Зухвалий новачок, або Чому Десна гратиме в єврокубках

Новачок української Прем’єр-ліги має великі плани

Зухвалий новачок, або Чому Десна гратиме в єврокубках

Чернігівська «Десна» вперше у своїй історії виборола путівку до української Прем’єр-ліги. Для клуба із периферії – подія надзвичайна. Однак вихід до еліти вітчизняного футболу – це лише півсправи. Куди складніше там закріпитися і стати, якщо не лідером, то принаймні міцним середняком.

Це чудово розуміє й менеджмент чернігівського колективу, відтак у літнє трансферне вікно клуб плідно попрацював на трансферному ринку. Склад «сіверян» підсилився відразу 9 -ма новачками! І якщо молодого півзахисника атакувального плану Євгена Белича брали на перспективу, то решту новачків можна розглядати, як гравців основи.

Так, то й же Євген Паст минулого сезону був беззаперечним гравцем стартового складу кропивницької «Зірки», у складі якої відіграв у 33 матчах УПЛ. Тож якщо він навіть і не стане основним, то точно складе серйозну конкуренцію Костянтину Махновському та Ігорю Литовці.

Солідно попрацювали чернігівці й над зміцненням захисної ланки, де була проведена якісна селекція. Прийшли Андрій Гітченко, Сергій Люлька та Антон Братков. Гітченко минулий сезон в «Олександрії» провів на дуже високому рівні: зіграв у Лізі Європи та увійшов до символічної збірної УПЛ. Люлька був справжнім лідером і капітаном одеського «Чорноморця», а Братков міцним гравцем стартового складу «Зірки». Власне, до переходу в кропивницький клуб Антон якраз виступав за «Десну», у складі якої в Першій лізі провів 40 матчів і запам’ятався, як непоступливий та чіпкий гравець.

Таким чином, захист «Десна» повністю укомлектований: два правих захисника – Денис Фаворов та Сергій Люлька, два лівих– Слінкін та Мостовий, а також чотири центральні захисники – Єрмаков, Гітченко, Головко та Братков.

У півзахист, який у «Десні» і так вважався найсильнішою ланкою, був придбаний лідер все тієї ж «Олександрії» Сергій Старенький ( у 25-ти матчах УПЛ забив 7 голів) та атакувальний хавбек із донецького «Олімпіка» Руслан Кисіль.

Та найбільш зіркові новачки «сіверян» прийшли в напад. 24-річного форварда київського «Динамо» Дмитра Хльобаса у своєму складі хотіли бачити чимало клубів, однак талановитий футболіст зупинив свій вибір саме на «Десні», уклавши 3-річну угоду. Ще одним підсиленням став Олександр Ковпак, бомбардирський талант якого добре відомий український уболівальникам. За його плечима й матчі за національну збірну Україну, виступи в єврокубках та значний досвід в УПЛ. Відтак на потрапляння в стартову одинадцятку претендуватимуть відразу чотири форварди: Хльобас, Ковпак, Безбородько та Філіппов.

Загалом, якщо порівнювати трансферну діяльність «Десни» з рештою клубів УПЛ, то за своєю якістю вона поступається хіба-що «Динамо» та донецькому «Шахтарю», який цього літа витратив на новачків близько 10 мільйонів євро. Звісно, тягатися із найпотужнішим клубом України на сьогоднішній день практично нереально, аде гідно виглядати на фоні інших конкурентів «вишки» з огляду на проведену селекційну роботу – «сіверянам» цілком до снаги. Тим паче, що крім «Шахтаря» та «Динамо», решта колективів Прем’єр-ліги приблизно одного рівня, тож чернігівці вже в дебютному сезоні УПЛ можуть реально претендувати на єврокубки.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — 4itatel monitorov, Sport.ua

