| Обновлено 27 февраля 2018, 22:16
2933
1

Юнацька збірна України (U-18) поступилася одноліткам з Ірану

На п’ять м’ячів суперника наша команда змогла відповісти тільки одним влучним ударом

2933
1
У рамках підготовки до відбіркових матчів чемпіонату Європи наша команда вирушила до Ірану для участі у двох товариських зустрічах з місцевою юнацькою збірною.

Перший з матчів українці провели вдень у вівторок. До середини стартової двадцятихвилинки Іран впевнено захопив лідерство та повів у рахунку – 2:0. На 19-й хвилині матчу у складі нашої команди відзначився Євгеній Кукалев. Однак, це взяття воріт стало для українців єдиним у звітній зустрічі.

На останніх секундах першого тайму господарі знову збільшили перевагу до двох м`ячів, а після перерви ще двічі розписалися у воротах підопічних Віталія Одегова.

Іран (U-18) – Україна (U-18) – 5:1 (3:1)

Юнацька збірна України: Євгеній Козлов – Олег Негела, Петро Сенюк, Владислав Завертаний, Мар`ян Масевич – Володимир Гнатковський, Денис Бланк, Едуард Нагорний, Ігор Головльов, Данило Белан, Євгеній Кукалев, Федір Овакимян

Гол у складі юнацької збірної України: Євгеній Кукалев, 19

Додамо, що на середу запланована пряма відеотрансляція другої очної зустрічі між цими суперниками. Початок о 13:00 за Києвом.