Ашан може стати титульним спонсором Арени Львів

Львівський стадіон найближчим часом перейменують

Ашан може стати титульним спонсором Арени Львів
© Арена Львов
Директор «Арени Львів» Євген Болкун, який 2 тижні тому написав заяву на звільнення з посади, розповів про можливе перейменування стадіону
 
«Комерційний відділ отримав завдання – найти спонсора, щоб продати назву на певний період – рік, два три. Ми вивчили досвід інших стадіон, скільки це може коштувати, як це відбувається. Я думаю, що ми розробимо тендерні пропозиції і виставимо на конкурс. Це може бути «Лімо», це може бути «Ашан». Поки ми «закинули» таку інформацію», – розповів Євген Болкун.
 
За його словами, ймовірним спонсорам надісланий рекламний портфель даної пропозиції, однак зворотного зв’язку від них ще не було.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Zaxid.net

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    rryu
    rryu, 10.06.2018 10:58
    0
    Комментарий свернут. Показать
    vova987651, 09.06.2018 23:42
    Так назва стадіону на якість гри не впливає.Але то таке.
    Название стадиона влияет на количество упоминаний спонсора и следовательно на его прибыль. И это очень даже конкретная выгода.
    vova987651
    vova987651, 09.06.2018 23:42
    0
    Так назва стадіону на якість гри не впливає.Але то таке.
    rryu
    rryu, 08.06.2018 22:28
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    vova987651, 08.06.2018 20:07
    А якого милого міняти?????????
    Хіба Арена-Львів так погано???
    А зрештою, ліпше робили б так щоб,
    на цоьму стадіоні був красивий
    ЄВРО-ФУТБОЛ
    Потому что спонсор дает деньги за смену названия, очевидно же!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 08.06.2018 20:28
    +2
    Так в народі її так і називать ! Ашан через дорогу!
    vova987651
    vova987651, 08.06.2018 20:07
    -1
    А якого милого міняти?????????
    Хіба Арена-Львів так погано???
    А зрештою, ліпше робили б так щоб,
    на цоьму стадіоні був красивий
    ЄВРО-ФУТБОЛ
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 08.06.2018 19:59
    -1
    уух, 08.06.2018 18:21
    буде Арена Ашан
    Сделают крышу и будет самый большой в мире Ашан.
    Лихие 90-е возвращаются.
    Рынки-барахолки на стадионах...
    alegofich
      alegofich, 08.06.2018 19:41
    0
    купить ахметов та назве донбас чи шахтар на зло львівянам...
    уух
      уух, 08.06.2018 18:21
    -1
    буде Арена Ашан
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 08.06.2018 20:28
    +2
    Так в народі її так і називать ! Ашан через дорогу!
    rryu
    rryu, 08.06.2018 22:28
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    vova987651, 08.06.2018 20:07
    А якого милого міняти?????????
    Хіба Арена-Львів так погано???
    А зрештою, ліпше робили б так щоб,
    на цоьму стадіоні був красивий
    ЄВРО-ФУТБОЛ
    Потому что спонсор дает деньги за смену названия, очевидно же!
    rryu
    rryu, 10.06.2018 10:58
    0
    Комментарий свернут. Показать
    vova987651, 09.06.2018 23:42
    Так назва стадіону на якість гри не впливає.Але то таке.
    Название стадиона влияет на количество упоминаний спонсора и следовательно на его прибыль. И это очень даже конкретная выгода.
    vova987651
    vova987651, 09.06.2018 23:42
    0
    Так назва стадіону на якість гри не впливає.Але то таке.
    alegofich
      alegofich, 08.06.2018 19:41
    0
    купить ахметов та назве донбас чи шахтар на зло львівянам...