Юниорский ЧМ по хоккею. Украина драматично обыграла Венгрию

Украинские хоккеисты не без труда удержали преимущество в счете

Юниорский ЧМ по хоккею. Украина драматично обыграла Венгрию

Юниорская сборная Украины на чемпионате мира добыла одну победу и один раз проиграла, а вот Венгрия выиграла оба матча с общим счетом 9:0.

Стартовый период лучше провели юные украинцы, сумевшие напор первых минут преобразовать в гол Феликса Морозова. Тут же наши хоккеисты получили большинство, но его не использовали, а вот соперник забил. Ошибка перед своими воротами стоила украинцам гола.

Во второй 20-минутке при равном хоккее забить сумели украинцы, а дублем отличился Морозов. Стоит отметить отличную передачу Даниленко из-за ворот, который удобно выложил шайбу на крюк партнеру. И почти тут же произошло невероятное - Украина реализовала большинство. Не без рикошета, но отличился Даниленко, 3:1! Позитивное завершение двух периодов.

В заключительном отрезке встречи хозяева действовали спокойно и довольно быстро увеличили отрыв в счете. Морозов отличной передачей вывел Даниленко на ворота, а тот здорово пробил в верхний угол.

К сожалению, есть и плохие новости. Повреждение получил вратарь Артур Оганджанян, которого пришлось менять на Владислава Гурко.

Вышедший страж ворот сыграл уверенно, но быстро пропустил одну шайбу во время большинства соперника.

В конце наши хоккеисты заметно подсели, пропустили еще один гол, но все же удержали минимальное преимущество! При этом на последних секундах нас спасла штанга.

По итогам трех игровых дней Украина, Австрия, Япония и Венгрия имеют по 6 очков.

Украина U-18 - Венгрия U-18 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)

Шайбы: 09:53 Морозов (Даниленко, Середницкий) - 1:0, 12:58 Ревеш - 1:1, 31:11 Морозов (Даниленко, Середницкий) - 2:1, 33:12 Кругляков (Лохач, Даниленко - больш) - 3:1, 43:29 Даниленко (Морозов) - 4:1, 52:24 Керетеш (Петер) - 4:2, 56:08 Алмаши (Ковач) - 4:3

Вратари: Оганджанян (Гурко) - Гончи

Броски: 30 (13+11+6) - 28 (7+5+16)

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 17.04.2018 23:52
    +2
    Вадім Рубік, 17.04.2018 23:17
    Rostik Karpa, 17.04.2018 23:06 Підкажіть, якщо в кінці буде одинакова кількість очок, місце вище займають по різниці шайб чи по іграх між собою ? Матчі між собою,якшо команд більш як дві-очки між собою ,потім різниця між собою,нам треба боліти проти Японії,зара ми перші
    І перемагати макарони завтра)
    ftt_fvn
      ftt_fvn, 18.04.2018 00:09
    +10
    Еще лет 5 — 7 — 10 и можно говорить о топ дивизионе.
    Массовость как не крути стала больше. Вместо 3-4х школ при совєтах(киев 2, харьков, северодонецк), добавился херсон, днепр, киев 2-3, донбасс, львов, кривой рог, запорожье, белая церковь, бровары, винница, луцк, калуш, может еще забыл кого. Если по одному из школы, таланты, доростут до определенного уровня, будет все хорошо с хоккеем у нас.
    Rostik Karpa
    Rostik Karpa, 18.04.2018 00:17
    +6
    ftt_fvn, 18.04.2018 00:09
    Еще лет 5 — 7 — 10 и можно говорить о топ дивизионе.
    Массовость как не крути стала больше. Вместо 3-4х школ при совєтах(киев 2, харьков, северодонецк), добавился херсон, днепр, киев 2-3, донбасс, львов, кривой рог, запорожье, белая церковь, бровары, винница, луцк, калуш, может еще забыл кого. Если по одному из школы, таланты, доростут до определенного уровня, будет все хорошо с хоккеем у нас.
    В Новояворівську ( ХК Леви) паціна 10-12 років взагалі майже у всіх турнірах східної Європи займають призові місця
    peter-sh
    online
      peter-sh, 18.04.2018 00:31
    +12
    Народ всім привіт!!!! Не мав можливості дивитися матч - ось тільки зайшов щоб подивитися результат. Хлопці просто МУЖИКІ, красава, ріспект .... просто немає слів щоб передати емоції. Тепер (соромно признаватися але....) підкажіть формат змагань, оскільки ніде не можу знайти - хто виходить при рівній кількості очок.


    І про інше... Досить давно хокей для мене був просто спортом (Я в принципі вболіваю за спорт і зокрема тішуся досягненнями українців у всіх видах !!!), але на зламі 2000-х випадково побував в Києві на хокейному матчі і просто закохався у цей вид спорту!!! Раджу всім при можливості не полінуйтеся і відвідайте це дійство. Це просто фантастика!!! Я прекрасно розумію Верняєва коли він після гри Україна-Австрія був просто в захваті від гри, даючи інтерв'ю телебаченню. Це маса драйву, маса адреналіну - емоції просто зашкалюють навіть коли дивишся якийсь пересічний матч. І тому мені дуже прикро що в нашій державі так мало приділяють уваги цьому виду спорту!!! Тому я не бот я просто вболівальник і раджу усім хто має можливість прийти і підтримати наших хлопців (якщо маєте вільний час відвідайте матчі за участю інших збірних особливо австрія-угорщина - не пожалкуєте!!!)
    Rostik Karpa
    Rostik Karpa, 18.04.2018 00:40
    +8
    peter-sh, 18.04.2018 00:31
    Народ всім привіт!!!! Не мав можливості дивитися матч - ось тільки зайшов щоб подивитися результат. Хлопці просто МУЖИКІ, красава, ріспект .... просто немає слів щоб передати емоції. Тепер (соромно признаватися але....) підкажіть формат змагань, оскільки ніде не можу знайти - хто виходить при рівній кількості очок.І про інше... Досить давно хокей для мене був просто спортом (Я в принципі вболіваю за спорт і зокрема тішуся досягненнями українців у всіх видах !!!), але на зламі 2000-х випадково побував в Києві на хокейному матчі і просто закохався у цей вид спорту!!! Раджу всім при можливості не полінуйтеся і відвідайте це дійство. Це просто фантастика!!! Я прекрасно розумію Верняєва коли він після гри Україна-Австрія був просто в захваті від гри, даючи інтерв'ю телебаченню. Це маса драйву, маса адреналіну - емоції просто зашкалюють навіть коли дивишся якийсь пересічний матч. І тому мені дуже прикро що в нашій державі так мало приділяють уваги цьому виду спорту!!! Тому я не бот я просто вболівальник і раджу усім хто має можливість прийти і підтримати наших хлопців (якщо маєте вільний час відвідайте матчі за участю інших збірних особливо австрія-угорщина - не пожалкуєте!!!)
    Здоров, я сам незнав але мені написали, що при рівній кількості очків виходить вище команда не за різницею шайб а за очним поєдинком з суперником, тобто в тебе може бути різниця шайб -5 а в суперника +5 але якщо ти його обіграв то будеш вище, виходить нам потрібно всерівно як але перемагати Італію і Ромунію і надіятись, що японці хоча б в нічию зіграють в останніх двох матчах
    Rostik Karpa
    Rostik Karpa, 18.04.2018 00:48
    +6
    peter-sh, 18.04.2018 00:31
    Народ всім привіт!!!! Не мав можливості дивитися матч - ось тільки зайшов щоб подивитися результат. Хлопці просто МУЖИКІ, красава, ріспект .... просто немає слів щоб передати емоції. Тепер (соромно признаватися але....) підкажіть формат змагань, оскільки ніде не можу знайти - хто виходить при рівній кількості очок.І про інше... Досить давно хокей для мене був просто спортом (Я в принципі вболіваю за спорт і зокрема тішуся досягненнями українців у всіх видах !!!), але на зламі 2000-х випадково побував в Києві на хокейному матчі і просто закохався у цей вид спорту!!! Раджу всім при можливості не полінуйтеся і відвідайте це дійство. Це просто фантастика!!! Я прекрасно розумію Верняєва коли він після гри Україна-Австрія був просто в захваті від гри, даючи інтерв'ю телебаченню. Це маса драйву, маса адреналіну - емоції просто зашкалюють навіть коли дивишся якийсь пересічний матч. І тому мені дуже прикро що в нашій державі так мало приділяють уваги цьому виду спорту!!! Тому я не бот я просто вболівальник і раджу усім хто має можливість прийти і підтримати наших хлопців (якщо маєте вільний час відвідайте матчі за участю інших збірних особливо австрія-угорщина - не пожалкуєте!!!)
