Україна розгромно поступилась Туреччині у 1/8 фіналу чемпіонату Європи

Поєдинок закінчився із рахунком 46:104

Україна розгромно поступилась Туреччині у 1/8 фіналу чемпіонату Європи
© ФБУ
Збірна України U-20 не зуміла знайти протидію потужній грі Туреччини у першій половині. Усе розпочалось з ривка підопічних Серкана Ердогана 3:8, на який Вадим Пудзирей відреагував тайм-аутом. Але якось вплинути на хід гри нашому керманичу не вдалося: у збірної України вже у дебюті гри виникли серйозні проблеми в атаці, які відобразилися у 18% реалізації кидків з гри у стартовій чверті.
 
На жаль, у другій десятихвилинці перевага Туреччини лише збільшувалась. Турки домінували у трисекундній – наші суперники за половину набрали 26 очок з фарби, а центровий Берке Атар до 11 очок додав 8 підбирань, 4 з яких у чужій фарбі. Знайшов свою гру у першій половині і інший лідер суперників Мухаймін Мустафа, який вже за першу половину набрав 13 балів.
 
 
Наша команда, була у ролі наздоганяючого протягом усієї першої половини і в цілому поступилась більш габаритним туркам за усіма показниками і пропустивши за 20 хвилин гри неприпустимі 56 балів, отримала дефіцит у 35 очок ще до великої перерви. 
 
Змінити щось у другій половині нашій команді не вдалося. Туреччина продовжувала домінувати і контролювати хід гри, довівши її до впевненої перемоги. Збірна України поступилась з рахунком 46:104 і тепер боротиметься за збереження місця у Дивізіоні А.
 
У першому матчі за 9-16 місця на чемпіонаті Європи команда Вадима Пудзирея зіграє проти команди, яка програє у парі Німеччина – Ісландія. У разі перемоги, команда Вадима Пудзирея зможе достроково убезпечити себе від вильоту, поразка змусить боротися далі. Турки в 1/4 фіналу гратимуть проти переможця цієї ж пари.
 
Чемпіонат Європи U-20. Дивізіон А. 1/8 фіналу
Хемніц, Німеччина
 
Туреччина U-20 – Україна U-20 - 104:46 (26:12, 30:9, 23:10, 25:15)
 
Україна U-20: Павло Бондаренко 7 + 4 підбирання, Войналович 5, Тиртишник 4 + 5 підбирання + 3 передачі, Горобченко 5, Дубоненко 0 – старт, Козак 6, Ягодін 6 + 3 передачі, Боднар 6, Грицак 4 + 6 підбирань, Нємцу 3, Олег Бондаренко 0
 
 
 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Федерация баскетбола Украины

