Ольга БІБІК: «На чемпіонаті України маю вибігти з 52-х секунд»

Українська спортсменка готується до чемпіонату Європи-2018

Ольга БІБІК: «На чемпіонаті України маю вибігти з 52-х секунд»
Срібна призерка чемпіонату Європи-2017 у приміщенні в естафеті 4х400 м киянка Ольга Бібік є однією з претенденток на участь в чемпіонаті Європи-2018, який 7-12 серпня відбудеться в Берліні. Проте, боротьба за місце в збірній України на жіночій 400-метрівці на вирішальному етапі відбору – чемпіонаті України (18-21 липня, Луцьк) – очікується дуже серйозною. У цій дисципліні маємо відразу дев’ять атлеток з виконаними нормативами. Тоді як виставити одна країна має право щонайбільше трьох учасниць в особистій дисципліні та шістьох в естафеті 4х400 м.
 
На чемпіонаті Києва 3 липня Ольга хоча і здобула золото з бігу на 400 метрів, час – 54,52 – далекий від того, з яким можна буде претендувати на місце в збірній.
 
- Насправді, я не орієнтуюся навіть на норматив. 53,20 – це дуже слабкі цифри. Тому й не дивно, що у нас стільки атлеток його виконали. Моє завдання на чемпіонат України – вибігти з 52-х секунд. Я готова на такий результат. Показувати його вже зараз мені певною мірою завадила серія закордонних стартів – через участь в них я трошки не допрацювала перед минулим командним чемпіонатом України. Все-таки, шість разів бігла по 500 метрів (пейсмекером на 800-метрівці), фактично кожні два дні. Під час циз забігів 400 метрів бігла щоразу за 57 секунд. Отож, в Кропивницькому далися взнаки втома, перельоти. Залишилися ще одні такі змагання – у четвер у Норвегії, і після цього починаю навантажуватися повною мірою, цілеспрямовано готуватися до чемпіонату України. Якраз до Луцька залишиться два тижні, те що потрібно.
 
- Певно, при підготовці до сезону не обійшлося без гір?
- Так, їздили на середньогір’я у Киргизію. Після неї, як це завжди буває, була певна «яма» - пішов спад, три тижні нічого не могла робити. Просто ходила, розминалася, ніби вже закінчую кар’єру. Але цей період вже позаду, і зараз має бути підйом. Якраз під чемпіонат України. Там, думаю, все буде нормально.
 
- Естафетною командою цього літа вже працювали?
- Ще ні. Зараз будуть збори в Черкасах. Проте ми з тренером вирішили, що готуватимемося в Києві. На місце в естафеті дуже багато претенденток. І коли її учасниці відберуться, тоді й будемо відпрацьовувати взаємодії.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности