0

Україна U-20 перемогла Латвію у контрольному поєдинку

Українські баскетболісти ведуть підготовку до чемпіонату Європи

ФБУ

Молодіжна збірна України віком до 20 років виграла контрольний поєдинок у рамках турніру в Литві. Команда Вадима Пудзирея у матчі, який відбувся у Вільнюсі, досить впевнено перемогла латвійських одноліток з рахунком 71:54. Після не надто результативної першої чверті наші хлопці зуміли зробити ривок у другій десятихвилинці, а після великої перерви контролювали хід гри і довели матч до перемоги.

Кращими у складі нашої команди стали Ілля Тиртишник, у якого 16 очок, та Андрій Войналович, який, вийшовши з лави, до 14 балів додав 6 підбирань та 4 передачі. Також відзначимо Іллю Дубоненко, у якого 11 очок та 6 підбирань.

Нагадаємо, що у першому матчі у Литві збірна України U-20 поступилась місцевій молодіжці. Завтра, 19 червня, наша «молодіжка» повертається до України, де продовжить підготовку до чемпіонату Європи.

Контрольний матч. Вільнюс, Литва

Україна U-20 - Латвія U-20 71:54 (11:13, 21:11, 17:12, 22:18)

Україна U-20: Тиртишник 16, Дубоненко 11 + 6 підбирань, Горобченко 9 + 3 підбирання - 5 втрат, П. Бондаренко 1 + 5 підбирань, Бондарчук 5 + 4 підбирання + 2 перехоплення - старт, Войналович 14 + 6 підбирань + 4 передачі, Нємцу 4 + 8 підбирань + 2 перехоплення, Боднар 4 + 3 передачі + 3 підбирання, О. Бондаренко 4, Штанько 2, Ягодін 1 + 4 перехоплення + 3 підбирання