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Avs
      Avs, 19.07.2018 08:32
    +3
    20 років хлопцям-" великі до неба, а дурні ,як не треба".!!!
    BBB
      BBB, 19.07.2018 08:19
    +4
    Это был не баскетбол.Когда я смотрел то у меня создалось впечатление что играет сборная района сельской местности а не сборная страны! Да и то такое количество детских ошибок,передач мяча сопернику я не встречал даже на детских чемпионатах. После таких матчей тренер не только должен уходить в отставку,но и никогда больше не тренировать сборную страны! А то устроили пул тренеров из бывших баскетболистов,у нас что тренеров нет???
    aleleka
      aleleka, 19.07.2018 00:09
    +4
    Самое прискорбное что наши не просто слили, а еще и проставились, заработав по ходу денег. Все форы против Украины грузили по ходу матча. Вот это настоящий позор
    Disiny2
      Disiny2, 18.07.2018 23:26
    +5
    fartovuimax1987, 18.07.2018 22:58
    Как 30-9 ???Просто позор
    Дружище, я тебе больше скажу, позорно было даже за этим наблюдать
    И это при том, что кроме победы над испанцами, была в принципе равная игра (за исключением третей четверти) с не менее мощными хорватами и реальные шансы на победу с французами
    Слив, позорный слив, прискорбно
    fartovuimax1987
      fartovuimax1987, 18.07.2018 22:58
    +5
    Как 30-9 ???Просто позор
    Alekos59
      Alekos59, 18.07.2018 22:32
    -1
    Андрій Ванчак, 18.07.2018 21:09
    випадково, а от зараз показали реальний рівень юніорського баскетболу в державі, та і тренерський також. Після Михайлюка та Саннона фактично гравців поблизу їхнього рівня взагалі немає. Ще Тиртишник намагався в перших матчах бути лідером, Нємцу моментами, але в загальному ніхто не тяне! Вина тренерського штабу їхати на ЧМ без центрів взагалі, під щитами програно все що можна, дай Бог залишитись в 1 Дивівзіоні, хоча мало в це віриться...
    нах пердив - разогнать всех к е.м. !!!
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 18.07.2018 22:02
    +11
    Да уж, просто размазали нас по паркету...
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 18.07.2018 21:09
    +5
    випадково, а от зараз показали реальний рівень юніорського баскетболу в державі, та і тренерський також. Після Михайлюка та Саннона фактично гравців поблизу їхнього рівня взагалі немає. Ще Тиртишник намагався в перших матчах бути лідером, Нємцу моментами, але в загальному ніхто не тяне! Вина тренерського штабу їхати на ЧМ без центрів взагалі, під щитами програно все що можна, дай Бог залишитись в 1 Дивівзіоні, хоча мало в це віриться...
    Ihor8
      Ihor8, 18.07.2018 21:02
    +15
    Сильно! Как они у Испанцев выиграли?????????????
    Ihor8
      Ihor8, 18.07.2018 21:02
    +15
    Сильно! Как они у Испанцев выиграли?????????????
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 18.07.2018 22:02
    +11
    Да уж, просто размазали нас по паркету...
    Disiny2
      Disiny2, 18.07.2018 23:26
    +5
    fartovuimax1987, 18.07.2018 22:58
    Как 30-9 ???Просто позор
    Дружище, я тебе больше скажу, позорно было даже за этим наблюдать
    И это при том, что кроме победы над испанцами, была в принципе равная игра (за исключением третей четверти) с не менее мощными хорватами и реальные шансы на победу с французами
    Слив, позорный слив, прискорбно
    fartovuimax1987
      fartovuimax1987, 18.07.2018 22:58
    +5
    Как 30-9 ???Просто позор
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 18.07.2018 21:09
    +5
    випадково, а от зараз показали реальний рівень юніорського баскетболу в державі, та і тренерський також. Після Михайлюка та Саннона фактично гравців поблизу їхнього рівня взагалі немає. Ще Тиртишник намагався в перших матчах бути лідером, Нємцу моментами, але в загальному ніхто не тяне! Вина тренерського штабу їхати на ЧМ без центрів взагалі, під щитами програно все що можна, дай Бог залишитись в 1 Дивівзіоні, хоча мало в це віриться...
    BBB
      BBB, 19.07.2018 08:19
    +4
    Это был не баскетбол.Когда я смотрел то у меня создалось впечатление что играет сборная района сельской местности а не сборная страны! Да и то такое количество детских ошибок,передач мяча сопернику я не встречал даже на детских чемпионатах. После таких матчей тренер не только должен уходить в отставку,но и никогда больше не тренировать сборную страны! А то устроили пул тренеров из бывших баскетболистов,у нас что тренеров нет???
    aleleka
      aleleka, 19.07.2018 00:09
    +4
    Самое прискорбное что наши не просто слили, а еще и проставились, заработав по ходу денег. Все форы против Украины грузили по ходу матча. Вот это настоящий позор
    Avs
      Avs, 19.07.2018 08:32
    +3
    20 років хлопцям-" великі до неба, а дурні ,як не треба".!!!