Жіноча збірна України U-20 здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи

Українки перемогли команду Греції в другому матчі групового етапу чемпіонату Європи в Дивізіоні В

ФБУ
© ФБУ
Українки впевнено почали зустріч. Першу результативну атаку завершили Карп з Цюбик. Вони залишали найактивнішими в складі нашої команди, задаючи темп гри. Захопивши ігрову перевагу наші дівчата поступово пішли в відрив. Стартову 10-хвилинку в підсумку українки виграли в 13 очок.

З початком другої чверті наша команда продовжила домінувати. Втім суперницям поступово вдалося загальмувати відрив українок. На велику перерву загальна різниця збільшилася лише на 2 ока.

З поновленням гри суперниці спробували перехопити ініціативу. На певний час їм це вдалося. По ходу чверті грецькі баскетболісти відігравали 10 очок. Однак під кінець третьої 10-хвилинки лідери нашої збірної практично нівелювали запас суперниць. Греція в підсумку відіграла лише один бал.

Заключну чверть Україна почала ефектним триочковим Мітіної. Загалом же останню 10-хвилинку поєдинку Україна почала з ривка 7:0. Грецька команда не припиняла спроби відігратися, та попри втому українки впевнено довели зустріч до перемоги.

Греція – Україна – 54:71 (6:19, 18:20, 15:14, 15:18)
Україна: Карп 15о, 11пд, 6пр, Любинець 8о, 5пд, Цюбик 30о, 6пд, 5пр, Мітіна 6о, 3пд, 2пр, Попова 3пд, 1пр; Дацько, Фастова 4о 1пд, 2пр, Бабич 8о, 5пд, 1пр, Боярчук 1пд, 1пр, Гозалова 1пр, Лах 1пд, 1 пр, Завертайло.

У підсумку найрезультативнішими в зібрній України стали Цюбик (30 очок, 6 підбирань, 5 передач) та Карп (15 очок, 11 підбирань, 6 передач).

Це перша перемога наших дівчат на чемпіонаті Європи в румунській Ораді. Напередодні українки поступилися в овертаймі Литві. Завтра наша команда грає третій матч групового етапу – о 19:30 проти господарів.