0
ФК Рух

У середу, 13-го червня, спортивний директор ФК «Рух» представив нового виконавця винниківської команди Івана Брікнера.

Уродженець села Лисятичі Стрийського району та вихованець молодіжних академій моршинської «Скали» та львівської «Покрови» підписав контракт із «рухівцями» терміном на 1 рік з можливістю його пролонгації. Іван Брікнер, який найчастіше діє на позиції опорного півоборонця, виступатиме за «Рух» під 25-им номером.

Граючи минулого сезону в Прем’єр-лізі за донецький «Олімпік», Іван Брікнер запам’ятався чіткими та дисциплінованим діями у середній ланці, а особливо – потужними дальніми ударами, деякі з яких виявилися гольовими. Такі красені-голи з дальніх дистанцій він забивав і за попередні команди, за які виступав.

Після академій «Скали» та «Покрови» Іван Брікнер потрапив до «Тепловика» з Івано-Франківська, звідки в липні 2013-го року перейшов до ФК «Суми», що виступав у Першій лізі чемпіонату України. Дебютний гол він забив у матчі проти харківського «Геліоса». У сезоні-2015/2016 став гравцем основи «Сум», провівши 28 матчів, в 21-му з яких відіграв 90 хвилин. Як і попереднього сезону, забив 1 гол – у ворота «Динамо-2», який приніс команді перемогу (2:1). У сезоні-2016/2017 зіграв у всіх 19-ти матчах першого кола чемпіонату, забивши 4 голи. У донецький «Олімпік» перейшов під час зимового трансферного вікна 2017-го року, будучи вільним агентом. В іграх за цю команду за цей період відзначився двома голами-красенями.