    Збірна, яка в групі зайняла перше місце, виходить в більш елітніший раунд, команда остання вилітає в нищий, якщо ми виграєм групу на наступний рік нас чекають такі грани як Німеччина, Данія, Норвегія Казахстан і чекаємо хто вилетить з еліти, але небудемо загадувати, ще два матчі впереді
    Rostik Karpa
    Rostik Karpa, 18.04.2018 00:50
    +3
    Rostik Karpa, 18.04.2018 00:49
    peter-sh, 18.04.2018 00:31 Народ всім привіт!!!! Не мав можливості дивитися матч - ось тільки зайшов щоб подивитися результат. Хлопці просто МУЖИКІ, красава, ріспект .... просто немає слів щоб передати емоції. Тепер (соромно признаватися але....) підкажіть формат змагань, оскільки ніде не можу знайти - хто виходить при рівній кількості очок.І про інше... Досить давно хокей для мене був просто спортом (Я в принципі вболіваю за спорт і зокрема тішуся досягненнями українців у всіх видах !!!), але на зламі 2000-х випадково побував в Києві на хокейному матчі і просто закохався у цей вид спорту!!! Раджу всім при можливості не полінуйтеся і відвідайте це дійство. Це просто фантастика!!! Я прекрасно розумію Верняєва коли він після гри Україна-Австрія був просто в захваті від гри, даючи інтерв'ю телебаченню. Це маса драйву, маса адреналіну - емоції просто зашкалюють навіть коли дивишся якийсь пересічний матч. І тому мені дуже прикро що в нашій державі так мало приділяють уваги цьому виду спорту!!! Тому я не бот я просто вболівальник і раджу усім хто має можливість прийти і підтримати наших хлопців (якщо маєте вільний час відвідайте матчі за участю інших збірних особливо австрія-угорщина - не пожалкуєте!!!) Збірна, яка в групі зайняла перше місце, виходить в більш елітніший раунд, команда остання вилітає в нищий, якщо ми виграєм групу на наступний рік нас чекають такі грани як Німеччина, Данія, Норвегія Казахстан і чекаємо хто вилетить з еліти, але небудемо загадувати, ще два матчі впереді
    сорі, що по два коменти, якийсь баг на сайті ....і не "грани" а гранДи )))
    peter-sh
    online
      peter-sh, 18.04.2018 01:01
    +6
    Нє ну що перша команду підвищується, а остання "вилітає" - це зрозуміло! Я запитував щодо формату коли кілька команд мають однакову кількість очок - хто в пріоритеті. Тому Дуже дякую Rostik Karpa за роз'ясненя!! Для нашої збірної, в даній ситуації, хороший варіант, оскільки дуже сумніваюся, що Японія з Угорщиною хоча би до овертайму дотягне. Тепер усе залежить від наших хлопців. Головне нерозслаблятися і провести заключні матчі проти румунів, а особливо, проти італійців так, ніби з австріяками чи угорцями грають (тобто по-любому тільки перемога в основний час) і тоді верепустка у вищия крас у нас в кишені! Вперед до ПЕРЕМОГИ!!! Хлопці я у вас вірю!!!
    Rostik Karpa
    Rostik Karpa, 18.04.2018 01:06
    +4
    peter-sh, 18.04.2018 01:01
    Нє ну що перша команду підвищується, а остання "вилітає" - це зрозуміло! Я запитував щодо формату коли кілька команд мають однакову кількість очок - хто в пріоритеті. Тому Дуже дякую Rostik Karpa за роз'ясненя!! Для нашої збірної, в даній ситуації, хороший варіант, оскільки дуже сумніваюся, що Японія з Угорщиною хоча би до овертайму дотягне. Тепер усе залежить від наших хлопців. Головне нерозслаблятися і провести заключні матчі проти румунів, а особливо, проти італійців так, ніби з австріяками чи угорцями грають (тобто по-любому тільки перемога в основний час) і тоді верепустка у вищия крас у нас в кишені! Вперед до ПЕРЕМОГИ!!! Хлопці я у вас вірю!!!
    Завтра ще буде товариська гра між Україною та Угорщиною о 18-30 , цікаво пошукати трансляцію та порівняти матчі між молодіжними та національними командами
    Владимир Климов
      Владимир Климов, 18.04.2018 01:45
    +6
    ftt_fvn, 18.04.2018 00:09
    Еще лет 5 — 7 — 10 и можно говорить о топ дивизионе.
    Массовость как не крути стала больше. Вместо 3-4х школ при совєтах(киев 2, харьков, северодонецк), добавился херсон, днепр, киев 2-3, донбасс, львов, кривой рог, запорожье, белая церковь, бровары, винница, луцк, калуш, может еще забыл кого. Если по одному из школы, таланты, доростут до определенного уровня, будет все хорошо с хоккеем у нас.
