Мирон МАРКЕВИЧ: «Главное, чтобы клубы прославляли Украину»

Специалист поделился мнением о словах Александра Хацкевича относительно донецкого «Шахтера»

Мирон МАРКЕВИЧ: «Главное, чтобы клубы прославляли Украину»
© ФФУ. Мирон Маркевич

Глава Комитета национальных сборных ФФУ Мирон Маркевич прокомментировал слова главного тренера «Динамо» Александра Хацкевича, который заявил, что «Шахтер» является, скорее, бразильской командой, чем украинской.

«Вообще не нужно говорить о том, украинский это или не украинский клуб - тем более, в наше время. Это все Украина, и за каждый украинский клуб надо переживать. Главное - это то, как клуб выступает, играет на международной арене, как он прославляет Украину. Это основное. Хорошо, когда есть украинцы. Конечно, это хорошо. Но в «Шахтере» такой курс, они играют за счет бразильских легионеров. Что в этом плохого? Главное - чтобы мы хорошо выступали на международной арене, прославляли нашу страну», — считает Маркевич.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ТК Футбол

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    scorpio16
      scorpio16, 07.08.2018 22:33
    0
    Школота бунтует )
    kizaru000
      kizaru000, 07.08.2018 21:15
    +9
    olexyn, 07.08.2018 19:15
    не йому, зраднику, розказувати про українськість...
    Що вам Мирон Богданович зробив псевдопатріоти???????
    Поки ви сидите на дивані в кожного другого "зрадником" називаєте і в ато посилаєте,він якраз навідує бійців і допомагає там.
    Дич неадекватна)0
    polesse2000
    polesse2000, 07.08.2018 20:25
    -8
    Но в «Шахтере» такой курс, они играют за счет бразильских легионеров. Что в этом плохого? --------
    Ну я понимаю Богданыч, что похлебку рыжего надо отрабатывать но ты же под дурика не коси! ТЫ НЕ ВИДИШЬ ЧТО В ЭТОМ ПЛОХОГО ? А кому в СБУ играть и где она сейчас без толковых украинцев да еще с мега тренером кумом в полной заднице.
    P.S. Как перестал быть тренером Днепра (за это отдельное спасибо) то опускаешься все ниже и ниже фу противно был великий тренер , а стал шавкой карманной.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 07.08.2018 20:07
    -8
    orest0998, 07.08.2018 20:02
    Ніхто їх не виправдовує звісно,вони дзвонять своїм,але Маркевич єдиний хто може сказати щось інше,так би мовити думку не на користь .Шахти і Динамо,а по середині.Хоча Нагорняк скаже правду ,яка вона є,а Вернидуба тепер вони обсирають кожен раз.
    Приведи хоча б одне інтерв'ю, де Маркевич став на сторону Динамо. Його тіпає від цього слова
    supermario1969
      supermario1969, 07.08.2018 20:04
    -7
    Слався шахтьор....слався страна....САВПАДЄНІЄ?)))
    orest0998
      orest0998, 07.08.2018 20:02
    0
    vitaha33, 07.08.2018 19:59
    Правильно, але вони не дзвонять до умовного Нагорняка, Вернидуба, Цихмейструка та інших, які можуть сказати щось з протилежною позицією. Не дивно, що кожного разу позиція Та то таке збігається з Гебельс Тв?
    Ніхто їх не виправдовує звісно,вони дзвонять своїм,але Маркевич єдиний хто може сказати щось інше,так би мовити думку не на користь .Шахти і Динамо,а по середині.Хоча Нагорняк скаже правду ,яка вона є,а Вернидуба тепер вони обсирають кожен раз.
    orest0998
      orest0998, 07.08.2018 20:02
    +4
    vitaha33, 07.08.2018 19:59
    Правильно, але вони не дзвонять до умовного Нагорняка, Вернидуба, Цихмейструка та інших, які можуть сказати щось з протилежною позицією. Не дивно, що кожного разу позиція Та то таке збігається з Гебельс Тв?
