Ворскла подписала бразильских защитника и форварда

Полтавский клуб проводит усиление состава

Ворскла подписала бразильских защитника и форварда
© vorskla.com.ua. Артур и Карека

«Ворскла» объявила о подписании защитника Артура и форварда Николаса Кареки.

23-летний Артур перебрался в новую команду на правах свободного агента, подписав двухлетний контракт. Ранее игрок выступал за «Интернасьонал».

Действует на левом фланге.

21-летний Карека перешел из «Гремио» на правах однолетней аренды.

Ранее сообщалось, что на просмотре в команде находится четыре футболиста.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Ворскла

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Olga Rushchak
      Olga Rushchak, 02.08.2018 11:04
    0
    Кажете ЗАЩИТНИКА?
    SeM077
    SeM077, 01.08.2018 21:58
    0
    LembergWestUkraine, 01.08.2018 17:48
    Матч ФК «Львів» проти «Ворскли» перенесли з Полтави до Львова
    Команди домовилися зіграти матч у Львові, а не в Полтаві через єврокубки
    Матч 3-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги між ФК «Львів» та полтавською «Ворсклою» відбудеться на «Арені Львів» у Львові. Перед тим, згідно календаря УПЛ, команди мали зіграти у Полтаві.
    «Футбольний клуб «Ворскла» звернувся до нас з пропозицією провести матч 3-го туру чемпіонату України у Львові. Мотивом цього прохання стала підготовка стадіону у Полтаві до проведення матчів групового етапу Ліги Європи. Наскільки я знаю, наразі на тому стадіоні ведуться масштабні роботи, аби встигнути привести його до ладу до початку європейського сезону. ФК «Львів» з розумінням поставився до цієї ситуації і вирішив піти назустріч учаснику Лігу Європи, адже, впевнений, від цього у підсумку виграє увесь український футбол», – прокоментував це рішення генеральний директор ФК «Львів» Андрій Паньків.
    Відтак матч відбудеться 4 серпня о 17:00 на «Арені Львів». Відповідно матч 14-го туру ФК «Львів» зіграє в гостях у Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Бутовського.
    Дякую за відповідь)
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 01.08.2018 19:45
    0
    Розігруємо квитки на матч 3-го туру Чемпіонату УПЛ в якому львів'яни прийматимуть полтавську "Ворсклу". Ми оберемо двох переможців, які отримають по два квитки на футбол.
    Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно:
    1 вподобати нашу сторінку ФК "Львів" у фейсбуці;
    2 зробити репост даного запису (публічно) та не видаляти до кінця розіграшу;
    3 у коментарях позначити людину, яка піде з Вами на футбол;
    Переможців оберемо випадковим чином у п'ятницю, 3-го серпня. Бажаємо удачі!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 01.08.2018 17:48
    +1
    SeM077, 01.08.2018 16:13
    А чому матч буде в Львові, як цей тур Ворскла грає вдома???
    Матч ФК «Львів» проти «Ворскли» перенесли з Полтави до Львова
    Команди домовилися зіграти матч у Львові, а не в Полтаві через єврокубки
    Матч 3-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги між ФК «Львів» та полтавською «Ворсклою» відбудеться на «Арені Львів» у Львові. Перед тим, згідно календаря УПЛ, команди мали зіграти у Полтаві.
    «Футбольний клуб «Ворскла» звернувся до нас з пропозицією провести матч 3-го туру чемпіонату України у Львові. Мотивом цього прохання стала підготовка стадіону у Полтаві до проведення матчів групового етапу Ліги Європи. Наскільки я знаю, наразі на тому стадіоні ведуться масштабні роботи, аби встигнути привести його до ладу до початку європейського сезону. ФК «Львів» з розумінням поставився до цієї ситуації і вирішив піти назустріч учаснику Лігу Європи, адже, впевнений, від цього у підсумку виграє увесь український футбол», – прокоментував це рішення генеральний директор ФК «Львів» Андрій Паньків.
    Відтак матч відбудеться 4 серпня о 17:00 на «Арені Львів». Відповідно матч 14-го туру ФК «Львів» зіграє в гостях у Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Бутовського.
    Andy_P
      Andy_P, 01.08.2018 17:11
    +2
    Бразилы, играющие бесплатно? Такое бывает?
    kum_Poltava
      kum_Poltava, 01.08.2018 17:09
    +3
    Як не дивно, але найкращими легіонерами у Ворсклі були албанці.
    kum_Poltava
      kum_Poltava, 01.08.2018 17:08
    +1
    Карека не родич знаменитого Кареки, що грав за Бразилію на ЧМ 1986, 1990?
    olexyn
      olexyn, 01.08.2018 16:43
