|
3552
1

Юнацька збірна України (U-18) вдруге поступилася збірній Ірану

В кожному з таймів юні українці пропустили від іранських однолітків по три м`ячі

У повторній міжнародній товариській зустрічі з іранськими однолітками команда Віталія Одегова вдруге зазнала поразки. Протягом обох таймів господарі забили у ворота українців по три м`ячі.

Автором єдиного голу у складі юнацької збірної України став новачок збірної. На 25-й хвилині володіння суперника вразив представник академії футболу ФК «Кобра» Федір Овакимян. Тож, 6:1 на користь іранців – саме такий підсумок другого поєдинку нашої команди у Тегерані.

Іран (U-18) – Україна (U-18) – 6:1 (3:0)

Юнацька збірна України: Євгеній Козлов – Олег Негела, Петро Сенюк, Владислав Завертаний, Мар`ян Масевич – Володимир Гнатковський, Денис Бланк, Едуард Нагорний, Ігор Головльов, Данило Белан, Євгеній Кукалев, Федір Овакимян.

Гол у складі юнацької збірної України: Федір Овакимян, 25.

Додамо, що цим матчем підопічні Віталія Одегова завершують черговий цикл підготовки до відбіркового етапу чемпіонату Європи. Вже в четвер українська делегація прибуде до Борисполя.