Народный депутат Украины раскритиковал Усика за отсутствие патриотизма

Виталий Куприй задал боксеру пять вопросов об организации боя с Гассиевым, налогах и гражданстве

Народный депутат Украины раскритиковал Усика за отсутствие патриотизма
© Getty Images. Александр Усик

Народный депутат Украины Виталий Куприй обратился к боксеру Александру Усику с открытым письмом и опубликовал его на своей странице в Facebook. Цитируем сообщение полностью: 

Моє офіційне депутатське звернення боксеру Олександру Усику (направляю поштою оригінал Міністру молоді та спорту, щоб передали):

«Шановний пане Олександре!

Вітаю Вас із особистою перемогою над російським боксером. Проте, на жаль, хочу повідомити Вам, що патріотична українська спільнота сприйняла цей бій неоднозначно.

Багато людей очікували від Вас певних заяв у лігві ворога, які б закликали агресора зупинити війну на Донбасі, повернути Україні Крим, звільнити політичних в‘язнів і військовополонених тощо. Такі заяви на нашу підтримку робили визначні спортсмени інших країн, зокрема, титулований боксер Майк Тайсон, хорватський футболіст Домагой Віда, колишній бодібілдер Арнольд Шварценеґґер, англійський футбольний фрістайлер Біллі Вінгров, гравець збірної Ямайки з футболу Джеремі Лінч, екс-гравець збірної Франції Марсель Десаі, англійський футболіст Стен Коллімор, португальський футболіст Жозе Бозінгва, інший хорватський футболіст Йосип Пиварич, який привселюдно не потиснув руки Путіну та інші.

На жаль, Ви жодним чином не згадали Україну на своїй післяматчевій прес-конференції, а одразу після бою на ринзі навіть не подякували власному народу за підтримку. І Ваша запізніла подяка в мережі, вочевидь була зроблена під тиском громадської думки. Я розумію, що Ви належите до православного руху «Сорок Сороков», який керується з Москви. Саме тому Ви вважаєте Росію не агресором, а братнім слов‘янським народом. І Ваші обійми з російським боксером нам чергове нагадування цього.

Відповідно до статті 65 Конституції України захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України. Я вдячний Вам, що Ви не заперечували проти підняття прапору України й озвучення гімну в ворожому тилу. Проте Ваша згода на цей бій саме в Росії, а не Саудівській Аравії, як це планувалось раніше, спровокувала чималу дискусію в Україні.

Деякі люди вважають, що Вас просто купили більш привабливими умовами поєдинку, більш високим гонораром. Справді, президенту Путіну дуже важливо, щоб міжнародна спільнота не визнавала його агресію по відношенню до України. Тому він усіляко заохочує українських спортсменів, співаків, інших визначних людей для приїзду в Росію. Адже тоді війна виглядає не війною, а внутрішнім конфліктом.

У мережі Інтернет поширюються думки, що Ви не сплачуєте зі своїх гонорарів податки в Україні. А це може вказувати на те, що Ви вважаєтесь резидентом іншої держави для цілей оподаткування.

На підставі вищенаведеного, відповідно до статті 16 Закону України «Про статус народного депутата» прошу Вас надати мені роз‘яснення:

1. Чи маєте Ви громадянство іншої держави або чи є її резидентом з метою оподаткування? Якщо так, то якої?
2. Чи могли Ви відмовитись від бою в Москві та провести його на нейтральній території? Якщо ні, то чи вчинялось проти Вас насильство для прийняття такої пропозиції?
3. Яку суму гонорару Ви мали отримати за бій із російським боксером у Саудівській Аравії й яку отримали в Росії?
4. Чи плануєте Ви віддати частину свого гонорару Україні, наприклад, на підтримку Збройних Сил України (у вигляді сплати податків чи через благодійність)? Якщо так, то яку саме суму та на що плануєте витратити?
5. Чи вважаєте Ви за потрібне виконувати статтю 65 Конституції України та своїми діями захищати нашу територіальну цілісність у війні з російським агресором?»

