Дмитро ПІДРУЧНИЙ: «Російські уболівальники кричали в спину «кримнаш»

Український біатлоніст розповів про поведінку росіян на змаганнях в Контіолахті

Getty Images. Дмитрий Пидручный
© Getty Images. Дмитрий Пидручный

Український біатлоніст Дмитро Підручний розповів про інциденти, які траплялися з російськими уболівальниками.

«Мене не чіпав ніхто (на Олімпіаді-2014 — прим. ред.). А після Олімпіади я був у Росії лише раз. То коли ми наприкінці того самого 2014 року виїжджали до Тюмені на перший сніг. Після того пропускав російські етапи двічі поспіль. Один раз захворів, другий розгубив форму. Виходило ніби випадково, але бачилося немов «Збіг? Не думаю».

Деякі дрібні інциденти траплялися в інших країнах. Скажімо, у 2015-му році під час чемпіонату світу у фінському Контіолахті, де російських уболівальників зазвичай дуже багато, ще на передстартовому тренуванні деякі особи кричали в спину «кримнаш» і подібне. Але таке буває вкрай рідко», — зазначив Підручний.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Тиждень

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Ruslan0927
      Ruslan0927, 16.04.2018 15:06
    +6
    А повіністю викласти інтерв'ю за один раз, а не по 2 абзаци не виходить ніяк ?
    goshamway
      goshamway, 16.04.2018 15:28
    +4
    Крым на задании...развалить пидорашку
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 16.04.2018 15:29
    0
    Так сохраняется интрига и желание поискать продолжение... Вы явно не заканчивали журфак...
    LembergWestUkraine
    online
      LembergWestUkraine, 16.04.2018 15:38
    +4
    Крим капкан.... Пуцька вже ним давиться... он Сибір і всякі забайкалля вже китайські !
    Grey Eminence
    online
    Grey Eminence, 16.04.2018 15:59
    +3
    а что им еще кричать)) мозгов нету, зато крым есть)
    Dmytro Tkachenko
      Dmytro Tkachenko, 16.04.2018 16:00
    -8
    Комментарий свернут. Показать
    Я так бачу в нього брали політичне інтерв`ю, а не спортивне, Цензор.нет пля. Краще б запитали чого наші біатлоністи (чоловіки) такі лузери, в порівняні з чоловіками інших країн, чому бігають на лижах як ті черепахи.
    d3volta
    online
      d3volta, 16.04.2018 21:01
    +2
    Dmytro Tkachenko, 16.04.2018 16:00
    Я так бачу в нього брали політичне інтерв`ю, а не спортивне, Цензор.нет пля. Краще б запитали чого наші біатлоністи (чоловіки) такі лузери, в порівняні з чоловіками інших країн, чому бігають на лижах як ті черепахи.
    А че ты под нормальным флагом а не своей тряпкой трёхцветной?..хотя неплохо когда представители кремлевского каганата уже стесняется своего флага
    Dmytro Tkachenko
      Dmytro Tkachenko, 17.04.2018 01:42
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    d3volta, 16.04.2018 21:01
    Dmytro Tkachenko, 16.04.2018 16:00 Я так бачу в нього брали політичне інтерв`ю, а не спортивне, Цензор.нет пля. Краще б запитали чого наші біатлоністи (чоловіки) такі лузери, в порівняні з чоловіками інших країн, чому бігають на лижах як ті черепахи. А че ты под нормальным флагом а не своей тряпкой трёхцветной?..хотя неплохо когда представители кремлевского каганата уже стесняется своего флага
    Чого на рос.мові пишеш, "смєсь булльдога с насарогом" ?
    d3volta
    online
      d3volta, 17.04.2018 20:47
    +1
    Dmytro Tkachenko, 17.04.2018 01:42
    d3volta, 16.04.2018 21:01 Dmytro Tkachenko, 16.04.2018 16:00 Я так бачу в нього брали політичне інтерв`ю, а не спортивне, Цензор.нет пля. Краще б запитали чого наші біатлоністи (чоловіки) такі лузери, в порівняні з чоловіками інших країн, чому бігають на лижах як ті черепахи. А че ты под нормальным флагом а не своей тряпкой трёхцветной?..хотя неплохо когда представители кремлевского каганата уже стесняется своего флага Чого на рос.мові пишеш, "смєсь булльдога с насарогом" ?
    Да лучше быть любой смесью чем чистокровным путинцем
    Footballboy
      Footballboy, 17.04.2018 21:05
    0
    Странно шо салом не бросались, наверное сожрали сами с голодухи.