Чемпіонат Европи U-20. Збірна України програла Великобританії

Тепер команда Вадима Пудзирею буде боротися за 11-е місце

2478
1
fbu.ua
Чоловіча молодіжна збірна України U-20 програла команді Великої Британії в матчі класифікації за 9-12 місця чемпіонату Європи.

Класифікація за 9-12 місця
Україна – Велика Британія – 66:82 (19:20, 17:19, 11:24, 19:19)

Україна:Ягодін 10очків, 1підбирання, П. Бондаренко 4о, 6пд, 1пр, Дубоненко 5о, 4пд, 1пр, Горобченко 2о, 2пд, 4пр, Войналович 4о, 3пд, 1пр; Бондарчук 8о, 6пд, 1пр, О. Бондаренко 1пд, 1пр, Нємцу 16о, 5пд, 1пр, Тиртишник 9о, 7пд, 2пр, Боднар, Козак 8о, 2пд, 1пр.
Статистика матчу

У попередніх поєдинках суперники вирішили свої головні завдання, розв’язавши руки на заключну частину ЄвроБаскета. Схоже, більш психологічно розкутими від цього стали британці. Після рівної гри на старті поєдинку вони поступово пішли вперед. У нас натомість побільшало помилок. Втім наприкінці стартової чверті наші хлопці скоротили відставання до мінімуму.

У другій чверті знову тон гри задавав суперник. Британці в першій половині перевершили українців у влучності, хоча за підсумками попередньої дистанції саме в цьому компоненті вони відставали від нас. То ж на велику перерву ми відставали на три очки.

По перерві українці не знайшли достатньо мотивації, аби переломити хід зустрічі. Натомість британці продовжували переважати нас у влучності атак і до того ж вийшли вперед за підбираннями, де в першій половині ще був паритет. У підсумку на заключну чверть збірна України відставала вже на 16 очок.

За останню 10-хвилинку загальна тенденція не змінилася. То ж поразка відкинула нашу команду боротися в заключний день чемпіонату Європи за підсумкове 11-те місце. Суперник – Чорногорія, ця команда сьогдні поступилася Литві - 58:76.