«Орбіта». Політ пройшов нормально

Волейбол. «Галичанка» у рідних стінах здобуває дві перемоги з однаковим рахунком

«Галичанка» – «Орбіта» 3:1 (23:25,25:18,25:17,25:20), 3:1 (25:13,21:25,25:16,25:22)
«Галичанка»:
Туркула(к), Чернецька, Косило, Зварич, Лонюк, Шкурлатовська, Пацюркевич, Щур, Мандражєєва, Танащук (л).
«Орбіта»: Агєєва(к), А. Дьяченко, Л. Дьяченко, Володіна, Змієвська, Жосан, Шелухіна, Розова, Іноземцеві (л).

У суботу та неділю відбулись матчі чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд суперліги. У Тернополі зійшлися Галичанка та запорізька Орбіта, третя та сьома команда чемпіонату відповідно. 
Суботній ігровий день розпочався з перемоги тернопільського дублерок над запоріжанками 3:1, у складі тернополянок увесь матч провела Тетяна Мандражєєва, яка уже оговталася від хвороби та поступово набирає форму.
Матч основних складів розпочався у рівній боротьбі, яка тривала до рахунку 4:4, далі тернополянки почали відриватися у рахунку, гостям не допомагали ані перерви, які брав тренер Орбіти Володимир Бузаєв, ані вихід на майданчик Володіної замість Жосан.

За рахунку 18:11 з тернополянками стається щось не зрозуміле, і вони поступово починають віддавати ініціативу гостям. І ось на табло вже 23:25! Що це було, вам мабуть не скаже ніхто!

Друга партія почалась так, як і закінчилась перша, тобто за переваги гостей, відрив сягав 4 очок (7:11). Та тернополянки і не думали віддавати партію. Вони зусиллями Анни Зварич, Наталії Чернецької, Надії Косило та гравців Орбіти, які занадто багато помилялись у простих ситуаціях, перехоплють ініціативу і доводять партію до впевненої перемоги 25:18.

Початок третьої партії був знову ж таки за Орбітою, гравці якої активно грали на сітці та впевнено у захисті, де виділялась Каріна Іноземцева. За рахунку 9:13 на майданчику з'являється Тетяна Мандражєєва замість  Катерини Шкурлатовської, і саме з цього моменту починається ривок тернополянок 16:4, який завершується перемогою в партії 25:17.

Четверта партія почалась з вдалих дій на блоці та в атаці Олени Туркули та Надії Косило, які забезпечили стартовий відрив Галичанці. Надалі він почав стрімко збільшуватись. Досвідчений Віктор Перебийніс намагався перервами та замінами розрухати команду, що йому і вдається. В другій половині партії гра вирівнялась, проте запасу очок тернополянкам хватило для перемоги у партії та матчі. Фінальну крапку поставили Лонюк та Чернецька які заблокували Анну Дьяченко.

Другий матч розпочався з швидкісної та потужної гри тернополянок на сітці, за якою явно не встигали блокуючі Орбіти, які мабуть ще не проснулись, хоч це і була уже 12-та година. І як результат 25:13.

Початок другої партії ще за інерцією виграли тернополянки, які на першу технічну переву пішли за рахунку 8:4 (постаралась Надія Косило). Надалі запоріжанкам вдалось вирівняти гру зусиллями Ольги Жосан та сестер Дьяченко. В кінцівці партії нерви у гостей виявились міцнішими, і за рахунок меншої кількості помилок вони перемогли 21:25.

Третю партію, гадаю, можна назвати бенефісом блокуючих Галичанки Олени Туркули та Наталії Чернецької. Їхні взльоти з другої та третьої зони стали повною несподіванкою для волейболісток Орбіти, і - 25:16 на табло, яке правда чомусь не захотіло в неділю працювати, мабуть день вихідний!

Четверта, і як згодом виявилось остання партія, почалась із невеликої переваги гостей, які атакували зусиллями Жосан та Розової, в обороні надійно грала Іноземцева та Змієвська, яка виходила на прийом замість Анни Дьяченко. Проте в кінцівці партії більш досвідченим господаркам вдалось вирвати перемогу у партії та матчі. І знову ж таки завдяки Наталії Чернецькій, одиночний блок якої приніс Галичанці 25-те очко.

Кращими гравцями цих матчів признали: у Галичанці Олену Туркулу, а в Орбіті Каріну Іноземцеву. Також хотілось би відмітити Наталію Чернецьку, за її вміння заробляти останні очки в матчах, яке вона підтверджує уже декілька турів поспіль.
Із негативу відмічу форму Орбіти  -  у всіх гравців форма з прізвищами, лише двоє дівчат грали у формі з заклеєними прізвищами на спині, я розумію що дівчата недавно з командою, але невже так важко (дорого) на дві футболки нанести прізвища?
Із веселого напишу про дублерок тернополянок, які у переривах між партіями пили воду з трьохлітрової бутилки! Чому з такої великої? Це питання не до мене.

Олексанлр ПАЛІЙ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности