Україна не підтримає ставленика Кремля на виборах президента ФІДЕ

ФШУ буде підтримувати Георгіоса Макропулоса

Україна не підтримає ставленика Кремля на виборах президента ФІДЕ
© 24tv.ua. Віктор Капустін

Президент Федерації шахів України Віктор Капустін заявив, що не буде підтримувати кандидатуру росіянина Аркадія Дворковича на виборах президента Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ), що вібудуться 3 жовтня в Батумі:

«Дворкович в разі обрання буде продовжувати справу свого попередника, і ФІДЕ стане корпорацією, де головним акціонером буде путінська Росія, а вибори президента ФІДЕ на кілька десятиріч перетворяться на фікцію, як це власне сталося з президентськими виборами в самій Росії.

Дворкович включений до попереднього санкційного списку Казначейства США, що опублікований 30 січня 2018 року. А це означає, що санкції проти нього можуть бути застосовані в будь-який момент. Така перспектива, м'яко кажучі, не піде на користь світовим шахам.

Я повністю усвідомлюю, що кандидатура виконуючого обов'язки президента ФІДЕ Георгіоса Макропулоса може викликати неоднозначну реакцію з боку деяких наших колег, включно з командою пана Шорта.

Однак, зважаючи на поточну ситуацію і будучи реалістом, я маю констатувати, що тільки пан Макропулос зможе захистити незалежність ФІДЕ і протистояти спробам поглинання ФІДЕ з боку Росії».

Попередній голова ФІДЕ, росіянин Кірсан Ілюмжинов, в липні був відсторонений від виконання своїх обов’язків у зв’язку з порушеннями етичного кодексу.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — 24 канал

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности