Жіноча збірна України готується до матчу відбору до ЧС-2019 з Данією
Поєдинок Данія — Україна відбудеться 9 квітня у місті Віборг на стадіоні «Віборг Арена»
Напередодні чергового матчу кваліфікації ЧС–2019 національна жіноча збірна Україна випробувала газон «Віборг Арени», де вже завтра зустрінеться з командою Данії.
Дорога від затишного містечка Силькеборг, де розташувалася українська делегація, до Віборга тривала 40 хвилин. Тепла весняна погода налаштовувала гравців на завзяте тренування, яке, до речі, відвідав делегат УЄФА з Шотландії Скотт Стразерс. Відзначимо, що газон арени, на якому завтра відбудеться гра, не в кращому стані. Можливо, його ще не встигли в повному обсязі відновити після зими.
Тренування за традицією розпочалося з настанови гравцям від тренера команди Володимира Реви. Далі за програмою відбулися вправи на розігрів м’язів, ігрові вправи, тримання м’яча на обмеженій ділянці поля, завершилася ж тренувальна сесія вправою «хрестики-нолики» на швидкість та футбольне мислення.
Нагадаємо, поєдинок Данія — Україна відбудеться 9 квітня у місті Віборг на стадіоні «Віборг Арена». Початок зустрічі — о 19:00 за київським часом.
Гру можна буде переглянути у прямому ефірі данського каналу DR-1.
Сообщить об ошибке
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
Настройте свою личную ленту новостей
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ
Бокс
|
05 февраля 2026, 07:41
6
Британец о возможном бою Дюбуа с Чжаном
Футбол
|
05 февраля 2026, 16:55
0
Карсель заявил, что клуб отказался от трансфера
Комментарии 0