Каміла Грищенко - чемпіонка Європи зі швидких шахів

З 31 липня по 5 серпня у місті Орадеа (Румунія) відбувся 18-й чемпіонат Європи шахів

Спортсмени старого світу змагались у швидких шахах (рапід), блискавичній грі (бліц) та у розв'язуванні композицій (задач). Участь у змаганнях взяли юнаки та дівчата у вікових категоріях до 8, 10, 12, 14, 16 та 18 років.

Загалом Українці здобули 5 нагород: 1 золото, 2 срібні та 2 бронзові.

Найвищу нагороду здобула українська шахістка з Краматорська Каміла Грищенко, яка стала чемпіонкою Європи зі швидких шахів (рапід) у віковій категорії до 16 років. Українка виборола 7 очок з 9 можливих. У блискавичній грі (бліц) Каміла Грищенко фінішувала п’ятою.

Проте найбільшу кількість здобув Олексій Каравацький зі Львова. Олексій став бронзовим призером у рапіді до 8 років, в турнірі з бліцу розділив 2-3 місце серед старших суперників до 10 років та виборов срібло у розв'язуванні композицій (задач).

Ще один українець Андрій Придун (Львів) також повертається додому з кубком. Він виборов срібло з розв'язування композицій (задач) серед юнаків до 14 років.