Франціско ДІ ФРАНКО: «По грі наш опонент нічого не показав»

Футболіст «Карпат» підбив підсумки гри проти «Олександрії» (1:2)

1043
0
ФК Карпаты

Незважаючи на стартову активність «Карпат» у домашньому протистоянні з «Олександрією» (1:2), саме гості в підсумку святкували перемогу. Аргентинський легіонер «левів» Франціско Ді Франко розповів про свої враження від поєдинку.

«На жаль, нам не вдалося сьогодні перемогти. По грі ми переважали суперника. Все, на що була здатна «Олександрія» – це вибивати м’яч вперед і там нав’язувати боротьбу. Дуже важко тримати високий темп протягом всіх 90 хвилин. По грі наш опонент практично нічого не показав. Можливо, лише у другому таймі вони вигравали більше підборів і були першими на м’ячі. Якщо ви уважно переглянете цей поєдинок, то дійсно побачите, хто демонстрував футбол», – сказав карпатівець.