(9 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    dudigo78
      dudigo78, 18.07.2018 10:17
    0
    якщо бути відвертим, то однозначне підсилення це Хльобас і Старенький, а по решті я б не був таким впевненим. Вилетіти звичайно що не вилетять, але боротись за єврокубки це навряд
    Sunrise
      Sunrise, 16.07.2018 15:27
    0
    Lesya Vedmed, 16.07.2018 15:05
    Боюсь что с Десной такое количество трансферов может сыграть злую шутку как с прошлогодними Карпатами... Чтоб удержаться в высшей лиге достаточно было сохранить сыгранный основной состав первой лиги... А так одни вывели клуб в ПЛ, а другие будут его "позорить"... Коней на переправе менять плохая примета...
    Я думаю в основе будет 3-4 новичка. На мой взгляд это не критично, да и просто необходимо на некоторые позиции. Вот если будет 6 новичков в основе - тогда могут появиться проблемы, но вряд ли Рябоконь так сразу их поставит.
    Lesya Vedmed
      Lesya Vedmed, 16.07.2018 15:05
    0
    Боюсь что с Десной такое количество трансферов может сыграть злую шутку как с прошлогодними Карпатами... Чтоб удержаться в высшей лиге достаточно было сохранить сыгранный основной состав первой лиги... А так одни вывели клуб в ПЛ, а другие будут его "позорить"... Коней на переправе менять плохая примета...
    stas-2506
    stas-2506, 16.07.2018 13:49
    +1
    Все буде добре!!!!!!!!!!!
    Игорь Шевченко
    Игорь Шевченко, 16.07.2018 11:45
    -1
    Жалко что не в прошлом сезоне вошли ,уже бы знали за что бороться,пока посмотрим. Стадион не забудьте подмарафетить и турникеты главное,без них никак,это наверно стратегический спонсор УЕФА.
    Dragon9
    online
      Dragon9, 16.07.2018 09:47
    +2
    гітченко топ? не смішіть мене. привозняк ше той.
    а люлька то хто взагалі?
    братков
    leoha
      leoha, 15.07.2018 14:30
    +3
    Українська команда з українськими гравцями. Буду за неї вболівати.
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 14.07.2018 22:39
    +14
    Бажаю удачі і фінансової стабільності Чернігову ! Приємно коли команди не пропадають !
    diogorincon1900
      diogorincon1900, 14.07.2018 22:12
    -1
    Боротьба за виживання, а не єврокубки. В Єврокубки вийдуть Динамо, кроти, Зоря, Карпати та Олександрія.
    y-grec
    y-grec, 14.07.2018 05:58
    +8
    Десна была способна на большее, чем просто не вылететь из вышки и со старым составом. С новым, конечно, гарантий никто не даст, что это автопопадание в еврокубки, но бороться за место есть кому. Удачи черниговчанам!
    Sunrise
      Sunrise, 14.07.2018 03:52
    +7
    Удачи, Десна!
    football_in_me
      football_in_me, 14.07.2018 01:20
    +5
    garius, 13.07.2018 23:29
    че за бред
    Не понял - прочти ещё раз, и не задавай глупых вопросов)
    garius
      garius, 13.07.2018 23:29
    -3
    че за бред
    barsch
    barsch, 13.07.2018 22:43
    +9
    Удачи, земляки!
    isports
      isports, 13.07.2018 16:34
    +12
    время покажет...
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 14.07.2018 22:39
    +14
    Бажаю удачі і фінансової стабільності Чернігову ! Приємно коли команди не пропадають !
    isports
      isports, 13.07.2018 16:34
    +12
    время покажет...
    barsch
    barsch, 13.07.2018 22:43
    +9
    Удачи, земляки!
    y-grec
    y-grec, 14.07.2018 05:58
    +8
    Десна была способна на большее, чем просто не вылететь из вышки и со старым составом. С новым, конечно, гарантий никто не даст, что это автопопадание в еврокубки, но бороться за место есть кому. Удачи черниговчанам!
    Sunrise
      Sunrise, 14.07.2018 03:52
    +7
    Удачи, Десна!
    football_in_me
      football_in_me, 14.07.2018 01:20
    +5
    garius, 13.07.2018 23:29
    че за бред
    Не понял - прочти ещё раз, и не задавай глупых вопросов)
    leoha
      leoha, 15.07.2018 14:30
    +3
    Українська команда з українськими гравцями. Буду за неї вболівати.
    Dragon9
    online
      Dragon9, 16.07.2018 09:47
    +2
    гітченко топ? не смішіть мене. привозняк ше той.
    а люлька то хто взагалі?
    братков
    stas-2506
    stas-2506, 16.07.2018 13:49
    +1
    Все буде добре!!!!!!!!!!!
    dudigo78
      dudigo78, 18.07.2018 10:17
    0
    якщо бути відвертим, то однозначне підсилення це Хльобас і Старенький, а по решті я б не був таким впевненим. Вилетіти звичайно що не вилетять, але боротись за єврокубки це навряд
    Sunrise
      Sunrise, 16.07.2018 15:27
    0
    Lesya Vedmed, 16.07.2018 15:05
    Боюсь что с Десной такое количество трансферов может сыграть злую шутку как с прошлогодними Карпатами... Чтоб удержаться в высшей лиге достаточно было сохранить сыгранный основной состав первой лиги... А так одни вывели клуб в ПЛ, а другие будут его "позорить"... Коней на переправе менять плохая примета...
    Я думаю в основе будет 3-4 новичка. На мой взгляд это не критично, да и просто необходимо на некоторые позиции. Вот если будет 6 новичков в основе - тогда могут появиться проблемы, но вряд ли Рябоконь так сразу их поставит.
    Lesya Vedmed
      Lesya Vedmed, 16.07.2018 15:05
    0
    Боюсь что с Десной такое количество трансферов может сыграть злую шутку как с прошлогодними Карпатами... Чтоб удержаться в высшей лиге достаточно было сохранить сыгранный основной состав первой лиги... А так одни вывели клуб в ПЛ, а другие будут его "позорить"... Коней на переправе менять плохая примета...