    Ніхто їх не виправдовує звісно,вони дзвонять своїм,але Маркевич єдиний хто може сказати щось інше,так би мовити думку не на користь .Шахти і Динамо,а по середині.Хоча Нагорняк скаже правду ,яка вона є,а Вернидуба тепер вони обсирають кожен раз.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 07.08.2018 19:59
    -5
    orest0998, 07.08.2018 19:51
    Тому що Шахтар має канали Футбол і як тільки щось цікаве для тих трапляється, то вони терміново обдзвонюють тих хто дасть інтервю.Всі попередні працюють на каналах,а Маркевич людина яка відкрита для інтервю, тому зразу ж ці всі новини появляються на Футбол Ньюс і відповідно тут.Так що нічо дивного немає як на мене і він все правильно сказав.Якщо наші деревяні гравці не вміють грати в футбол,а тільки боротись,так граще взяти іноземців і грати ними.Як Карпати з Караскалем чи Ді Франко,який чудово ставить корпус і на прийомі вже може гравця відіграти чомусь.А наш Чача чомсь цього зробити не може.Це здорово, що Динамо має хороші академії,де збирає найкращих дітей і хтось з них закріплюється в клубі і потім грає за збірну.
    Правильно, але вони не дзвонять до умовного Нагорняка, Вернидуба, Цихмейструка та інших, які можуть сказати щось з протилежною позицією. Не дивно, що кожного разу позиція Та то таке збігається з Гебельс Тв?
    orest0998
      orest0998, 07.08.2018 19:51
    +5
    vitaha33, 07.08.2018 19:35
    Як тільки щось сказано проти Шахти, одразу вилазить набір: Палкін, Сабо або Грачов, Денисов і Леон, і... Маркевич. Я цю тенденцію замітив вже на протязі довгого часу. Гебельс ТВ і ко працює синхронно. Шкода, що людина, яка мала дуже великий авторитет в спортивному світі скотився до ролі рупора, якого тупо використовують. Надіюсь, він це говорить не безплатно, бо якщо безплатно, то подвійний лох
    Тому що Шахтар має канали Футбол і як тільки щось цікаве для тих трапляється, то вони терміново обдзвонюють тих хто дасть інтервю.Всі попередні працюють на каналах,а Маркевич людина яка відкрита для інтервю, тому зразу ж ці всі новини появляються на Футбол Ньюс і відповідно тут.Так що нічо дивного немає як на мене і він все правильно сказав.Якщо наші деревяні гравці не вміють грати в футбол,а тільки боротись,так граще взяти іноземців і грати ними.Як Карпати з Караскалем чи Ді Франко,який чудово ставить корпус і на прийомі вже може гравця відіграти чомусь.А наш Чача чомсь цього зробити не може.Це здорово, що Динамо має хороші академії,де збирає найкращих дітей і хтось з них закріплюється в клубі і потім грає за збірну.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 07.08.2018 19:35
    -7
    Як тільки щось сказано проти Шахти, одразу вилазить набір: Палкін, Сабо або Грачов, Денисов і Леон, і... Маркевич. Я цю тенденцію замітив вже на протязі довгого часу. Гебельс ТВ і ко працює синхронно. Шкода, що людина, яка мала дуже великий авторитет в спортивному світі скотився до ролі рупора, якого тупо використовують. Надіюсь, він це говорить не безплатно, бо якщо безплатно, то подвійний лох
    olexyn
      olexyn, 07.08.2018 19:32
    -14
    iravvik1983, 07.08.2018 19:26
    когда это Маркевич зрадныком стал что ты мелешь д@бил он как раз сделал для нашей страны намного больше чем всякие говнопиарщики но предателем он никогда не был и не тебе о нем судить говномет!!
    розумію, для тебе, рижомразєвської лярви, - він не зрадник. У вас - одна шайка.
    iravvik1983
      iravvik1983, 07.08.2018 19:26
    +12
    olexyn, 07.08.2018 19:15
    не йому, зраднику, розказувати про українськість...
