Віта СЕМЕРЕНКО: «Оцінюю свій виступ на 2»

Українські біатлоністи повернулися с Олімпіади

hromadske.ua. Вита Семеренко
© hromadske.ua. Вита Семеренко
Чоловіча та жіноча збірні України з біатлону повернулися із Зимових Олімпійських Ігор у Пхьончхані.
 
«Оцінюю свій виступ на 2. Ми їхали на Олімпіаду як олімпійські чемпіони в естафеті, а в підсумку провалили всі змагання. Дуже образливо, коли найкращі спортсмени не виходять на гонку. Нам треба буде по закінченню Олімпіади розібратися між собою», — розповіла біатлоністка Віта Семеренко.
 
Свою позицію щодо невдалого виступу української команди також висловив і тренер жіночої збірної з біатлону Урош Велепец.

 
Тренер жіночої збірної з біатлону Урош Велепец Фото: Василь Пехньо/ Громадське
 
«Ми єдина команда, яка на Олімпійських іграх провалила змагання. Чи готовий я піти у відставку? У нас ще є три етапи Кубка світу, тому в мене є певні зобов'язання. Далі вирішуватимемо», — прокоментував Велепец.
 
На запитання, чи є в жіночій команді внутрішні проблеми, усі спортсменки відповіли, що про це говорити відмовляються.
 
Щодо виступів чоловічої команди на Олімпіаді із журналістами поспілкувався біатлоніст Артем Прима.
Артем Прима. «Нам не вдалося продемонструвати усього того, що хотілося. Звісно, заважала холодна корейська погода, але вона була однаковою для всіх. Корея — це, звісно, не Європа. Там зовсім інший клімат. Але найбільша проблема — у нашій фізичній формі. Вона виявилась не найкращою», — сказав він.
 
Жіноча збірна України з біатлону фінішувала 11-ю в естафеті на Олімпійських Іграх, чоловіча  прийшла дев'ятою.
 
Нагадаємо також, що українська команда посіла сьоме місце в змішаній естафеті біатлоністів (два етапи по 6 км біжать жінки і два етапи по 7,5 км чоловіки) на Олімпіаді-2018. На фініші українці програли переможцям більше хвилини.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Громадське ТБ

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Олексій Коваль
      Олексій Коваль, 24.02.2018 23:49
    +6
    Объективная оценка
    Олексій Коваль
      Олексій Коваль, 25.02.2018 00:08
    +5
    Но в любом случае, проанализировать, осмвслить, забыть результат и впред к победам, мы в вас верим и любим!
    Vit18
      Vit18, 25.02.2018 00:09
    +1
    Розібратися між собою?
    антиМордва
    online
      антиМордва, 25.02.2018 07:51
    +5
    Подивимось, як ви розберетесь між собою щодо поїздки на Парашу на останній етап і на подальші комерційні старти. Щось мені підказує, що буде "спортвнєпалітікі", "миспармєниміра", "миєдємпрєдставлятьнашустрану"...
    А так треба виганяти тренерів і всіх мокшанських гастарбайтерів, ні на що не здатних, і створювати власний біатлонний центр у Карпатах для своїх спортсменів. Плюс трамплін для нашого олімпійського чемпіона
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 25.02.2018 09:39
    +2
    антиМордва, 25.02.2018 07:51
    Подивимось, як ви розберетесь між собою щодо поїздки на Парашу на останній етап і на подальші комерційні старти. Щось мені підказує, що буде "спортвнєпалітікі", "миспармєниміра", "миєдємпрєдставлятьнашустрану"...
    А так треба виганяти тренерів і всіх мокшанських гастарбайтерів, ні на що не здатних, і створювати власний біатлонний центр у Карпатах для своїх спортсменів. Плюс трамплін для нашого олімпійського чемпіона
    Насчет строительства биатлонного центра - это слишком, деньги уйдут на выборы, а вот трамплин для своих прижков Абраменко может вполне построить на свои призовые (ели он их получит в полном объеме), даже должно остаться немного, на питание... Через неделю после окончания ОИ Жданов вместе с Бубкой забудет все свои обещания и начнут готовиться к переизбранию Порошенка и компаниии. Какой спорт, не смешите мои тапочки...
    Назар Коханюк
    Назар Коханюк, 25.02.2018 10:18
    +1
    Відставка !!!
    Вєлєпєц і Санітра "запорєбрік" !!!!
    Тренери провалили,як Олімпіаду так і минулий ЧС...
    ...таких,як оці два "спеціалісти" в Україні хоть "пруд пруді"
    В Рашку звичайно поїдуть,бо основні збірні там непоїдуть,а ці візьмуть пару медалей ,а потім бринзак скаже дивіться ,які в нас тренери класні,а в Кореї просто непішло....
    Гнати,гнати і ще раз гнати, і вже негайно !!!!!
    Алекс Голдин
    Алекс Голдин, 25.02.2018 10:22
    -2
    всей сборной и тренерского штаба-эта оценка..... но биатлонистам хотяб -2 а саночникам-лыжникам -горнолыжникам вообще-0..... проездили как туристы-собрав все возможные последние места
    vadimiko
      vadimiko, 25.02.2018 11:01
    0
    какой разбор полетов?
    посмотрите на их возраст!!!
    если мы хотим побеждать, а не участвовать на олимпиаде в 2022 - нужно оставить 20-25 летних и готовить 4 года!!!
    уух
    online
      уух, 25.02.2018 12:54
    0
    какие, нах, 2?
    0... ваша оценка - 0
    Алекс Голдин
    Алекс Голдин, 25.02.2018 12:56
    +1
    vadimiko, 25.02.2018 11:01
    какой разбор полетов?
    посмотрите на их возраст!!!
    если мы хотим побеждать, а не участвовать на олимпиаде в 2022 - нужно оставить 20-25 летних и готовить 4 года!!!


    Марит Бьорген-Норвегия-37 лет-8 золотых медалей