0

Суперник України поступився вдома збірній Росії

Збірна Латвії програла команді Росії в контрольному поєдинку

ФБУ
Чоловіча національна збірна Латвії програла у Ризі команді Росії в контрольному поєдинку в ході підготовки до заключних матчів першого етапу кваліфікації чемпіонату світу – 71:79. Латвійці 28 червня грають в Швеції, а 1 липня – в Києві.

Напередодні зустрічі з росіянами тренер балтійців Арніс Вецваргас акцентував увагу на важливості цього поєдинку. Він бажав не лише переглянути в дії основних гравців, але й забезпечити результат. То ж господарі рішуче налаштовувалися на перемогу.

Однак дебют матчу пройшов за сценарієм гостей. Вони сходу агресивним тиском змусили господарів наздоганяти. По ходу боротьби перевага росіян сягала 15 очок. До кінця чверті латвійці скоротили її до семи.

Уже в другій чверті гра вирівнялася. Господарі почали чверть з триочкового Бертанса, який скоротив різницю до чотирьох балів. Такою вона в підсумку і залишилася після першої половини матчу.

Після поновлення боротьби латвійці продовжили тиснути. Рахунок поступово вирівнявся, а згодом господарі вже пішли вперед. На заключну чверть Латвія вже була на 5 очок попереду.

Та говорити про втому росіян було занадто рано. Гості знову зосередилися та перехопили ініціативу. Латвійці мали 12 очок переваги на початку заключної чверті. Та росіяни за хвилину скоротили різницю до мінімальної. За 3:30 до кінця ігрового часу гості знову вийшли вперед. Латвійцям у заключні хвилини не вистачило сил, аби врятувати матч.

Найкращим у складі господарів став Яніс Стрельнієкс. За 22:57 він набрав 22 очка, 3 підбирання, 2 передачі.

Товариський матч
25 червня
Латвія – Росія – 71:79

Нагадаємо, збірна України під час підготовки до матчів відбору на ЧС-2018 двічі зіграла проти команди Ізраїлю