    когда это Маркевич зрадныком стал что ты мелешь д@бил он как раз сделал для нашей страны намного больше чем всякие говнопиарщики но предателем он никогда не был и не тебе о нем судить говномет!!
    Cortazar
      Cortazar, 07.08.2018 19:22
    -12
    О, и этот тоже попал в компанию углекопов, опустился...
    olexyn
      olexyn, 07.08.2018 19:15
    -15
    не йому, зраднику, розказувати про українськість...
    lisbvv
      lisbvv, 07.08.2018 19:04
    -19
    Ах да конечно, ещё этот персонаж не высказался
    iravvik1983
      iravvik1983, 07.08.2018 19:26
    +12
    olexyn, 07.08.2018 19:15
    не йому, зраднику, розказувати про українськість...
    когда это Маркевич зрадныком стал что ты мелешь д@бил он как раз сделал для нашей страны намного больше чем всякие говнопиарщики но предателем он никогда не был и не тебе о нем судить говномет!!
    kizaru000
      kizaru000, 07.08.2018 21:15
    +9
    olexyn, 07.08.2018 19:15
    не йому, зраднику, розказувати про українськість...
    Що вам Мирон Богданович зробив псевдопатріоти???????
    Поки ви сидите на дивані в кожного другого "зрадником" називаєте і в ато посилаєте,він якраз навідує бійців і допомагає там.
    Дич неадекватна)0
    orest0998
      orest0998, 07.08.2018 19:51
    +5
    vitaha33, 07.08.2018 19:35
    Як тільки щось сказано проти Шахти, одразу вилазить набір: Палкін, Сабо або Грачов, Денисов і Леон, і... Маркевич. Я цю тенденцію замітив вже на протязі довгого часу. Гебельс ТВ і ко працює синхронно. Шкода, що людина, яка мала дуже великий авторитет в спортивному світі скотився до ролі рупора, якого тупо використовують. Надіюсь, він це говорить не безплатно, бо якщо безплатно, то подвійний лох
    Тому що Шахтар має канали Футбол і як тільки щось цікаве для тих трапляється, то вони терміново обдзвонюють тих хто дасть інтервю.Всі попередні працюють на каналах,а Маркевич людина яка відкрита для інтервю, тому зразу ж ці всі новини появляються на Футбол Ньюс і відповідно тут.Так що нічо дивного немає як на мене і він все правильно сказав.Якщо наші деревяні гравці не вміють грати в футбол,а тільки боротись,так граще взяти іноземців і грати ними.Як Карпати з Караскалем чи Ді Франко,який чудово ставить корпус і на прийомі вже може гравця відіграти чомусь.А наш Чача чомсь цього зробити не може.Це здорово, що Динамо має хороші академії,де збирає найкращих дітей і хтось з них закріплюється в клубі і потім грає за збірну.
    orest0998
      orest0998, 07.08.2018 20:02
    +4
    vitaha33, 07.08.2018 19:59
    Правильно, але вони не дзвонять до умовного Нагорняка, Вернидуба, Цихмейструка та інших, які можуть сказати щось з протилежною позицією. Не дивно, що кожного разу позиція Та то таке збігається з Гебельс Тв?
    Ніхто їх не виправдовує звісно,вони дзвонять своїм,але Маркевич єдиний хто може сказати щось інше,так би мовити думку не на користь .Шахти і Динамо,а по середині.Хоча Нагорняк скаже правду ,яка вона є,а Вернидуба тепер вони обсирають кожен раз.
    scorpio16
      scorpio16, 07.08.2018 22:33
    0
    Школота бунтует )
    orest0998
      orest0998, 07.08.2018 20:02
    0
    vitaha33, 07.08.2018 19:59
    Правильно, але вони не дзвонять до умовного Нагорняка, Вернидуба, Цихмейструка та інших, які можуть сказати щось з протилежною позицією. Не дивно, що кожного разу позиція Та то таке збігається з Гебельс Тв?
    Ніхто їх не виправдовує звісно,вони дзвонять своїм,але Маркевич єдиний хто може сказати щось інше,так би мовити думку не на користь .Шахти і Динамо,а по середині.Хоча Нагорняк скаже правду ,яка вона є,а Вернидуба тепер вони обсирають кожен раз.