ФФУ об'єднає всі турніри учасників АТО в один чемпіонат

Куратором спільної робочої групи стане Олег Собуцький

ФФУ
© ФФУ

6 березня в Будинку футболу відбулася зустріч президента Федерації футболу України Андрія Павелка з керівниками, активістами та учасниками громадських організацій, які представляють інтереси ветеранів АТО, з різних областей країни.

Федерація футболу України вирішила об’єднати їх в один масштабний проект і допомогти в його організації на всеукраїнському рівні, запропонувавши проводити Відкритий чемпіонат Героїв АТО.

«Головне для нас — це єдність і порозуміння! Не можна піддаватися на провокації, конфліктувати на догоду нашому спільному ворогу — зовнішньому агресору. Федерація футболу України з початку бойових дій на Донбасі розуміла важливість сприяння нашим військовим і всіляко підтримувала й підтримує будь-які ініціативи, які сприяють соціальній реабілітації героїв АТО. Ми завжди з великою радістю допомагаємо в організації турнірів, в яких беруть участь захисники України, ініціюємо проекти, спрямовані на підтримку військових госпіталів, а також допомагаємо дітям героїв АТО — і готові розвивати таку співпрацю», — розповів Андрій Павелко.

Для більшої ефективності президент ФФУ запропонував сформувати спільну робочу групу, до якої увійдуть представники керівництва ФФУ та лідери громадських спілок учасників АТО. «Пропоную протягом наступного тижня учасникам групи напрацювати загальні ідеї стосовно формату майбутніх змагань і нових проектів, спрямованих на соціальну і психологічну підтримку наших героїв. З боку ФФУ ми гарантуємо повну підтримку цим пропозиціям», — сказав Андрій Павелко. 

Куратором спільної робочої групи було обрано віце-президента ФФУ Олега Собуцького.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Федерация футбола Украины

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
  superfansoccer
    superfansoccer, 08.03.2018 00:08
  +3
  Нах оно надо? Деньги некуда деть
  iravvik1983
    iravvik1983, 08.03.2018 07:20
  +1
  superfansoccer, 08.03.2018 00:08
  Нах оно надо? Деньги некуда деть
  отмыть негде ,а теперь есть!!! он будет курировать над всеми!!
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.