kot_sumy, 13.08.2018 23:31
    =у класичному боксерському стилі, почав свій офіційний виступ на EMF EURO 2018, найвеселіший мер України Віталій Кличко.= - а на йух вы тут запятых налепили???
    Виталик молодец, миллионер, но без понтов.
    Footballboy
      Footballboy, 13.08.2018 23:43
    +2
    Иван Бойчук, 13.08.2018 18:00
    На седьмом фото, в центре двое не из Украины?
    У них сердце в другом месте.
    kot_sumy
      kot_sumy, 13.08.2018 23:31
    +1
    =у класичному боксерському стилі, почав свій офіційний виступ на EMF EURO 2018, найвеселіший мер України Віталій Кличко.= - а на йух вы тут запятых налепили???
    александр ковтун
      александр ковтун, 13.08.2018 21:17
    +3
    а что с мис?? она нупросто.. жестяк...))))))
    olex.mykhailov
      olex.mykhailov, 13.08.2018 19:49
    +6
    Міс сілікон України
    serge1234
      serge1234, 13.08.2018 18:59
    +9
    Это мисс Украина? Пылесос наверное отдыхает
    poland2012
      poland2012, 13.08.2018 18:37
    +5
    Valeriy Kipelov, 13.08.2018 18:22
    У нас Клічко мер відкриває все, навіть біотуалети, не приклавши ніяких зусиль. При цьому любить піаритись. В Україні таких відкривачів політиків дуже багато
    не нравится Кличко, заберите нашего Трухлявого
    sk1llz
      sk1llz, 13.08.2018 18:29
    +1
    надо было постараться настолько уродские и неуместные штиблеты натянуть
    Valeriy Kipelov
      Valeriy Kipelov, 13.08.2018 18:26
    -4
    Valeriy Kipelov
      Valeriy Kipelov, 13.08.2018 18:22
    -10
    poland2012, 13.08.2018 18:06
    к чему этот высер?
    У нас Клічко мер відкриває все, навіть біотуалети, не приклавши ніяких зусиль. При цьому любить піаритись. В Україні таких відкривачів політиків дуже багато
    poland2012
      poland2012, 13.08.2018 18:06
    +7
    Valeriy Kipelov, 13.08.2018 18:00
    Шановний пан Віталій. Я недавно зробив собачу будку для своєї собаки. Можу вам запропонувати приїхати до мене разом із телебаченням і урочисто перерізати червону стрічку. Мені нічого не треба а вам буде піар. Ну і мій Шарік буде неймовірно щасливий.
    к чему этот высер?
    Valeriy Kipelov
      Valeriy Kipelov, 13.08.2018 18:00
    -18
    Шановний пан Віталій. Я недавно зробив собачу будку для своєї собаки. Можу вам запропонувати приїхати до мене разом із телебаченням і урочисто перерізати червону стрічку. Мені нічого не треба а вам буде піар. Ну і мій Шарік буде неймовірно щасливий.
    Иван Бойчук
      Иван Бойчук, 13.08.2018 18:00
    +4
    На седьмом фото, в центре двое не из Украины?
    dynamofromdnepr
      dynamofromdnepr, 13.08.2018 17:46
    +7
    Молодец Цехмейструк,три гола привёз с капитанской повязкой. Какого хрена его выпускать на поле? Смех...
    serge1234
      serge1234, 13.08.2018 18:59
    +9
    Это мисс Украина? Пылесос наверное отдыхает
    poland2012
      poland2012, 13.08.2018 18:06
    +7
    Valeriy Kipelov, 13.08.2018 18:00
    Шановний пан Віталій. Я недавно зробив собачу будку для своєї собаки. Можу вам запропонувати приїхати до мене разом із телебаченням і урочисто перерізати червону стрічку. Мені нічого не треба а вам буде піар. Ну і мій Шарік буде неймовірно щасливий.
    к чему этот высер?
    dynamofromdnepr
      dynamofromdnepr, 13.08.2018 17:46
    +7
    Молодец Цехмейструк,три гола привёз с капитанской повязкой. Какого хрена его выпускать на поле? Смех...
    olex.mykhailov
      olex.mykhailov, 13.08.2018 19:49
    +6
    Міс сілікон України
    poland2012
      poland2012, 13.08.2018 18:37
    +5
    Valeriy Kipelov, 13.08.2018 18:22
    У нас Клічко мер відкриває все, навіть біотуалети, не приклавши ніяких зусиль. При цьому любить піаритись. В Україні таких відкривачів політиків дуже багато
    не нравится Кличко, заберите нашего Трухлявого
    nikzae1972
      nikzae1972, 14.08.2018 12:07
    +4
    Чувак изо всех сил старается быть европейским функционером. Не всегда получается - но прогресс на лицо.
    чаще всего не его инициатива куда то ехать и где то "торговать лицом" - но есть такое понятие - НАДО ! Людям старой закалки это понятно, а молодёжь не понимает - отсюда и весь срач и негатив.
    Иван Бойчук
      Иван Бойчук, 13.08.2018 18:00
    +4
    На седьмом фото, в центре двое не из Украины?
    александр ковтун
      александр ковтун, 13.08.2018 21:17
    +3
    а что с мис?? она нупросто.. жестяк...))))))
    mc_stanley0000
      mc_stanley0000, 14.08.2018 13:57
    +2
    Гарний і потужний у нас мер, але футболку можна було і іншу вдягнути)) І ще є питання до Віталія Володимировича,а взимку будуть проводити міжрайонний турнір "Золота шайба" ?
    Footballboy
      Footballboy, 13.08.2018 23:47
    +2
    kot_sumy, 13.08.2018 23:31
    =у класичному боксерському стилі, почав свій офіційний виступ на EMF EURO 2018, найвеселіший мер України Віталій Кличко.= - а на йух вы тут запятых налепили???
    Виталик молодец, миллионер, но без понтов.
    Footballboy
      Footballboy, 13.08.2018 23:43
    +2
    Иван Бойчук, 13.08.2018 18:00
    На седьмом фото, в центре двое не из Украины?
    У них сердце в другом месте.
    kot_sumy
      kot_sumy, 13.08.2018 23:31
    +1
    =у класичному боксерському стилі, почав свій офіційний виступ на EMF EURO 2018, найвеселіший мер України Віталій Кличко.= - а на йух вы тут запятых налепили???
    sk1llz
      sk1llz, 13.08.2018 18:29
    +1
    надо было постараться настолько уродские и неуместные штиблеты натянуть