    +2
    Живаго розкошелився на щось путяще? Та не в жість! Не вірю!
    Ruslan0927
      Ruslan0927, 01.08.2018 16:24
    +11
    SeM077, 01.08.2018 16:13
    А чому матч буде в Львові, як цей тур Ворскла грає вдома???
    Напевне цього разу після Одеси в Полтаві запланував свій концерт Олег Винник
    SeM077
      SeM077, 01.08.2018 16:13
    +1
    А чому матч буде в Львові, як цей тур Ворскла грає вдома???
    Andrej Kyrychenko
      Andrej Kyrychenko, 01.08.2018 16:08
    +3
    LembergWestUkraine, 01.08.2018 15:36
    Стартував продаж квитків на матч ФК “Львів” – “Ворскла” Полтава
    Шановні вболівальники!
    Розпочато продаж квитків на матч 3-го туру Чемпіонату Української Прем’єр-Ліги між “Львовом” та полтавською “Ворсклою”.
    Матч відбудеться на “Арені Львів”, у суботу, 4-го серпня. Початок – о 17:00.
    На гру доступні квитки наступних цінових категорій: 20, 30, 40, 50 та 200 гривень.
    Квитки можна придбати в касах стадіону “Арена Львів” або онлайн на сайті esport.in.ua.
    Каси стадіону працюватимуть щодня з 10.00 до 20.00 без перерв та вихідних. Адреса кас стадіону “Арена Львів”: вул. Стрийська, 199.
    ===============================================
    Всі на "ЛІМО Арену" !!!
    Блин,дорога дороговатая...
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 01.08.2018 15:36
    -10
    Стартував продаж квитків на матч ФК “Львів” – “Ворскла” Полтава
    Шановні вболівальники!
    Розпочато продаж квитків на матч 3-го туру Чемпіонату Української Прем’єр-Ліги між “Львовом” та полтавською “Ворсклою”.
    Матч відбудеться на “Арені Львів”, у суботу, 4-го серпня. Початок – о 17:00.
    На гру доступні квитки наступних цінових категорій: 20, 30, 40, 50 та 200 гривень.
    Квитки можна придбати в касах стадіону “Арена Львів” або онлайн на сайті esport.in.ua.
    Каси стадіону працюватимуть щодня з 10.00 до 20.00 без перерв та вихідних. Адреса кас стадіону “Арена Львів”: вул. Стрийська, 199.
    ===============================================
    Всі на "ЛІМО Арену" !!!
    kief
      kief, 01.08.2018 15:11
    +5
    как-то печально.
    долги по зарплате перед футболистами за полгода, год.
    так еще берут легионеров
    seregakrivbass
      seregakrivbass, 01.08.2018 14:40
    +8
    Артут из Интернасионала 23 год, Карека из Гремио 21 год, и переспектива в них есть но главное чтобы зарплату вовремя платили.
    mc_z301
      mc_z301, 01.08.2018 14:10
    +11
    Интересно, что эти футболисты собой представляют
    mc_z301
      mc_z301, 01.08.2018 14:09
    +19
    M-E-S-S-E-R, 01.08.2018 14:07
    З такою грою хай спершу прописку в УПЛ збережуть...
    Я из Полтавы, брат, и как бы обидно не звучали твои слова, но ты прав....
    M-E-S-S-E-R
      M-E-S-S-E-R, 01.08.2018 14:07
    +12
    pulse240, 01.08.2018 13:53
    Видимо ЛЕ собрались брать
    З такою грою хай спершу прописку в УПЛ збережуть...
    pulse240
    pulse240, 01.08.2018 13:53
    +18
    Видимо ЛЕ собрались брать
    mc_z301
      mc_z301, 01.08.2018 14:09
    +19
    M-E-S-S-E-R, 01.08.2018 14:07
    З такою грою хай спершу прописку в УПЛ збережуть...
    Я из Полтавы, брат, и как бы обидно не звучали твои слова, но ты прав....
    pulse240
    pulse240, 01.08.2018 13:53
    +18
    Видимо ЛЕ собрались брать
    M-E-S-S-E-R
      M-E-S-S-E-R, 01.08.2018 14:07
    +12
    pulse240, 01.08.2018 13:53
    Видимо ЛЕ собрались брать
    З такою грою хай спершу прописку в УПЛ збережуть...
    Ruslan0927
      Ruslan0927, 01.08.2018 16:24
    +11
    SeM077, 01.08.2018 16:13
    А чому матч буде в Львові, як цей тур Ворскла грає вдома???
    Напевне цього разу після Одеси в Полтаві запланував свій концерт Олег Винник
    mc_z301
      mc_z301, 01.08.2018 14:10
    +11
    Интересно, что эти футболисты собой представляют
    seregakrivbass
      seregakrivbass, 01.08.2018 14:40
    +8
    Артут из Интернасионала 23 год, Карека из Гремио 21 год, и переспектива в них есть но главное чтобы зарплату вовремя платили.
    kief
      kief, 01.08.2018 15:11
    +5
    как-то печально.
    долги по зарплате перед футболистами за полгода, год.
    так еще берут легионеров
    kum_Poltava
      kum_Poltava, 01.08.2018 17:09
    +3
    Як не дивно, але найкращими легіонерами у Ворсклі були албанці.
    Andrej Kyrychenko
      Andrej Kyrychenko, 01.08.2018 16:08
    +3
