Жіноча збірна України U-18 здобула другу перемогу на чемпіонаті Європи

Наші дівчата переграли команду Словаччини

1616
0
Жіноча юніорська збірна України U-18 перемогла  команду Словаччини в матчі групового етапу чемпіонату Європи.

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ U-18 Жінки. Дивізіон В

Україна – Словаччина – 60:50 (11:22, 16:6, 19:9, 14:13)

Зустріч активніше почали суперниці. Поступово їхня ігрова перевага переросла в перевагу в рахунку. Першу чверть словацькі баскетболістки виграли в 11 очок.

Та вже з початку другої чверті наші дівчата змінили хід гри. Стартовий ривок 7:0 додав українкам впевненості. Вони виграли чверть та скоротили до мінімуму відставання. При цьому українки суттєво випередили суперниць у першій половині за підбираннями.

По перерві українки продовжили тиснути на словацьких суперниць. Подальша ігрова перевага дозволила нашим дівчатам не лише наздогнати збірну Словаччини, а й вийти вперед. Перед заключною частиною матчу українки мали вже 9 очок переваги.
Наші дівчата і надалі намагалися не віддавати контроль за ходом боротьби. Вони впевнено довели зустріч до другої перемоги в трьох матчах групового етапу.

У наступному матчі Україна грає 7 серпня о 14:30 проти Норвегії. Нагадаємо, аби продовжувати боротьбу за призові місця та путівку в дивізіон А, на груповому етапі потрібно фінішувати не нижче другого місця.