Українські паралімпійці виграли залік Кубку світу зі стрільби

Українці завоювали 20 медалей на Гран-прі в Польщі, 10 з них – золоті

© 2014.paralympic.org.ua

Українські паралімпійці з 20 нагородами, 10 з яких - золоті (стали першими на щорічному Кубку світу (Гран-прі) Міжнародного паралімпійського комітету з кульової стрільби, що з 08 по 15 квітня 2018 року пройшов у місті Щецин (Польща).

Національна паралімпійська збірна команда у складі 12 спортсменів, виборовши 10 золотих, 7 срібних та 3 бронзових медалі та посівши перше загальнокомандне місце, вкотре підтвердила реноме лідера паралімпійської кульової стрільби. Більша частина українських паралімпійців завершила Кубок світу мультимедалістами, причому, 4 з них - з двома золотими нагородами (Стоєв Юрій, Дорошенко Андрій, Щетнік Ірина, Ковальчук Василь).

Цей турнір став важливим етапом для нашої команди у підготовці до чемпіонату світу, дозволив отримати змагальну практику, деяким спортсменам виконати мінімальні кваліфікаційні стандарти для участі у чемпіонаті світу, а також перевірити власні сили та технічну, психологічну готовність до головних стартів чемпіонату світу.