Збірна України 3х3 не змогла пробитися на чемпіонат Європи

Українська команда поступилася Угорщині з рахунком 19:21

1665
1
ФБУ

Чоловіча національна збірна України з баскетболу 3х3 програла команді Угорщини в матчі групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи – 19:21.

Суперники першими відкрили рахунок, та українці досить швидко відновили рівновагу і вийшли вперед. Кілька наступних успішних атак дозволили нашим хлопцям зміцнити перевагу.

За кілька хвилин дві результативні атаки угорців з-за дуги змусили збірну України наздоганяти. На половину ігрового часу матчу угорці утримували мінімальну перевагу – 12:11.

Українці додали темпу і після шостої хвилини гри вже були попереду – 14:12.

Втім, суперник не відставав. За дві хвилини до кінця ігрового часу угорці знову наздогнали українців, зрівняли рахунок, а потім дальнім влучанням вийшли вперед – 20:19. Наші хлопці не змогли стримати вирішальну атаку суперника. Відтак - поразка, яка позбавила нашу команду місця в фінальному турнірі чемпіонату Європи.