| Обновлено 26 сентября 2021, 23:12
1369
0

Стуй повторила особистий рекорд на 100-метрівці

Українська легкоатлетка фінішувала третьою на етапі «Діамантової ліги» у Лозанні

1369
0
ФЛАУ. Христина Стуй
Українська легкоатлетка Христина Стуй повторила особистий рекорд з бігу на 100 метрів.

У забігу В на етапі «Діамантової ліги» у Лозанні Стуй показала час 11,22 с і фінішувала з ним третьою. Найшвидшою була німкеня Гіна Люкенкемпер (11,07 с). Основний, «діамантовий», забіг виграла Марі Жозе Та Лу з Кот д’Івуару (10,90 с).

Ганна Красуцька взяла участь у чемпіонаті Ізраїлю. У секторі для потрійного стрибка вона стала другою з результатом 14,01 м і виконала норматив для участі у чемпіонаті Європи.

Нагадаємо, що основним відбірковим турніром на нього буде чемпіонат України (18-21 липня, Луцьк). Перемогла в Тель-Авіві екс-українка Ганна Міненко (14,13 м).