Збірна України U-20 перемогла Іспанію у першій грі чемпіонату Європи

Українська команда вдало розпочала свій виступ на континентальній першості

5453
9
ФБУ

Команди провели абсолютно рівну першу чверть. Збірна України вдало атакувала з дальної відстані реалізувавши 66% кидків з гри за першу чверть. Іспанці краще рухали м’яч в атаці і знаходили можливості для вільних кидків, але номінальною перевагою у фарбі наші хлопці давали супернику користуватись нечасто. Рівних рахунок (25:25) та ідентичний відсоток влучань з гри (56,25% - 9/16) лише підкреслили непоступливість команд у стартовій десятихвилинці.

Збірна України вела у рахунку протягом більшої частини другої чверті, але три дальніх влучання від Алекса Фонта під завісу першої половини дозволили іспанцям отримати 1 очко переваги перед великою перервою. Проте команда Пудзирея продемонструвала гідний баскетбол у першій частині гри, відмінно відпрацювавши у захисті, а кращими у нашій команді були Тиртишник і Горобченко, які набрали по 11 очок за половину.

Нічого не змінилося і у третій чверті: команди продовжували притримуватись тактики обраної на матч. Щодо індивідуальній, то у складі нашої команди хороший відрізок провів Ілля Нємцу, який швидко вирвався у лідери за результативністю у збірній України. А у іспанців продовжував феєрити Алекс Фонт, в активі якого було 24 очки вже після трьох чвертей.

Ключовим відрізком заключної десятихвилинки став її екватор. Спочатку Горобченко і Тиртишние повернули Україні перевагу «+3», а потім Козак двома триочковими відповів на очки іспанців у фарбі, а Грицак відправив суперника на тайм-аут за «+6» для України та за 3 хвилини до закінчення основного часу. Суперник зумів скоротити відставання до 1 бала за хвилину до кінця, але пробіжка Еріка Вілли стала фатальною для іспанців. У наступній атаці Тиртишник встановив остаточний рахунок матчу, реалізувавши обидва штрафних. Організувати нормальну атаку для переводу гри в овертайм нашим суперникам не вдалося.

Збірна України стартувала на чемпіонаті Європи з перемоги над одним з фаворитів турніру, перемігши Іспанію з рахунком 82:79!

ЄвроБаскет-2018. Чоловіки, U-20

Груповий раунд. Перший тур

Україна — Іспанія — 82:79 (25:25, 17:18, 20:20, 20:16)

Україна: Тиртишник 17 + 6 підбирань + 4 передачі, Горобченко 16 + 5 передач, Войналович 7, Павло Бондаренко 2, Михайло Ягодін 0 - старт, Нємцу 17, Грицак 12 + 3 передачі, Козак 10, Дубоненко 1, Боднар 0, Бондарчук 0