Іван БАНЗЕРУК: «Більшість висновків про виступ у Тайцані вже зробили»

Лідер української чоловічої команди зі спортивної ходьби розповів про виступ на чемпіонаті світу

Іван БАНЗЕРУК: «Більшість висновків про виступ у Тайцані вже зробили»
© uaf.org.ua. Иван Банзерук

Уявити чоловічу команду зі спортивної ходьби на 50 кілометрів без Івана Банзерука сьогодні неможливо. Впродовж останніх сезонів він є одним з її лідерів і кожного року підтверджує цей статус.
 
На командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби, який 5-6 травня приймав Тайцан, Банзерук замкнув десятку найсильніших і став другим серед українських скороходів. А у командному заліку разом з товаришами по команді піднявся на другу сходинку п’єдсталу. Та нашу розмову після повернення Івана в Україну ми почали зовсім з іншого питання…
 
Минулого року лейтмотивом чемпіонату світу у Лондоні була тема вуглеводної дієті. Один з атлетів дуже радів тому, наскільки вона йому допомогла. Інші ж, включаючи вас, мали іншу думку щодо цього. Знаю, що перед поїздкою в Тайцан ви знову вирішили її зробити. Цього разу дієта подіяла?
 
Щоразу кажу, що, мабуть, востаннє її роблю, але… Вона взагалі не подіяла! Але що ж тепер, звертати на дієту? З самого початку дистанції щось пішло не так. Будемо робити з тренером висновки про виступ. Більшість з них уже зроблена, але ще є що проаналізувати і над чим подумати. Адже підготовка «зайшла» люкс. Зараз говорю саме про останній її етап – у Карпатах, у Ворохті.
 
Взагалі, мене Ворохта влаштовує. І до чемпіонату Європи у Берліні теж буду там готуватися. Можливо, навіть зробимо два збори. Не в Киргизії, не в Туреччині, а саме у Ворохті. Мені подобаються там гори, і після я них я зазвичай досить непогано виступаю.
 
Але ж збір у Туреччині у вас теж був?
 
Так, спочатку були у Туреччині. Нам потрібно напрацьовувати базу, і ми туди їдемо, коли в Україні холодно і немає нормальної можливості тренуватися.
 
Чому на чемпіонаті України цього року вирішили йти 20 кілометрів?
 
Я взагалі був звільнений від участі у чемпіонаті України і міг на ньому не виступати. Але ми з тренером вирішили, що пройдемо 20 кілометрів. Це було як хороше тренування, можливість підняти швидкість. Я там виступав саме після збору у Туреччині, встановив особистий рекорд. Двадцятка тоді показала, що форма непогана.
 
І у цій формі у першу чергу планували боротися за командне місце на п’єдесталі чи й за особисте теж?
 
Звичайно ж, завданням було і в особистому заліку бути вище. Але коли йшли по дистанції, підтримували з хлопцями один одного і сподівалися командою потрапити до призової трійки. Зрештою, нам це вдалося. І погода теж посприяла. Було супер! Навіть дощ йшов, і спекотно не було.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности