Ломаченко 12 мая проведет бой против Линареса или Бельтрана

Об этом сообщил промоутер украинского боксера Эгис Климас

Getty Images. Василий Ломаченко
© Getty Images. Василий Ломаченко
Промоутер чемпиона мира во втором полулегком весе по версии WBO Василия ломаченко Эгис Климас сообщил, что 12 мая – окончательная дата следующего боя украинского боксера, а также назвал возможных соперников.
 
«Все, что ни делается, — к лучшему. Если не получится организовать бой с Хорхе Линаресом, то я не расстроюсь. Встретится с ним можно в другое время. В таком случае мы попытаемся провести бой с Раймундо Бельтраном.
 
В любом случае у нас будет решение, или даже несколько. Мне сообщили, что 12 мая — это окончательная дата. 12 мая Ломаченко проведет бой в театре Madison Square Garden.
 
На следующей неделе он улетает в США и начинает тренировочный лагерь. У нас будет примерно неделя для принятия окончательного решения по сопернику. И да, мы не отказываемся от идеи провести три боя в 2018 году», — сказал Климас.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — BoxingScene

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Ігор Середина
      Ігор Середина, 01.03.2018 16:08
    +1
    Кращий наш спортсмен останього 100-ліття
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 01.03.2018 16:26
    +9
    Ігор Середина, 01.03.2018 16:08
    Кращий наш спортсмен останього 100-ліття
    Да ладно! Не маю нічого против як самого боксу,так і Василя Ломаченко,але як наприклад бути з Сергієм Бубкою?Стільки світових рекордів встановив,більше як 20 років які не були підкорені,а рекорд для відкритих стадіонів тримається й досі. То був стрибун з жердиною як то кажуть з іншого сторіччя!
    Ігор Середина
      Ігор Середина, 01.03.2018 16:37
    +1
    kvlad200760, 01.03.2018 16:26
    Ігор Середина, 01.03.2018 16:08
    Кращий наш спортсмен останього 100-ліття

    Да ладно! Не маю нічого против як самого боксу,так і Василя Ломаченко,але як наприклад бути з Сергієм Бубкою?Стільки світових рекордів встановив,більше як 20 років які не були підкорені,а рекорд для відкритих стадіонів тримається й досі. То був стрибун з жердиною як то кажуть з іншого сторіччя!
    =====
    Стрибун з жердиною - це екзотика, а бокс - він глобальний. Це те саме, що порівнювати Федерера із суперчемпіоном із кьорлінгу.
    flatron82
      flatron82, 01.03.2018 20:12
    +4
    ну значить один з кращих спортсменів України! Так всіх влаштує?
    Алекс Голдин
    Алекс Голдин, 01.03.2018 20:15
    +2
    жалко в этом году Василь максимум 3 боя успеет...... думаю все же-мекс будет
    morgot29
    online
      morgot29, 02.03.2018 10:56
    0
    Ігор Середина, 01.03.2018 16:37
    kvlad200760, 01.03.2018 16:26
    Ігор Середина, 01.03.2018 16:08 Кращий наш спортсмен останього 100-ліття Да ладно! Не маю нічого против як самого боксу,так і Василя Ломаченко,але як наприклад бути з Сергієм Бубкою?Стільки світових рекордів встановив,більше як 20 років які не були підкорені,а рекорд для відкритих стадіонів тримається й досі. То був стрибун з жердиною як то кажуть з іншого сторіччя!

    =====Стрибун з жердиною - це екзотика, а бокс - він глобальний. Це те саме, що порівнювати Федерера із суперчемпіоном із кьорлінгу.

    Найбільш популярний і найкращий все ж таки різні речі. Тому найвірніше висловився flatron82.
    tabinjoli999com.ua
    online
      tabinjoli999com.ua, 02.03.2018 18:24
    0
    Три боя если будет то будет БЕЛЬТРАН ЛИНАРЕС И ГАРСИЯ!! ,если последний не убежит!!! Ломаченко это мега бомбезный боксер!!! просто я его фан с Олимпиады!! Вася ты лучший!!
    tabinjoli999com.ua
    online
      tabinjoli999com.ua, 02.03.2018 18:24
    0
    Три боя если будет то будет БЕЛЬТРАН ЛИНАРЕС И ГАРСИЯ!! ,если последний не убежит!!! Ломаченко это мега бомбезный боксер!!! просто я его фан с Олимпиады!! Вася ты лучший!!