ДЕГТЯРЬОВ: «Хацкевич не сказав, чому я не підійшов Динамо»

Форвард «Олімпіка» розповів про свої пригоди під час літнього міжсезоння

ДЕГТЯРЬОВ: «Хацкевич не сказав, чому я не підійшов Динамо»
© ФК Олимпик. Максим Дегтярев
Екс-форвард футбольного клубу «Полтава», а нині гравець донецького  «Олімпіка» Максим Дегтярьов розповів про те, чому не вдалося залишитися в «Динамо» після літнього збору.
 
— Максиме, розпочнемо, звичайно ж, із запитання про ФК «Полтава». Про зняття його зі змагань ти дізнався дистанційно, коли був на зборах «Динамо». Чи стала несподіванкою для тебе ця новина?
— Звичайно! Такого ніхто в команді не очікував. Ми йшли до цієї мети протягом року і в кінцевому результаті вибороли право виступати в Прем'єр-лізі. А тут, немов грім серед ясного неба, кажуть, що команду знімають із чемпіонату. Це стало несподіванкою не лише для мене, а й для інших хлопців.
 
— Ще взимку до тебе була цікавість з боку низки клубів. Ти все ж вирішив залишитися у складі «містян». Не пожалкував про це?
— Дійсно, так і було. Близько п'яти команд проявляли інтерес до мене і пропонували умови кращі, ніж були у «Полтаві». Але я відмовився і вирішив залишитися з «містянами». Хотів досягнути разом із цією командою поставленої мети, а не йти на півшляху. На щастя, нам це вдалося, і я ні про що не жалкую. Навпаки, я був радий, що залишився, і ми разом з хлопцями та тренерами досягнули цього результату.
 
— Ти пройшов тривалий збір зі столичним «Динамо». Наскільки важливим був для тебе цей досвід?
— Це дійсно хороший досвід. Я провів із «Динамо» повноцінну підготовку до чемпіонату. В першу чергу, я побачив себе на фоні цієї команди та зробив певні висновки. Окрім цього, вважаю, що підготувався до нового сезону на всі 100%.
 
— Як думаєш, чому не підійшов столичному клубу?
— Щойно закінчилися збори в Австрії, ми поспілкувалися з тренером «Динамо» Олександром Хацкевичем. Після нашої з ним розмови стало зрозуміло, що в стані киян не залишуся. Я не запитував, чому так, та й сам тренер не зобов'язаний мені все це розповідати. Ми потисли один одному руки та побажали успіхів у подальших виступах.
 
— Протягом сезону тебе сватали у велику кількість клубів. Але «Олімпіка» в переліку не було. Фактично ж одразу після повернення з Австрії ти підписав контракт із цим клубом.
— Дійсно, «Олімпіка» в цьому переліку протягом міжсезоння не було. Але коли прилетів до Києва з Австрії, мені зателефонував президент «олімпійців» Владислав Григорович Гельзін, а згодом — і головний тренер Роман Санжар. Ми поспілкувалися й домовилися про укладення контракту. Клуб тут хороший: і гравці, й тренери. Керівництво ставить певні завдання, і саме тому мене зацікавив «Олімпік». Зараз я щасливий, що перейшов у цю команду.

Источник — Громадське ТБ

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Анатолій Чорнобук
    Анатолій Чорнобук, 30.07.2018 16:15
    0
    Ну не підійшов... Може це і краще. Гратиме точно. А так би сидів на лавці.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности