Карраскаль і Ді Франко будуть продавати квитки на матч із Зорею

Гравці «Карпат» приймуть участь в акції львівського клубу

ФК Карпаты
© ФК Карпаты
Гравці «Карпат» Хорхе Карраскаль і Франціско Ді Франко будуть продавати квитки на наступний матч «зелено-білих» в чемпіонаті. 
 
В четвертому турі львів'яни прийматимуть луганську «Зорю». Це вже четверта домашня гра «Карпат» поспіль. 
 
Отож, в четвер, 2-го серпня, починаючи з 18:30 у магазині «Фанат» (вул. Вороного, 3) Карраскаль і Ді Франко продаватимуть квитки для вболівальників «левів». Фани «зелено-білих» зможуть купити квитки, отримати автографи, селфі та навіть спеціальні подарунки, але для цього необхідно буде продемонструвати певні фізичні чи інтелектуальні якості. 
 
Після двох турів «Карпати» і «Зоря» мають по 4 очки в турнірній таблиці УПЛ.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Карпаты

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 08.08.2018 20:34
    0
    l_pogulianka, 08.08.2018 20:30
    Після поразок "пломбіра" лємберга і близько на сайті не видно,але,як тільки про "Карпати" - воно вже тут...якого милого?
    Чого, просто я частіше на іншому сайті зависаю... тут рідше
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 08.08.2018 20:30
    0
    Після поразок "пломбіра" лємберга і близько на сайті не видно,але,як тільки про "Карпати" - воно вже тут...якого милого?
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 08.08.2018 20:23
    0
    marko2020, 08.08.2018 20:15
    LembergWestUkraine, 08.08.2018 20:09 Гравці Карпат продають квитки на матч ФК Львова ! Клуб хоть как-то пытается поднять посещаемость, устраивая разные акции, а не бросая все на самотёк как у нас принято, что тут смешного?
    Вигравати треба, а не продавцями білетів підробляти... Так відвідуваність не піднімеш ! Вівці тупарилі!
    marko2020
      marko2020, 08.08.2018 20:15
    0
    LembergWestUkraine, 08.08.2018 20:09
    Гравці Карпат продають квитки на матч ФК Львова !
    Клуб хоть как-то пытается поднять посещаемость, устраивая разные акции, а не бросая все на самотёк как у нас принято, что тут смешного?
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 08.08.2018 20:09
    0
    Гравці Карпат продають квитки на матч ФК Львова !
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 08.08.2018 20:09
    0
    Матч 5-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги, в якому ФК “Львів” прийматиме донецький “Шахтар”, відбудеться 18 серпня на стадіоні “Україна”. Початок матчу – о 17:00.
    Запрошуємо вболівальників підтримати “синьо-золотих левів” у майбутньому важливому протистоянні із чинним чемпіоном України.
    Інформаційна служба ФК “Львів

    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 08.08.2018 20:34
    0
    l_pogulianka, 08.08.2018 20:30
    Після поразок "пломбіра" лємберга і близько на сайті не видно,але,як тільки про "Карпати" - воно вже тут...якого милого?
    Чого, просто я частіше на іншому сайті зависаю... тут рідше
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 08.08.2018 20:30
    0
    Після поразок "пломбіра" лємберга і близько на сайті не видно,але,як тільки про "Карпати" - воно вже тут...якого милого?
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 08.08.2018 20:23
    0
    marko2020, 08.08.2018 20:15
    LembergWestUkraine, 08.08.2018 20:09 Гравці Карпат продають квитки на матч ФК Львова ! Клуб хоть как-то пытается поднять посещаемость, устраивая разные акции, а не бросая все на самотёк как у нас принято, что тут смешного?
    Вигравати треба, а не продавцями білетів підробляти... Так відвідуваність не піднімеш ! Вівці тупарилі!
    marko2020
      marko2020, 08.08.2018 20:15
    0
    LembergWestUkraine, 08.08.2018 20:09
    Гравці Карпат продають квитки на матч ФК Львова !
    Клуб хоть как-то пытается поднять посещаемость, устраивая разные акции, а не бросая все на самотёк как у нас принято, что тут смешного?
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 08.08.2018 20:09
    0
    Гравці Карпат продають квитки на матч ФК Львова !
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 08.08.2018 20:09
    0
    Матч 5-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги, в якому ФК “Львів” прийматиме донецький “Шахтар”, відбудеться 18 серпня на стадіоні “Україна”. Початок матчу – о 17:00.
    Запрошуємо вболівальників підтримати “синьо-золотих левів” у майбутньому важливому протистоянні із чинним чемпіоном України.
    Інформаційна служба ФК “Львів