Ураган розпочав підготовку до нового сезону

Гравці івано-франківської команди повернулися з відпустки

НФК Ураган
© НФК Ураган

Літнє міжсезоння якраз в розпалі. А це означає не що інше, як у вітчизняних клубах відбувається активна кадрова ротація та підготовка до нового сезону. Іванофранківці - теж не виняток, відпустка гравців добігла до свого завершення, і після довготривалої паузи у понеділок, 23 липня, команда «Ураган» відразу включилася у роботу. Загалом, тренувальний процес розпочали 14 футзалістів «Урагану», а також 12 гравців з числа «дублерів» і вихованців клубної Академії. Саме у такому складі «дракони» проведуть стартовий тиждень, впродовж якого працюватимуть у втягуючому режимі.

«На вівторок та середу у нас запланований медогляд, а також тестування. Три тижні ми проведемо в Івано-Франківську, і головний акцент робитиметься на фізичну підготовку команди. Головне, що всі розпочали роботу у хорошому настрої, сповнені бажання працювати, максимально налаштовані, тому це не може не тішити», - прокоментував головний тренер команди Максим Павленко.
 
Вже в середині серпня «дракони» візьмуть курс до Польщі, де їх очікуватиме другий базовий навчально-тренувальний збір. А останні дні літа «ураганівці» проведуть в Ополе, де пройде представницький міжнародний турнір «Futsal Masters 2018». Крім «Урагану» участь у змаганнях візьме хмельницький «Сокіл», і солідний «десант» європейських команд: французький «Кремлен-Бісетр Юнайтед», іспанська «Барселона Б Ласса», данський «Копенгаген», киргизтанська «Алга», польські «Оржел» і «Пяст» . Нагадаємо, суперниками «Урагану» у групі В стануть «Кремлен-Бісетр Юнайтед», «Алга» і «Пяст».

«УРАГАН» У МІЖСЕЗОННІ:
23-29 липня: втягуючий цикл
30 липня -16 серпня: базова підготовка
17-27 серпня: навчально-тренувальний збір в Польщі
28 серпня - 1 вересня: міжнародний турнір «Futsal Masters 2018» (Польща)

Ярослав Лебідь став гравцем Урагану

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — НФК Ураган Ивано-Франковск

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности