Збірна України з пляжного футболу обіграла Туреччину

Українська команда здобула перемогу у додатковий час матчу відбірного етапу Євроліги-2018

ФФУ
© ФФУ

В останньому поєдинку другого відбірного етапу Євроліги-2018 у Назаре збірна України з пляжного футболу в додатковий час переграла команду Туреччини.

Учора збірна України завдяки перемозі над господарями турніру, португальцями, вже забезпечила собі право участі у Суперфіналі Євроліги-2018 в італійській Катанії. Тому сьогоднішній поєдинок із Туреччиною носив для неї швидше характер боротьби за престиж. До честі синьо-жовтих, вони не дозволили собі послаблень.

У кожному з перших двох періодів команди обмінялися голами. По два м'ячі на свій рахунок записали Дмитро Медвідь та Сем Кескін. У заключній третині матчу ситуація повторилася — із тією різницею, що українці й турки забили вже по два м'ячі. У складі нашої збірної відзначилися Віталій Сидоренко та Ігор Борсук, а в суперників — двічі Терзиоглу Барис. 4:4.

Справжній перелом настав в овертаймі. Два м'ячі від Дмитра Медвідя та Олександра Корнійчука нокаутували збірну Туреччини. У підсумку — 6:4 на користь підопічних Євгена Варениці.

Отже, загалом у турнірі за підсумками двох етапів збірна України набрала 12 очок, що дає їй право виступити у вересні в Катанії у Суперфіналі Євроліги-2018.