0

Юніорська збірна розгромила Білий Барс у спарингу

Рахунок контрольного матчу - 8:2

ФХУ
Сьогодні юніорська збірна команда України провела повторний контрольний поєдинок проти переможця чемпіонату України серед юніорів – команди «Білий Барс», яка була підсилена рядом гравців, що знаходяться на перегляді.

На відміну від першого поєдинку, в якому «барси» перемогли з рахунком 3:2, у звітному матчі підопічні Олега Ігнатьєва володіли повною ігровою та територіальною перевагою.

Ще у першому періоді синьо-жовті відзначилися тричі, а у другому періоді ще п’ять разів запалювали червоне світло за воротами Кирила Кучера. Одну із шайб у складі «збірників» закинув Гліб Кривошапкін, який пропустив перший матч через хворобу.

В той же час Кирило Гордійчук та Давид Іващенко залишили розташування збірної. Таким чином, на зборах залишилось 25 спортсменів, 22 з яких потраплять до фінальної заявки для участі в чемпіонаті світу.

Україна U18 – «Білий Барс» – 8:2 (3:0; 5:0; 0:2)

9 квітня 2018 року, 14:00. Арена «Термінал».

Судді: О. Батєзатов, І. Хохлов

Україна U18: Сердюк. Кругляков – Будько, Бабчук – Логач, Васильєв – Грицюк, Ланін – Євтухов. Переунько – Кривошапкін – Матейченко, Даниленко – Морозов – Халін, Целогородцев – Садовіков – Дуюн, Середницький – Архипенко – Сиротенко, Пономаренко.

Білий Барс: Кучер. Воронін – Савченко, Герцик – Гребенник, Собко – Татарін, Нетеса – Ведмедєв. Разумов – Панченко – Арабов, грабовецький – Андрощук – Бородай, Панов – Дурдиєв – Гуменюк, Ромахін – Найдьонов – Зик.

Голи: 1:0. Халін (Логач, Даниленко – більш.), 2:0. Целогородцев (менш.), 3:0. Пересунько, 4:0. Кривошапкін (Матейченко, Пересунько), 5:0. Даниленко (Логач, Халін), 6:0. Пересунько (Кривошапкін, Матейченко), 7:0. Халін (Даниленко, Морозов), 8:0. Кругляков (Пересунько, Матейченко), 8:1. Бородай (Татарін, Дурдиєв), 8:2. Гуменюк (більш.)