1160
1

Збірна України U-18 поразкою завершила чемпіонат Європи

Жіноча юніорська збірна фінішувала восьмою на ЄвроБаскеті

Жіноча юніорська збірна України U-18 програла команді Фінляндії в заключному матчі чемпіонату Європи.

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ U-18 Жінки. Дивізіон В

Матч за 7-8 місця
Фінляндія – Україна – 80:56 (23:13, 21:11, 21:13, 15:19)

Команди почали зустріч з поспішного розміну атаками, в яких було більше помилок ніж конструктиву. Та поступово суперниці стали перебирати ініціативу в свої руки. Атаки стали більш акцентованими. Збірна Фінляндії почала невпинно збільшувати перевагу в рахунку, яка до кінця стартової чверті сягнула десяти очок.

У другій чверті українки не змогли збити поступ суперника. У підсумку ще мінус 10 очок. При цьому Фінляндія вдвічі перевершила Україну за реалізацією. Також суттєвою за першу половину матчу була перевага суперника в перехопленнях – 11:3. Натомість українки припустилися на 10 втрат більше.

У другій половині матчу українкам не вдалося переломити хід боротьби. То ж Фінляндія впевнено довела зустріч до перемоги. Збірна України фінішувала на чемпіонаті Європи восьмою.