    +Кременчуг
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 18.04.2018 08:41
    +2
    Тут я бачу супер математики сидять..., а ви не подумали, якщо Угорщина програє японцям?
    Ще рано, щось думати, а потрібно сьогодні виграти і поглянути на турнірку, потім в пятницю виграти. А молоді хлопці геть за милу душу можуть програти і перегоріти, точно так само як і угорці піся 4-1 з українцями...І вони майже нас дожали і після 4-3 була штанга, а якби гол? 4-4 було б. І після цієї віртуальної нічиї ви б так легко говорили б, що наші розібралися з Італією?
    kotbaziliozp
      kotbaziliozp, 18.04.2018 09:12
    +4
    OLEXANDER-RAES, 18.04.2018 08:41
    Тут я бачу супер математики сидять..., а ви не подумали, якщо Угорщина програє японцям?
    Ще рано, щось думати, а потрібно сьогодні виграти і поглянути на турнірку, потім в пятницю виграти. А молоді хлопці геть за милу душу можуть програти і перегоріти, точно так само як і угорці піся 4-1 з українцями...І вони майже нас дожали і після 4-3 була штанга, а якби гол? 4-4 було б. І після цієї віртуальної нічиї ви б так легко говорили б, що наші розібралися з Італією?
    Это как раз называется - нет веры в себя. Вторая половина третьего периода с Венграми это почти тоже что и матч с Японцами - нужно быть увереннее. Японцы реально, как минимум, не лучше наших ребят. А вот с Венграми - тут слишком близко замаячила перспектива выхода в более высший дивизион при 4:1, чего совсем никто не ожидал. Да и травма вратаря тоже наложила свой отпечаток на окончание матча.
    Но!!!! Везет сильнейшему! И в этот вечер сильнее были точно наши ребята.
    Пожелаю и в сегодняшнем матче быть сильнее чем соперник. Удачи нашим, Украинским, хоккеистам.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.04.2018 09:32
    +3
    по суті зугорцями ми програли лише третій період, а в перших двох були рально сильнішими. Так що це не є випадкова перемога, а все по ділу. Якщо угорці так само зіграють матч з японцями, як з нами третій період, то це буде виніс японського тіла. Так що спочатку вболіваєм за мадярів, а ввечері тримаємо кулаки за наших
    OLEXANDER-RAES
      OLEXANDER-RAES, 18.04.2018 17:35
    0
    kotbaziliozp, 18.04.2018 09:12
    OLEXANDER-RAES, 18.04.2018 08:41 Тут я бачу супер математики сидять..., а ви не подумали, якщо Угорщина програє японцям?Ще рано, щось думати, а потрібно сьогодні виграти і поглянути на турнірку, потім в пятницю виграти. А молоді хлопці геть за милу душу можуть програти і перегоріти, точно так само як і угорці піся 4-1 з українцями...І вони майже нас дожали і після 4-3 була штанга, а якби гол? 4-4 було б. І після цієї віртуальної нічиї ви б так легко говорили б, що наші розібралися з Італією? Это как раз называется - нет веры в себя. Вторая половина третьего периода с Венграми это почти тоже что и матч с Японцами - нужно быть увереннее. Японцы реально, как минимум, не лучше наших ребят. А вот с Венграми - тут слишком близко замаячила перспектива выхода в более высший дивизион при 4:1, чего совсем никто не ожидал. Да и травма вратаря тоже наложила свой отпечаток на окончание матча.Но!!!! Везет сильнейшему! И в этот вечер сильнее были точно наши ребята.Пожелаю и в сегодняшнем матче быть сильнее чем соперник. Удачи нашим, Украинским, хоккеистам.
    Зараз Японці виграють Угорщину 2-0. Тому японці якраз іперші
    Дмитрий Фельман
      Дмитрий Фельман, 18.04.2018 17:54
    0
    ftt_fvn, 18.04.2018 00:09
    Еще лет 5 — 7 — 10 и можно говорить о топ дивизионе.
    Массовость как не крути стала больше. Вместо 3-4х школ при совєтах(киев 2, харьков, северодонецк), добавился херсон, днепр, киев 2-3, донбасс, львов, кривой рог, запорожье, белая церковь, бровары, винница, луцк, калуш, может еще забыл кого. Если по одному из школы, таланты, доростут до определенного уровня, будет все хорошо с хоккеем у нас.
    Это вас так победа над венграми вдохновила?