    LembergWestUkraine, 01.08.2018 15:36
    Стартував продаж квитків на матч ФК “Львів” – “Ворскла” Полтава
    Шановні вболівальники!
    Розпочато продаж квитків на матч 3-го туру Чемпіонату Української Прем’єр-Ліги між “Львовом” та полтавською “Ворсклою”.
    Матч відбудеться на “Арені Львів”, у суботу, 4-го серпня. Початок – о 17:00.
    На гру доступні квитки наступних цінових категорій: 20, 30, 40, 50 та 200 гривень.
    Квитки можна придбати в касах стадіону “Арена Львів” або онлайн на сайті esport.in.ua.
    Каси стадіону працюватимуть щодня з 10.00 до 20.00 без перерв та вихідних. Адреса кас стадіону “Арена Львів”: вул. Стрийська, 199.
    ===============================================
    Всі на "ЛІМО Арену" !!!
    Блин,дорога дороговатая...
    Andy_P
      Andy_P, 01.08.2018 17:11
    +2
    Бразилы, играющие бесплатно? Такое бывает?
    olexyn
      olexyn, 01.08.2018 16:43
    +2
    Живаго розкошелився на щось путяще? Та не в жість! Не вірю!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 01.08.2018 17:48
    +1
    SeM077, 01.08.2018 16:13
    А чому матч буде в Львові, як цей тур Ворскла грає вдома???
    Матч ФК «Львів» проти «Ворскли» перенесли з Полтави до Львова
    Команди домовилися зіграти матч у Львові, а не в Полтаві через єврокубки
    Матч 3-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги між ФК «Львів» та полтавською «Ворсклою» відбудеться на «Арені Львів» у Львові. Перед тим, згідно календаря УПЛ, команди мали зіграти у Полтаві.
    «Футбольний клуб «Ворскла» звернувся до нас з пропозицією провести матч 3-го туру чемпіонату України у Львові. Мотивом цього прохання стала підготовка стадіону у Полтаві до проведення матчів групового етапу Ліги Європи. Наскільки я знаю, наразі на тому стадіоні ведуться масштабні роботи, аби встигнути привести його до ладу до початку європейського сезону. ФК «Львів» з розумінням поставився до цієї ситуації і вирішив піти назустріч учаснику Лігу Європи, адже, впевнений, від цього у підсумку виграє увесь український футбол», – прокоментував це рішення генеральний директор ФК «Львів» Андрій Паньків.
    Відтак матч відбудеться 4 серпня о 17:00 на «Арені Львів». Відповідно матч 14-го туру ФК «Львів» зіграє в гостях у Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Бутовського.
    kum_Poltava
      kum_Poltava, 01.08.2018 17:08
    +1
    Карека не родич знаменитого Кареки, що грав за Бразилію на ЧМ 1986, 1990?
    SeM077
      SeM077, 01.08.2018 16:13
    +1
    А чому матч буде в Львові, як цей тур Ворскла грає вдома???
    Olga Rushchak
      Olga Rushchak, 02.08.2018 11:04
    0
    Кажете ЗАЩИТНИКА?
    SeM077
    SeM077, 01.08.2018 21:58
    0
    LembergWestUkraine, 01.08.2018 17:48
    Матч ФК «Львів» проти «Ворскли» перенесли з Полтави до Львова
    Команди домовилися зіграти матч у Львові, а не в Полтаві через єврокубки
    Матч 3-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги між ФК «Львів» та полтавською «Ворсклою» відбудеться на «Арені Львів» у Львові. Перед тим, згідно календаря УПЛ, команди мали зіграти у Полтаві.
    «Футбольний клуб «Ворскла» звернувся до нас з пропозицією провести матч 3-го туру чемпіонату України у Львові. Мотивом цього прохання стала підготовка стадіону у Полтаві до проведення матчів групового етапу Ліги Європи. Наскільки я знаю, наразі на тому стадіоні ведуться масштабні роботи, аби встигнути привести його до ладу до початку європейського сезону. ФК «Львів» з розумінням поставився до цієї ситуації і вирішив піти назустріч учаснику Лігу Європи, адже, впевнений, від цього у підсумку виграє увесь український футбол», – прокоментував це рішення генеральний директор ФК «Львів» Андрій Паньків.
    Відтак матч відбудеться 4 серпня о 17:00 на «Арені Львів». Відповідно матч 14-го туру ФК «Львів» зіграє в гостях у Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Бутовського.
    Дякую за відповідь)
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 01.08.2018 19:45
    0
    Розігруємо квитки на матч 3-го туру Чемпіонату УПЛ в якому львів'яни прийматимуть полтавську "Ворсклу". Ми оберемо двох переможців, які отримають по два квитки на футбол.
    Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно:
    1 вподобати нашу сторінку ФК "Львів" у фейсбуці;
    2 зробити репост даного запису (публічно) та не видаляти до кінця розіграшу;