Напомним, 21 июля Усик в Москве победил Гассиева и стал абсолютным чемпионом мира в первом тяжелом весе.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Facebook.com

(115 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    lera.khoma
      lera.khoma, 11.08.2018 11:49
    0
    Дело Усика где и кака выкрикивать. А шо ты писсяка все поняли !
    iurii070809
      iurii070809, 01.08.2018 19:44
    0
    Наскільки мені відомо, згідно статті 16 Закону України «Про статус народного депутата», депутат має право надсилати запити до Державних органів, підприємств та їх керівників і т.д., але ніяк не до ПРИВАТНИХ ОСІБ. Можливо, пану депутату потрібно більше часу приділяти законам України, а не займатися популізмом та висуванням абсурдних обвинувачень в бік видатних спортсменів нашої країни?
    Иван Петров
      Иван Петров, 30.07.2018 17:02
    0
    путин подкупил всемирную боксерскую организацию, чтоб она обязала Усика драться в москве.
    Если б Усик туда не поехал,то вместо него дрался б с Гассиевым Бриедис.
    Так что депутат не прав!
    Усик выходил на ринг под очень патриотическую песню и пел гимн Украины!
    А Гассиев не пел гимн "союз нерушимый". Наверное, он рашу-агрессора тоже не очень любит.
    orlushaorlusha
      orlushaorlusha, 28.07.2018 17:39
    +1
    Куприй-що то за ПАДЛО????депутатішка,який вирішив попіариться .....ось бачите,балакаємо за того падлюку-депутата,який вирішив облити брудом СПРАВЖНЬОГО ГЕРОЯ ТА БІЙЦЯ!
    ОЛЕКСАНДРА УСИКА!!ОЛЕКСАНДР УСИК-НОМЕР 1 І КРАПКА!!!ВІН ВІДКРИТИЙ ТА СПРАВЖНІЙ,А НЕ ПАПЕРОВИЙТИГР!
    Juri Tschipa
      Juri Tschipa, 27.07.2018 03:00
    +3
    «НАСМИШИЛ» ЭТОТ «» УПРИЙ»» Ха-ха ха : « БРЕД СИВОЙ КОБЫЛЫ «
    Василий Врнигор
      Василий Врнигор, 26.07.2018 21:27
    +5
    Краще розкажи про свои прибутки ато роззявив рота на чуже "патриотик"гребаный.
    tabinjoli999com.ua
      tabinjoli999com.ua, 26.07.2018 21:03
    +5
    Депутаты и и министры воры будут рассказывать о патриотизме?? Не Уважаемые де Путаны кнопкодавы в ВР хватить воровать , утопитесь!!
    superfansoccer
      superfansoccer, 26.07.2018 19:18
    +5
    Мне кажется было бы намного интереснее если бы Куприй предоставил информацию о своих гонорарах и о том, как он платит налоги) К сожалению в нашей стране многие ГРОМКО КРИЧАТ чтобы залезть в твой карман незаметно
    Navarh
    Navarh, 26.07.2018 18:44
    +5
    Так пусть этот депутат сам и идёт защищать страну. Кричать все могут а до дела не доходит. 2. А толку выделять деньги на армию если деньги сразу разворовывают? Не деньги нужны , а что то покупать конкретное! 3. Налоги в Украине , та по закону если ты не живёшь в стране больше 6 месяцев то и не надо платить там налог! Проверил бы налоговую киевского Динамо, потом бы кричал!
    gucci1992
      gucci1992, 26.07.2018 17:44
    -1
    А навіщо отого путінського покидка тут цитувати.
    t2_romario
      t2_romario, 26.07.2018 16:33
    +8
    Аж тошно, какое-то мурло будет рассказывать чемпиону мира, олимпийскому чемпиону и наконец абсолютному чемпиону мира что и как он должен делать. При этом ничего готовенького у Усика не было все чего достиг благодаря работе до седьмого пота до крови благодаря воспитанию, а этот ишак сраный депутат будь он хоть миллион хоть миллиард раз патриот смеет открывать свой зажраный брыхливый рот. Вот тут если бы Усик проверил его хоть раз по печени я был бы счастлив, хотя такого говнюка и трогать не стоит наверное
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 26.07.2018 16:22
    -2
    deutsch555, 26.07.2018 15:41
    чувак, ти в школу ходив?)))) Боксер заробляє на життя тим, що вкорочує життя таким як і сам гладіаторам)))) а вчитель - то людина, яка сприяє розвитку інших людей.....вихованню...в тому числі і патріотичному...звичайно що гроші отримує за свою роботу...лікар - лікує...шахтар - добуває вугілля.....різницю відчуваєш?))))))) а якби цей сайт був не рашистський..то не було б стільки новин про цього "батю в зданіі"... бо таке враження - що це все просто спецоперація ФСБ))) Чому я так думаю?)))) Подивись на те, як це використовує пропагандонська машина кремля....якій допомагають їх філіали в Україні....одним з яких є цей сайт.....вони після цього зміцнили свої позиції на стільки, що просто .іпець(((( ПС: Усик - тут деякі тролі висловлювали побоювання, що він відмовиться від українського громадянства...ніколи він цього не зробить.....бо саме така його роль є найбільш вигідна і для нього і для кремля.....офіційна відмова від паспорта України - це означає...втратити можливість пропаганди на увесь світ українсько-московської єдності......а от паспорт України - це означає бути об'єднуючим елементом РФ і України......ти думаєш, що за всю ту уєту....обнімання..братання...текст. який він говорив після бою і на пресусі він не отримав додатковий гонорар?))))) це просто "такоє проявлєніє чувств"?))))))..я зовсім не здивуюся. якщо після завершення своєї кар'єри цей Усик буде балотуватися.......такі кадри для Москви дуже потрібні)))))
    А що,цікаво,ти хотів почути від кремлівської пропагандистської машини після бою? Те що Усік деклассував російського боксера?Чи те що Гасієв своїм боем розчарував мільони вболівальників Расеї? Усік тому і поводився виключно ввічливо(тут ще і особисте виховання) аби потім пропагандони Кремля не змогли йому дорікнути в хамській поведінці.І їм не залишилось нічого іншого,як писати ро дружбу,братні народи та іншу нісенітницю.Я впевнений,що якби переміг Гасіев тон тих програм Кремля змінився б і всі волали про перевагу Росії,а про братні народи навіть не заїкалися би.Тому Усік і пахав на тренуваннях,як чорт,до кровавого поту,аби виставити Гасієва посміховиськом та аби російській стороні навіть в голову не прийшла думка про матч-реванш(перед боєм таку можливість проговорювали) і вона їм таки і не приходить,бо не хочуть москалі позоритися так ще раз!!! Впевнений що якби Усік переміг не так впевнено,або переміг нокаутом,то виклик на матч-реванш вже було б кинуто.А за існуючих реалій кидати виклик,то ніхто навіть грошей не дасть на організацію бою,в якому все зрозуміло до його початку.
    ВАДИМ(АНТРАЦИТ)
      ВАДИМ(АНТРАЦИТ), 26.07.2018 16:08
    +12
    Люди, ежедневно давящие на кнопки за бабло и позорящие страну смеют открывать свой поганый рот на человека, долгие годы прославляющего Украину. Сюр !
    Удивляет одно, что находятся те, кто этот критинизм поддерживает...
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 26.07.2018 15:56
    +5
    Ради полноты картины посмотрел программу Шарика(Шария) посвященную этому народному засранцу от партии Укроп.Так вот там приведена видеоконференция этого обормота где он в программе 60 минут ведет дискуссию в бывшим одесским бандитом Марковым,сбежавшим на Росию,жалуется на власть и оправдываетя перед студией что ему ничего не дают сделать.И знаете это как то не похоже на этого гневного обличитиля" сепаратиста и предателя Усика".Тут тебе и "Слава Украине" не прозвучала,и никого не обзывали захватчиками,в общем все было тихо,ровно.А учитывая интонацию повествования этого народного засранца,то иначе как заискиванием это и не назовешь. И если уже и искать врага среди Украинцев то этот "непримиримый борец" будет в первых рядах предавших свою страну.И предаст он ее не за идею,а за свои несколько магазинов,складов и квартир ,включая квартиру в Киеве,хотя в Раде он регулярно получает компенсацию за жилье,как иногородний( избран от города Каменское).
    deutsch555
      deutsch555, 26.07.2018 15:41
    -6
    eternity_solitude, 26.07.2018 14:28
    він зробив це для себе і свого банківського рахунку. боксер - це професія як, наприклад, вчитель, лікар, шахтар ітд ітп.
    чувак, ти в школу ходив?)))) Боксер заробляє на життя тим, що вкорочує життя таким як і сам гладіаторам)))) а вчитель - то людина, яка сприяє розвитку інших людей.....вихованню...в тому числі і патріотичному...звичайно що гроші отримує за свою роботу...лікар - лікує...шахтар - добуває вугілля.....різницю відчуваєш?))))))) а якби цей сайт був не рашистський..то не було б стільки новин про цього "батю в зданіі"... бо таке враження - що це все просто спецоперація ФСБ))) Чому я так думаю?)))) Подивись на те, як це використовує пропагандонська машина кремля....якій допомагають їх філіали в Україні....одним з яких є цей сайт.....вони після цього зміцнили свої позиції на стільки, що просто .іпець(((( ПС: Усик - тут деякі тролі висловлювали побоювання, що він відмовиться від українського громадянства...ніколи він цього не зробить.....бо саме така його роль є найбільш вигідна і для нього і для кремля.....офіційна відмова від паспорта України - це означає...втратити можливість пропаганди на увесь світ українсько-московської єдності......а от паспорт України - це означає бути об'єднуючим елементом РФ і України......ти думаєш, що за всю ту уєту....обнімання..братання...текст. який він говорив після бою і на пресусі він не отримав додатковий гонорар?))))) це просто "такоє проявлєніє чувств"?))))))..я зовсім не здивуюся. якщо після завершення своєї кар'єри цей Усик буде балотуватися.......такі кадри для Москви дуже потрібні)))))
    715250548622902@facebook
      715250548622902@facebook, 26.07.2018 15:15
    +2
    Это не депутат!!
    Просто ПРОСТИ...ка!!
    Так нельзя говорить!! Представьте к то ВО ВЛАСТИ!!!
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 26.07.2018 14:43
    -10
    Все по делу. Четкие вопросы На которые Усик уже дал ответ, "Крым это Крым", мышебратя", товсёхунта.
    eternity_solitude
      eternity_solitude, 26.07.2018 14:28
    -3
    Виталий Киндрат, 26.07.2018 11:41
    Усик для Украины, сделал несравнимо больше, чем все депутаты вместе взятые!
    він зробив це для себе і свого банківського рахунку. боксер - це професія як, наприклад, вчитель, лікар, шахтар ітд ітп.
    gucci1992
      gucci1992, 26.07.2018 12:52
    -2
    А що тот за прищ на Героя сосало відкрив? Мобуть путінська підшльондота?
    MaKsim MaKsimovish
      MaKsim MaKsimovish, 26.07.2018 12:43
    +3
    Сидел бы этот Куприй и уже молчал гад такой.. Все знают в Украине... Что каждый депутат имеет по 2 а то и 3 Гражданство.. И никто из них ниче для Украины не зделал.. Налоги они не платят и постоянно воруют у народа. Как у него еще рот открылся что то на Усика говорить.. За Усика вся Украина переживала и гордится им.
    Сергей Дронов
    Сергей Дронов, 25.07.2018 02:38
    +100
    Шановный В. Куприн! А ты свои гонорары офшорные жертвуеш Украине???
    kot_o83
      kot_o83, 25.07.2018 01:53
    +62
    Гімн України, прапор України, з виходом під пісню українською мовою "від Вас .... у лігві ворога". А що ви пане Купрій?
    Я за
    1. Спорт поза політикою.
    2. До суперника має бути повага.
    Sasha Zardunov
      Sasha Zardunov, 25.07.2018 05:43
    +55
    Лучше бы этот придурок звернулся до многих нардепов, которые торгуют с Россией, воруют.... много еще чего можно вспомнить
    smcalexandr
    smcalexandr, 25.07.2018 01:54
    +41
    Ужас....
    Дебил, и мы с ним в одномгороде росли....
    kot_o83
      kot_o83, 25.07.2018 01:43
    +36
    Ти орган! Звернись до себе. Для Дебілів .... деяких журналістів і таких як ти (купрій (я знаю що призведе з великої)) відповідь давалася неодноразово.
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 25.07.2018 08:48
    +33
    ще один слимак-п"явка вирішив пропіаритись на імені Усика.
    otamah0
      otamah0, 25.07.2018 08:24
    +33
    зібрати всіх вас - дармоїдів кончаних і відправити в лігво ворога чи на донбас то може війна вже закінчилася б
    olexyn
      olexyn, 25.07.2018 03:14
    +31
    хто б запитував би... але не цей брехливий задрот. Його навіть беня шуганув за перманентні зради. Навіть беня не довіряє цьому.
    Микола Березень
      Микола Березень, 25.07.2018 04:32
    +30
    Купрій у Сумах свою соціалістичну позицію висловлює російською мовою, як представник соціалістичної партії...Видно, що та ще нечисть...
    OdessaGemthug
    OdessaGemthug, 25.07.2018 07:06
    +29
    Комментарий свернут. Показать
    Ну вот в наличии типичное лицо укропатриота из ахтывистов.
    У меня тоже несколько вопросов к этому выразителю и представителю нашего народ
    1. О налогах - а спрашивал ли он у президента, интересовался ли про панамские офшоры и т.д.
    2. Как и куда ездиют отдыхать наши депутаты и высшие должностные лица, когда типа страна воюет.
    3. Были ли в АТО дети депутатов и министров, да и вообще в армии. Службой в АТО ношение солдатской лямки где-нить подо Львовом, как сын Гриценко не в счет.
    Можно довольно долго продолжать.
    Господа, пусть ваши дети покажут детям простых смертных, как надо служить и работать на благо отчизны.
    А мы уж посмотрим и сделаем выводы.
    wetalkop
      wetalkop, 25.07.2018 09:26
    +26
    Олександр Усік робить більше для іміджу України, ніж будь який нардеп бюджетокрад.
    Купрій, ти не нормальний завісник.
    Ossa8860
      Ossa8860, 25.07.2018 08:06
    +26
    Усик победил. Этим всё сказано. А что сделал для страны этот куприй?
    yasher
      yasher, 25.07.2018 09:22
    +22
    У Усика был небогатый выбор: сдаться или победить. Угадайте, какое он принял решение? Великолепный бой. Историческая победа. Всегда бы так.
    alladin22
      alladin22, 25.07.2018 07:58
    +22
    Пусть этот коррумпированный иди*т для начала сам сделает что-то, например в ООС пойдёт , или хотя бы бизнес покажет свой. А то тявкать оно умное, хотя умным это назвать сложно, а что-то сделать полезное не способно, ничтожество!!!
    Shurat88
      Shurat88, 25.07.2018 10:21
    +18
    Этот "депутат" хотя бы статью закона прочитал. В ней, конечно, ни слова о том, что депутат может обращаться к гражданину просьбой "предоставить мне разъяснения". В соответствии со статьей 16 Закона Украины «О статусе народного депутата»: "народный депутат имеет право на депутатское обращение в органы государственной власти и органов местного самоуправления, их должностных лиц, руководителей предприятий, учреждений и организаций независимо от форм собственности и подчинения, объединений граждан по вопросам, связанным с депутатской деятельностью...", но не к гражданам.
    sergeua
      sergeua, 25.07.2018 10:15
    +18
    Это такой же популизм, как и призыв дать героя Украины. Надеюсь, Куприй это с фронта из окопа писал, иначе к нему тот же вопрос.
    Эдуард Криулин
      Эдуард Криулин, 25.07.2018 09:46
    +17
    Да, очередной национал-популист вылез. Как же вы уже достали гниды ненасытные. Вместо того чтобы страну вытягивать из пропасти, вы занимаетесь обычной болтологией на фоне национализма.Да достали вы уже народ этим и делать из нас дураков.
    cabieci
    cabieci, 25.07.2018 09:28
    +17
    Ну почему при власти в Украине столько дебилов...
    ya_3
      ya_3, 25.07.2018 08:20
    +17
    Так и хочется сказать этому делопуту: "ИДИ НА ФАЛЛОС!!!"
    Zlobnyi
    Zlobnyi, 25.07.2018 07:48
    +17